Algarve

Letenky na Azory a Porta (2v1) během podzimu - 2.999 Kč.

9 komentářů
2015-06-27T16:24:41+02:00

O akci

Nebude-li vám vadit papírově mimosezónní období na Azorských ostrovech, kdy je zhruba 7 deštivých dní do měsíce, máte možnost si zakoupit zpáteční letenky na Azory z Berlína s přestupem v Portu za rekordně nejnižší cenu, kterou jsme kdy na webu publikovali! Cesta bude složena ze 2 zpátečních letenek Berlín - Porto a Porto - Ponta Delgada. Rýsuje se tedy možnost flexibilní délky pobytů v obou destinacích.

A jako bonus máte nárok na letenky zdarma po Azorských ostrovech - kamkoliv! Zamiřte například na Flores, Terceiru či Pico.

Letenky na Azory rezervujte odděleně na www.ryanair.com:

  • Berlín Schönefeld - Porto od 60 € / 1.635 Kč
  • Porto - Ponta Delgada od 50 € / 1.364 Kč
Nejnižší ceny okolo 3 tisíc dosáhnete při cestách během října, listopadu a začátku prosince. V okolních měsících cena mírně stoupá. V ceně je zahrnuto příruční zavazadlo o max váze 10 kg a rozměrech 55x40x20 cm.

Nocovat v Portu budete kvůli nenavazujícím letům nuceni při cestě tam, i zpět. Je tedy na vás, kdy se rozhodnete pro delší stop a průzkum města. Celý trip se dá rozšířit i Faro či Lisabon, neboť zpáteční letenky v akcích začínají na 20€ (nyní 40€).

Azorské ostrovy jsou součástí Portugalska, k cestám vám proto postačí pouze občanský průkaz.

Do Berlína dojedete autobusovými spoji společnosti Eurolines od 700 Kč či Student Agency.

Kolorit Porta utváří hluboké údolí s řekou Douro, které překlenuje most Ludvíka I., který je vedle celosvětového vyhlášeného Portského vína, symbolem Porta.

Na ostrově São Miguel si užijete především treky za krásnou přírodou s mnohými kráterovými jezírky. Najdete tu nespočet termálních koupališť a vyzkoušíte samozřejmě skvělé jídlo a víno.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-06-27T16:24:41+02:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce