Letenky na Bali z Prahy (+ stop v HK, Singapuru nebo KL) - 13.968 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Rádi byste se podívali na exotický ostrov Bali a přijde vám škoda letět přes půl světa "jen" kvůli jednomu ostrovu? Našel jsem pro vás ideální kombinaci letenek s British airways, které vám umožní navštívit nejen Bali, ale také Hongkong a navíc Singapur, Bangkok nebo Kuala Lumpur.

Letenky mají následující trasování, přičemž při cestě zpět vás vždy čeká celodenní stop v Hongkongu. Letiště bez problémů opustíte a vrátíte se až večer k odletu zpět do Evropy.

Zpáteční letenky:

Open-jaw (návrat z jiného místa) letenky, nutné dokoupit přípoj: Na výběr jsou desítky variant - možné je cestu tam obohatit i o noční návštěvu Londýna. Na cestu si sbalíte do 23 kg zavazadla. Tarif je bez bližšího omezení, platný do 26.září.

Do Indonésie (30), Thajska (30), Malajsie (90), Singapuru (90), či Hongkongu (90), nebudete potřebovat víza při maximální délce pobytu uvedených v závorkách, ve dnech.

Kolik stojí přelet na Bali?

Rozhodnete-li se pro variantu rozdílného místa příletu a odletu, jistě vás zajímá, kolik bude stát dokoupení letenky na Bali. Zkušenější cestovatelé si během přesunu udělají klidně několik přestávek navíc. Komu budou 3 destinace stačit, cenové příklady letenek nalezne zde:
  • Kuala Lumpur - Bali za 226 malajských ringgitů / 1.290 Kč
  • Bangkok - Bali za 2.990 thajských báthů / 1.999 Kč
  • Singapur - Bali za  109 singapůrských dolarů / 1.890 Kč
Letenky naleznete na airasia.com, v ceně je zahrnuto pouze příruční zavazadlo.

Bali, Lombok a Gilli

Trojice ostrovů, které by vám při delší pobytu v Indonésii neměly uniknout.

https://www.youtube.com/watch?v=-9wdYPMcfzc

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele adanama

ahoj, našla jsem březnový let od KLM přes Amsterdam za cca 12 990 Kč s tím, že bych z KUL v den příletu (cca 16:00 hod.) chtěla odletět na Bali (kolem 20:00 hod. do Denpasaru) s airasia s návratem z Lomboku den před odletem z KUL (v plánu 1 noc v Kuala Lumpur). Ceny přeletů mi zatím příjdou vysoké. Dohromady za obě cesty cca 3000 Kč. Je lepší počkat? Budou stačit 4 hodiny v KUL na přesun? A poslední dotaz, letěla bych sama, je Indonésie bezpečná pro samotnou cestovatelku? Zejména noc v Kuala Lumpur... děkuju za odpověd.

Avatar uživatele jelenekj

K vývoji cen se nemohu vyjádřit, nicméně u AirAsia jsem zvyklý za mezistátní přelety (Malajsie-Vietnam, Malajsie-Kambodža) na ceny kolem 1200 Kč jedna cesta. 4 hodiny v KUL bohatě stačí, jednou jsem tam přestupoval za 2 hodiny a přesouval jsem se mezi low-cost terminálem a starým terminálem. KL mi přišlo bezpečné. Kamarádka tam pak byla i sama a úplně v pohodě.

Avatar uživatele krystofelias

Ahoj, prosím platí tento tarif také v prosinci? Nějak mi to vyhledávání nefunguje. Děkuji moc, Kyštof

Avatar uživatele nelegal

Ahoj,hledam nekoho,kdo tam chce jet a hleda spolucestujiciho.

Avatar uživatele adanama

ahoj, a v jakém termínu bys jel?

Avatar uživatele Latanirotrade

Ahoj. jsou takovedle akce i na červenec -záři? nebo moc nemame pocitat že se najdou..zatím sledujeme

Najdete! :-)

Avatar uživatele lenka.l.p

Ahoj Davide. Vybrali jste si termín, kdy je mezipřistání v Hongkongu a chceme se zeptat, zda máš nějakou zkušenost, kde se tam dá na pár hodin přespat a ráno vyrazit do Hongkongu. Případně, zda víš, co jezdí do centra a zda se to dá stihnout, když na to celé máme 24 hodin.V půlnoci se přilétá a v půlnoci se odlétá. Díky moc.

Avatar uživatele jirikretinsky

Jo, tak to by mě taky zajímalo. =) Díky!

Avatar uživatele miro.masat

Z HK z letiska ide vlak (nieco ako metro) za 100HK, za cca 45 minut ste v "centre" aj ked je tazko povedat co je centum HK. Ak mate 24 hodin vela sa toho ale nestihne, mozno prechadzka centrom, nejaky obed. M.

Avatar uživatele BlanceBrno

v HOng KOngu funguje metro - napříč všech částí. Je přehlednější než v Praze , lístky bez problémů na každé stanici, plno bankomatů a možnost platit kartou: http://www.mtr.com.hk/en/customer/services/system_map.html

Díky moc, koupeno na druhou půlku ledna :-)

Avatar uživatele s.jura.d

Qatar airlines: odlet z Budapešti směr Kuala Lumpur + Airasia: z Kuala Lumpur směr Bali. A bude to ještě levnější dokonce ;)

Avatar uživatele Pes

Dave: Gili je několik ostrovů.

Avatar uživatele Michal Doležal

není tam, prosím, nějakej termín během ledna na cca 14 dní za podobný peníze? Nic se mi nedaří najít...

Avatar uživatele Username

Jo nejako to nejde okrem predvoleného termínu (1.3-9.3) mal by som záujem o apríl

A to se mi nechce věřit, že jsem se tak blbě strefil do jediného termínu :O .. další např. 18.1. - 13.2., termínů je tedy opravdu jak šafránu.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To musíš vidět!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To budou fotky!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Indonésie  

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie