Mapa

Letenky na HAVAJSKÉ OSTROVY - 12.949 Kč.

3 komentáře
2012-12-10T17:28:21+01:00

O akci

V současné chvíli můžete využít zlevněného tarifu na letenky od společnosti US Airways a zakoupit tak zpáteční cestu na Havajské ostrovy za 12.950 Kč! Odlet je ze španělského Madridu (MAD) s 2 mezipřistáními v USA.

Jak do Madridu? Nejjednodušší cesta vede z Prahy na letiště Bajaras s tuzemskými aeroliniemi ČSA. Zpáteční letenka vč. odbaveného zavazadla vychází na 5.158 Kč - ČSA. Další variantou může být společnost Wizzair z Budapešti nebo Ryanair z Budapešti či Krakova.
Pro vstup na Havajské ostrovy musíte mít platné vízum do USA či online zažádat o elektronické vstupní povolení - ESTA

[important title="Ubytování"]Ačkoliv mnozí dávají přednost půjčení auto a kempování pod stanem, můžete také využít služeb kvalitních hotelů. Ceny jsou následující (cena za noc a 2 osoby):

Honolulu - 1.734 Kč

Kona - 1.597 Kč

Lihue - 1.461 Kč[/important]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-12-10T17:28:21+01:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele fbaranik
fbaranik
před 8 lety

Aloha Ak hladate lacne Rent a Car na ostrove Maui alebo Kauai tak sa ozvite. Sme Slovenska firma na Hawaii. Nas web je kahuluiautorentals.com alebo na e-mail: laboheme7@yahoo.com

Avatar uživatele katka.potuzakova
katka.potuzakova
před 10 lety

Dobrý den, nevíte jak je to s poplatky za zavazadlo na tuto cestu u US Airways?  Jestli se platí při každém přestupu další poplatek za zavazadlo nebo ne? konktaktovala jsem již jejich zákaznický servis, ale bez odezvy..

Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne
před 10 lety

Na transatlantických letenkách je zavazadlo v ceně, nehledě na počet přestupů. Poplatek se vztahuje jen na vnitrostátní linky.

Další akce