Jak akci využít?

Občas se za levnými letenkami vyplatí i jet několik hodin autobusem. V tomto případě to platí dvojnásob. Zpáteční letenky na Kypr z Budapešti (BUD) nabízí v rámci dnešní promo akci společnost Wizzair za 958 Kč ! Ceny v jednom směru jsou následující:

  • Budapešť - Larnaka
    • 480 Kč: 30.března a 23.dubna
    • 700 Kč: 2, 4, 6, 9, 11, 16, 18, 20, 25, 27. dubna
  • Larnaka - Budapešť
    • 480 Kč: 19, 28. března a 6, 9, 11.dubna a 9.května
    • 700 Kč:  26.března a 16, 18, 20, 25.dubna

Kupujeme letenky u Wizzairu

Letenky kupujeme na stránkách společnosti Wizzair, s tím, že zvolíme platbu převodem na CZK účet (poslední krok rezervace) a současně jsme ochotni cestovat pouze s menším příručním zavazadlem. Posledním a zároveň nejdůležitějším faktorem je vlastnit členství ve Wizz Discount klubu. Pokud členy nejste, směle do toho. Při první cestě se Vám finance vrátí, neboť poplatek 750 Kč na rok je opravdu minimální náklad oproti tomu co můžete ušetřit. Pokud budete cestovat ve dvou – 2 zpáteční letenky vč. členství (stačí, aby byla 1 osoba členem a dalších až 9 osob bude cestovat taktéž za klubové ceny) vyjdou na 2.717 Kč, opakem pokud zakoupíte pouze 2 letenky, aniž byste se stali členem, bude nákup stát 3.399 Kč.

Cestujeme po Larnace

Larnaka je druhé největší přístavní město Kypru, kde díky hlavnímu letišti je největší koncentrace turistů a díky tomu taktéž nejvýhodnější ceny, obzvlášť v předsezónním období. Půjčení auta na týden s vyzvednutím na letišti stojí pouhých 3.414 Kč.

Hotely Larnaka

Ubytování v samotné Larnace jistě potěší každého nízkorozpočtového cestovatele. Týden ve studiu vychází na úžasných 5.037 Kč !!!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Snowkill
Snowkill

je to dsot boj a asi to chce opravdu kontrolovat každých 10 min:)

Odpovědět
před 7 lety
Kanistr

hádám, že to člověk musí koupit asi hned po zveřejnění, ještě nikdy jsem v tech letenkach nenašel cenu uvadenou v záhlaví, a to se divám treba 2 hod po zverejnení :)

před 7 lety
David Eiselt

letenky od wizzu / ryana jsou vždy v dosti omezeném počtu. Denně sjíždí tyhle stránky několik stovek lidí a pokud se 1 nebo 2 rozhodnou nakoupit, letenky jednoduše zmizí :) Minimální dostupnost co kontroluji jsou 2 kusy.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 20%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 48%
To musíš vidět!
ušetříš až 54%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 50%
Tam jsi vždycky chtěl!
4515 starších akcí