Letenky na Portoriko během podzimu z Milána za 8.990 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Naplánujte si kombinaci plážové dovolené s městskou turistikou a vydejte se na přelomu podzimu a zimy do Karibiku. Zpáteční letenky z Milána do portorického San Juanu s krátkým či delším přestupem v Madridu zakoupíte za 8.990 Kč. Při cestě tam počítejte s návštěvou Milána, cesta zpět ideálně navazuje na večerní přípoje do Prahy, viz níže.

  • Miláno - San Juan za 8.990 Kč rezervuj >>
  • Miláno - San Juan - Madrid - Miláno za 9.198 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období do 30.11.2016
  • Možnost stop-overu v Madridu
V ceně je zahrnuto zavazadlo do 23 kg.

Před cestou

Portoriko je součástí USA, proto je nutné mít platné povolení ke vstupu ESTA. Vyřídíte jej online za 14 $.

Do Milána na letiště Malpensa se pak levně a snadno dopravíte dvakrát denně s aerolinkou easyJet, která nabízí zpáteční lety z Prahy okolo 1.600 Kč.

Ubytování si vyhledejte přehledně na booking.com s cenami okolo 1.100 Kč za pokoj, případně dejte přednost před klasickými hotely soukromým apartmánům, které najdete pomocí služby Airbnb.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele gtonyggg

Dobrý den, přesně tohle by mě taky lákalo. S Carnivalem jsem už také dvakrát plul, nicméně letenky už nejsou k dispozici. Kdyby prosím někdo o nějakých do Portorika věděl, dejte vědět!

Avatar uživatele david.ellinger

Díky za tip! Koupeno - s jednodenním stopoverem v New Yorku. Cena z Prahy pak celkově 11500,-kč vč. navazujícího letu a zavazadla u Easyjet. Z Portorika pak odplouvá výletní loď Carnival na Barbados, St. Lucia, St. Maarten, St. Kitts, St. Thomas. Cena za týdenní plavbu all incl. (akorát alkohol se platí) je vč. tax kolem 600 USD. S Carnival jsem už dvakrát plul a mohu jen doporučit.. :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To bude jízda!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Portoriko  

Karibská atmosféra s příchutí rumu

Tropický ostrov s nádhernými bílými písčitými plážemi a azurovou vodou, středoamerickými deštnými pralesy a historickými památkami je ovlivněn americkým způsobem života. Ideální pro kombinaci odpočinkové a poznávací dovolené. Jeho rozloha čítá 9 104 km2 a nachází se v Karibském moři hned vedle turisticky známější Dominikánské republiky.

Ačkoliv je Portoriko přidruženým státem USA, oficiálně není jejich součástí.

Průvodce pro Portoriko