Srí Lanka - rybáři

Letenky na Srí Lanku a Maledivy (také 2v1) - 11.890 Kč.

95 komentářů
2015-05-18T11:41:37+02:00

O akci

S aktuální promo nabídkou nejlepší letecké společnosti Evropy je možné si nejen během zimy zaletět do teplých krajů. Pokud pokukujete po exotické lokalitě nabízející skvělé podmínky pro relaxování na běloskvoucích pláží, jistě přemýšlíte i nad Maledivami. Maledivy nutně nepatří k finančně nedostupným lokalitám, cestopis včetně financí najdete v našem fóru.

Alternativou, či vhodným doplněním, je nazelenalý ostrov Srí Lanka díky svým rozlehlým čajovým plantážím. Mimo vychutnávání si pravého cejlonského čaje uvítáte i levné a výtečné jídlo, bohatou faunu ostrova a ... vlastně o tom, jakých 9 aktivit na Srí Lance musíte prožít jsme již psali dříve.

Jak na letenky na Maledivy či Srí Lanku

Letenky jsou dostupné ve zpáteční verzi na Maledivy nebo Srí Lanku, stejně tak jako v kombinaci Maledivy + Srí Lanka. Při cestě je možné si vybrat mezi krátkým přestupem (2 hodiny) nebo delším stop-overem v Istanbulu zdarma.

Krátké přestupy jsou dostupné v nejnižší ceně jen v tento okamžik, v následujících týdnech budou vyprodány.

Přelety mezi Maledivami a Srí Lankou zakoupíte za 2.572 Kč, pokud nepotřebujete českou podporu ani následující jistotu v případě komplikací, využít můžete i no-name portály s cenou od 2.096 K. V opačném směru můžete letenky rezervovat na stránkách indického prodejce, a to za 4.869 rupií / 1.850 Kč (Srí Lanka → Maledivy).

Maledivy - z letiště na ostrov Maafushi

Letiště je umístěné na samotném ostrůvku, proto je nutné započít cestu krátkým převozem. Cesta loďkou z letiště na hlavní ostrov Malediv – Male, trvá přibližně 10 minut a cena za jednu osobu činí 1$ – 25 Kč. V Male máte na výběr. Buďto přečkat alespoň jednu noc a prohlédnout si i tento ostrov nebo se rovnou přesunout na druhou stranu ostrova, odkud odjíždí transfery na okolní ostrůvky. Osobně doporučuji přespat jednu noc na Male před zpáteční cestou. Ubytování na Male pro 2 osoby začíná na 933 Kč + 400 Kč poplatky a daň.

Mezi odlehlými stranami ostrova se dostanete taxíkem, cena se pohybuje od 2 do 4$. Následně již zbývá zaplatit 2,5$ za trajekt z Male na Maafushi. Lodní řád na odlehlejší ostrovy.

Ubytování na Maafushi od 980 Kč

Cestu na ostrov Maafushi jsem popsal především proto, že na tomto ostrově naleznete cenově přijatelnou nabídku ubytování. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj se snídaní lze rezervovat od 560 Kč + 420 Kč. Přehled cenově dostupných hotelů na Maafushi. Ceny uvádím odděleně proto, jelikož v přehledu jsou uvedeny bez poplatků a daní – může docházet ke zbrklým omylům.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-05-18T11:41:37+02:00

95 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce