Letenky (nejen) o Vánocích do Bangkoku - 11.974 Kč.

Jak akci využít?

Vánoce prožité na bílých pláží thajského zálivu si nyní může dopřát díky levným letenkám společnosti Etihad airways. Za letenky na trase Milán - Bangkok - Mnichov v období Vánočních svátků zaplatíte 11.974 Kč, odlety jsou však omezeny datem 17.prosince. Do Milána se levně dopravíme se společností easyJet za 600 Kč.

 • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
 • Odlety do 17.12.2013 nebo 29.12.-9.4.2014
 • Maximální pobyt 2 měsíce
 • Prodej do 16.září nebo vyprodání míst
Příkladové termíny:
 • Milán - Bangkok: 12, 15, 16, 17, 31.prosinec
 • Bangkok - Mnichov: 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31.prosinec a 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31.leden
 • a spoustu dalších v okolních měsících
Letenky do Bangkoku

Delší přestup na letišti doporučuji strávit ve VIP salóncích, případně si zařídit transitní vízum do SAE. Přípoj do Milána vhodně navazuje pro odlet 17.prosince, jiné dny je nutné si udělat přestávku v Milánu.

Přípoje na letiště

Do Milána na letiště Malpensa (MXP) létá přímý spoj dopravce easyJet z Prahy s cenou okolo 600 Kč či Wizzair z Budapešti, kde ceny začínají na pouhých 270 Kč! Možné je taktéž letět na letiště Bergamo (BGY) a odtud za 20€ přejet na Malpensu.

Z Mnichova jezdí autobusové spoje několikrát denně, jízdenky začínají na 500 Kč u společnosti Eurolines a jiných dopravců.

Z Bangkoku do přilehlých lokalit se levně dopravíte autobusy, nočními vlaky nebo s místními lowcost dopravci. Jedním z největších je aerolinka AirAsia.com

Hotely v Thajsku

Nejste-li tip člověka, který si vystačí s ubytování tzv. na blind, podívejte se po výhodných nabídkách na internetu. Ubytování, stejně jako celý pobyt, je v Thajsku velmi levný.
 • město Bangkok - od 220 Kč / noc / 2 osoby
 • ostrov Ko Lanta - od 189 Kč / noc / 2 osoby
 • pláž Patong - od 207 Kč
 • ostrůvek Phi Phi Don – od 269 Kč
 • oblast Phuketu - od 169 Kč
 • a jiné…

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jakub.sedlmajer

Ahoj, chystáme se v polovině února do Bangkoku, ale letenky bychom rádi kupovali až tak listopad-prosinec. Myslíš, že v tuto dobu bude ještě reálná šance na nějakou akci, případně jaká cena se dá očekávat..? Díky

Avatar uživatele vit.kov

Ahoj Dave, mohl bych poprosit o pomoc s vyhledáním dvou cenově výhodných letenek směr Thajsko na Vánoce? Dívám-li se do podmínek této akce, tak odlet z naší strany možný 16. či 17.12., návrat 31.12. (nebo též kdykoliv během 1. týdne v lednu, na což se ale již akce nevztahuje). Děkuji

Ahoj, je to tam ;) http://bit.ly/14gmHVY

Avatar uživatele kodetova.lucie

Ahoj Dave, mohla bych poprosit jeste s asistenci letenka z Londyna do Bangkoku 1.1.2014 - 24.-25.1/2014. moc dekuji. Lucka

Avatar uživatele otzy

ja se chystam unor brezen.A sehnat letenky je docela problem.a letet z jinych zemi to ne vychazi taky ne moc levne!!!!.Zatim co jsem nasel je opravdu pelikan.Minuly rok nam utekly letenky za 11500.a to asi tyden pred nasim terminem odletu.letos stale hledam a zatim nic..

Tome, akce nenajdeš v různých vyhledávačích. Většinou mají všichni totožné ceny. Jde o to vychytat akci aerolinky ;) Jinak v 99% najdeš levnější letenku zde https://www.cestujlevne.com/letenky než u pelikána.

Avatar uživatele S_arink_a

Ahoj, prosím o info, chceme letět v dubnu 2014 do Bangkoku, preferujeme odlet Praha, Vídeň, Budapešť nebo i odlet z Německa či jiných zemí, ale už asi s nižší cenou, aby se to vyplatilo cestovat do Německa či jinde. Termín chceme 9.4-27.4. plus mínus nebo 31.3.-17.4. taky plus minus. Vím, že je těžko říct jestli čekat, ale asi máme ještě počkat že? :)

Pokud Vás nezaujala možnost návštěvy Milána a Mnichova (tato akce) tak počkejte :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

A už tam budem?

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To musíš vidět!

Další akce