Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Stále nemáte vymyšlené co letos pod stromeček? Zaleťte na vánoční nákupy do outletů v New Yorku a máte po starostech!

Zpáteční letenky Varšava  - New York - Praha Vás díky tarifu společnosti Alitalie budou stát pouhých 10.421 Kč ! Nechť je příkladem cesta v období 29.listopadu - 7.prosince. Tarif je dostupný od 11.září do 31.března 2013 s minimálním pobytem nocí ze soboty na neděli a maximálním 3 měsíce.

Online rezervace letenek do New Yorku za 10.421 Kč >>

Jak na letiště Varšava (WAW)? Pohodlně se přesunete z pražského Florence do centra Varšavy se společností Polskibus. Spoj vyjíždí 2x denně, doporučuji využít noční spoj. Cena jízdenky se pohybuje dle obsazenosti spoje od 6 do 550 Kč za osobu !

Pro splnění byrokratických povinností je nutné si online zažádat o elektronické vízum do USA. Cena je 14$ a vydrží Vám 2 roky. Odkaz ESTA >>

Ubytování v New Yorku seženete od 1.362 Kč za pokoj pro 2 osoby a to vč. snídaně. Osobně mohu doporučit hotel Best Western Plaza***, nachází se hned vedle stanice metra odkud do centra Manhattanu dojedete za necelých 20 minut, do Central Parku jsou to 3 stanice. Nejvýhodnějších cen dosáhnete pokud budete cestovat ve 4 a zarezervujete si tak 4 lůžkový pokoj.

[insetleft title="New York za 16.476 Kč"]7 nocí strávených v New Yorku v 3* se snídaní[/insetleft]Příkladovým výletem do New Yorku může být následující: odjezd z Prahy v pátek večer 30.listopadu v 20:40 za 270 Kč s Polskibusem. Příjezd do Varšavy v 9:00 1.prosince. S dostatečnou časovou rezervou přesun na letiště a odlet v 12:35 směr New York. Ubytování na 7 dní v 3*hotelu Red Roof Inn na Long Islandu s výhodnou polohou u metra vč. snídaně za 11.570 Kč / 2 osoby ! Zpět už klasicky odlet z NYC do Prahy 8.prosince bez starostí co s přeplněnými kufry ze zběsilých nákupů :)

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius kopec
ušetříš až 30%
Všude dobře, co doma!
Nyhavn
ušetříš až 52%
A už tam budem?
Nástup Ryanair
ušetříš až 83%
Všude dobře, co doma!
Pláž Puerto de la Cruz
ušetříš až 44%
To bude jízda!
5278 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?