New York: květen, červen / srpen s neomezenou délkou pobytu - 9.543 Kč.

Jak akci využít?

Foto: Jan Kábrt / honzikkk.cz

Na tento tarif čeká nespočet fanoušků nejen tohoto cestovatelského portálu. Především studenti mířící na pracovní pobyty Work and Travel do USA budou mít velkou radost. Letenky na trase Praha / Vídeň - New York (JFK) - Edinburgh / Manchester zakoupíte jen za 9.957 9.543 Kč / 10.666 Kč  (Varšava - NY a zpět od 11.070 Kč) právě na období letních prázdnin. Odlety jsou však omezeny do 23.června nebo od 16.srpna, návraty je možný kdykoliv. Pokud plánujete delší pobyt, nikdo Vás omezovat nebude - maximální doba pobytu totiž není omezena.

Za menší poplatek lze zvolit taktéž lety do Bostonu, Chicaga nebo Washington DC.

AKTUALIZACE k 9.dubnu: Došlo ke snížení cen pro odlety do konce května, nově za 9.543 Kč !

  • Rezervujte na cestujlevne.com/letenky !
  • Odlety možné z Prahy (10.666 9.957 9.543 Kč) nebo Vídně (10.490 Kč)
  • Návraty do Manchesteru nebo Edinburgu. TIP: Při cestě zpět je přestup v Londýně, kde můžete svou cestu ukončit
  • Cestovní omezení: odlety je nutné uskutečnit do 23.června nebo od 16.srpna do 24.prosince
  • Maximální doba pobytu není omezena
  • Možné rezervovat do 18.dubna / vyprodání kapacit
Možnou alternativou mohou být lety z Varšavy nebo Krakova do New Yorku (EWR)  a zpět, začínající na ceně 11.070 Kč (23.5. - 30.9.). Spojení mezi Prahou / Bratislavou a Varšavou zajišťuje Polskibus. Po vyhledání termínu v našem rezervačním systému klikněte na modré tlačítko v pravém horním rohu - zobrazit lety i v okolních dnech.

Příklady dostupných termínů

Dané datum platí pro odlet. Návrat je možné zvolit libovolně! (průběžně doplňováno  - pokud najdete zajímavý termín, který zde není, podělte se o něj prosím). Cena je závislá na měsíci odletu.

Odlety v dubnu - 9.957 9.543 Kč

30

Odlety v květnu - 9.957 9.543 Kč

1, 3, 15, 25*, 29, 30

Odlety v červnu - 10.666 Kč

4, 5, 6, 7, 8, 11, 15*, 17, 18, 19, 20, 21*, 22*

Odlety v srpnu - 10.666 Kč

19, 20, 21, 22, 23

* noční přestup při cestě tam v Londýně

Potřebujete určitý termín? Napište do komentáře a já se pokusím najít co nejbližší možný.

Rezervací pomocí uvedených odkazů podpoříte tento web! Děkuji.

Jak z Anglie?

Jako návrat lze zvolit i jiná města než výše dvě jmenované. Avšak z Edinburghu a Manchesteru je nejlepší doprava zpět do Prahy. Společnosti easyJet nebo Jet2 nabízí letenky na této trase od 660 Kč za osobu. Vybízí se taktéž možnost prodloužit si dovolenou o pobyt v těchto anglických městech. Před rezervací hlavní letenky si prosím prohlédněte ceny navazujících spojů. Mnohdy stačí 1 den rozdíl a letenky budou o pár stovek dražší.

Pokud nechcete letět až do Edinburghu či Manchesteru, vystupte na letišti v Londýně – jednoduše společnosti sdělíte, že nebudete pokračovat v cestě dále, např. že je Vám zle. Z Londýna pak můžete letět s lowcosty do celé Evropy - Praha, Brno, Ostrava, Bratislava atd.

ESTA – USA

Pro vstup na americký kontinent budete potřebovat buď vízum nebo elektronické povolení ke vstupu – ESTA. ESTU můžete získat pokud vlastníte biometrický pas, poté na stránkách americké vlády požádejte o vstup. Jakmile zaplatíte 14$ bude Vám povolení uděleno.

Akční letenka, akční ubytování !

Před cestou si nezapomeňte rezervovat vychytané ubytování ! Každý den aktualizované nabídky se slevou minimálně 50% po celé Americe naleznete zde USA hotely 50% off.

Pokud máte v plánu navštívit nejznámější památky New Yorku, podívejte se na slevy v podobě pasů – NY Pass nebo NY City pass.

*Poslední aktualizace proběhla 8.dubna (úprava cen z Prahy)

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

109 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele katka.hemzova

Ahoj, rezervovala jsem si letenku Praha - NY - Manchaster. Prosím tě, seš si jistým, že je možné ukončit let v Londýně, aniž by mi poslaly kufry do Manchesteru? Jaký je poplatek za dřívější ukončení cesty? A je v ceně letenky také zavazadlo? 20kg? Díky za info.

Ahoj, kufry v žádném případě nepoletí bez tebe. Je to z důvodu bezpečnosti, takže tato možnost je zcela vyloučena. V NY řekneš, že chceš zavazadlo odbavit jen do Londýna, měli by vyjít vstříc. Pokud ne, tak takto učiníš na letišti, kde se vyzvedávají zavazadla. Kdyby se ptali, tak to sveď na nevolnost. Žádné doplácení nebude, nikdo tě nemůže nutit využít zakoupenou službu.

Avatar uživatele katka.hemzova

A to zavazadlo?

Pokud tě odbaví pouze do Londýna, tak ti zavazadlo vyjede ihned na pásu. Pokud vše zařídíš v Londýně, budeš třeba hodinu muset počkat, jelikož se proces prodlouží. My čekali asi 40 minut.

Avatar uživatele katka.hemzova

Takže ty už jsi to takhle zkoušel vystoupit dřív? No hele původně jsem se ptala, jestli již v ceně letenky zavazadlo a do jaké hmotnosti. Díky

Jo to jsem přehlédl. V ceně je 1ks zavazadla o minimální hmotnost 23kg (trasa Praha - NY - Londýn), ale pro ten přípoj bude limit 20kg. Takže se orientuj dle easyJetu - nebo jiné aerolinky s kterou poletíš - tam se připlácí. A ano, takto jsem již cestu ukončili.

Avatar uživatele xtomas.merta

Zdravím, nebyl by tady nějaký termín na 18. či 19. května za příznivou cenu? :-) Děkuji

Nevím kdy se chceš vracet. Odlety z Vídně jsou na tyto data z 9.400 Kč ;)

Avatar uživatele xtomas.merta

Na konci září, 30. cca.

Ano, termíny jsou, cena dokonce zase klesla na 9.277 Kč. Počítej ale s nočním přestupem pokud chceš letět o víkendu. 16.května je přestup v pohodě. Ten návrat je celkem libovolný, vychází to na 30.září stejně tak jako na 2.října atd.

Avatar uživatele xtomas.merta

A kde zjistím finální cenu na termín odlet 18. května z Vídně a přílet 30. září? Když to zadám do vyhledávače, tak mi to vyplivne cenu za 15 tisíc +. Děkuji za odpověď.

Avatar uživatele H-mariana

ahoj, chtěla bych jet 5.9 myslíš, že to seženu za nějakou příznivou cenu?

Ahoj, ano ty letenky tam jsou. Odlet 5.9. je super - krátký přestup. Návrat můžeš zvolit libovolně, avšak doporučuji ranní přílety do Londýna a večerní odlety s easyJetem ;) To pro případy, kdy se nebudeš chtít zdržet v Anglii více než je nutné.

Avatar uživatele valach.ksptsd

Ahoj, zakoupil jsem letenku do NY s návratem do Manchasteru (4.6.-8.9.). Chtěl bych vědět, jak je to s odbavením zavazadel? Zda-li v ceně letenky je již max. objem zavazadel a jaký? Nebo si to budu muset dodatečně dokoupit. Plánuji vzít nejen příruční zavazadlo (taška(80L)). Děkuji

Ahoj, na letence Praha - New York - Anglie máš 1 zavazadlo k odbavení zdarma (20 / 23kg) Objem nehraje roli. Na přípoj z Anglie do Prahy doporučuji volit jet2 nebo easyJet - ti mají rozumné příplatky za zavadlo. Zde je nutné ho doplatit. Ale to už je jiná letenka.

Avatar uživatele adelahoracek

Ahoj, odlet do NY máme naplánovaný na 7.9. a návrat za týden, je tedy možné využít tyto levné letenky i v tomto období? Jen jestli si tuto poznámku vysvětluji správně - Cestovní omezení: odlety je nutné uskutečnit do 23.června nebo od 16.srpna do 24.prosince, Díky

Ahoj, Ano je to přesně tak, letenky jsou za 10.666 Kč. Ale ty data tam moc nesedí.Můžete letět např. 7.-16.9. Případně se to dá doladit s odlety 4,5,6,7 a návraty 11,12,16,17,

Avatar uživatele JilkovaZ

Ahoj, v pondělí bych si chtěla zakoupit letenky a vychází mi to tak, že když si zadám datum odletu 17.6. z Prahy do New Yorku a návrat 29.9. z New Yorku do Edinburgu, tak bych potřebovala ukončit svůj let už v Londýně. Bude to problém? Když jim řeknu, že zde svůj let končím, tak jak mi vydají zavazadla? Nemám s tímto vůbec žádné zkušenosti. Děkuji za odpověď!

Ahoj, jak píši v příspěvku. Jednoduše v NY na letišti oznámíš, že bys chtěla odbavit pouze do Londýna. Měli by ti vyjít vstříc. Pokud snad ne, tak na letišti v Londýně hledej první přepážku se zavazadly (ptej se, sám nevím kde tam je) a tam jim sdělíš že nebudeš pokračovat v letu. Pokud by se ptali proč, tak řekni že ti není dobře a raději pojedeš autobusem - ale ptát se nebudou. Pokud se to bude řešit přímo na letišti v Londýně, počítej s časovou rezervou klidně + 2hodiny, jelikož zavazadla nedojedou hned. Rozhodně však nepoletí dál a ty je dostaneš normálně v Londýně. Vše by mělo klapnout ale tak jak jsem psal zprvu, v NY řekneš o odbavení do Londýna a zde budeš mít kufry ihned po příletu. Není se čeho bát ;)

Avatar uživatele JilkovaZ

Děkuju moc za informace, určitě se mi budou hodit :)...A nebudeme ji nějak vadit nebo nepřijde jim divný, když všichni čtyři nahlásíme, že v Londýně chceme let ukončit? Věřim, že jim to může bejt jedno, ale raději se ptám, člověk nikdy neví :)..... Ještě jsem koukala na ty letenky a jaktože v tom prvním letu z Prahy do Londýna si nemůžeme vybrat sedadlo? A poslední dotaz, je lepší tu letenku platit převodem z účtu anebo rovnou kartou? Moc díky!

Přesně jak píšeš - jim to může být jedno. Když jsme před rokem letěli s Alitalií z New Yorku, taktéž jsme chtěli ukončit cestu v Římě, místo v Polsku. Slečna na check-inu se omlouvala že to nejde. Tak jsme to vyřešili až na letišti. Zavazadla do hodiny přijely a my vesele šli na přípoj do Prahy. Stát se může cokoliv, ale nikdo tě nemůže nutit dál pokračovat ;) Navíc cestujete jako skupinka - tzn. že je to naprosto normální, když budete chtít zůstat spolu. Výběr sedadla na těchto krátkých letech není někdy podporován. To by měl být ten důvod. Otázka k platbě: osobně budu raději, pokud zvolíš platbu převodem. Z každé letenky mi plynou určité provize. Pokud však budeš platit kartou online, banka si ztrhává 1,5% z ceny letenky, což pro mě znamená téměř 80% provizí v tomto případě, takže pokud chceš podpořit tento projekt, zvol platbu převodem nebo osobně v Dejvicích v sídle Letuška.cz (pár kroků od NTK) :) Ale výběr je na tobě, rozdíl v tom žádný není - jen pro platbu online musíš mít povolenou tuto službu u své banky.

Avatar uživatele JilkovaZ

Ještě mě napadá jedna otázka, snad už poslední :)..Koukala jsem na easyJet, a u tebe na stránkách je, že zavadlo se platí kolem 400 Kč, ale na jejich stránkách jsem to nenašla a u příručního jsem zase našla, že váha je do 10 kg, tak mám v tom trochu chaos :)...A když odbavené zavazadlo bude vážit 23 Kg, bude to pak u easyJet problém. A ještě bych se tě zeptala na názor, že když teda u easyJet je ten poplatek za platbu kartou 270, tak je lepší udělat jednu rezervaci? Takže když budeme čtyři, tak naše celková povolená váha bude 80 kg a je jedno jestli někdo bude mít 20kg a někdo 23? Hlavní asi bude, aby jsme splnili těch 80 kg? A ten poplatek za odbavané zavazadlo bude při jedný rezervaci jenom jeden, nebo za každý zavazadlo zvlášť? Díky za odpověď a za tvůj web :)

Ahoj, po výběru letenky v dalším kroku budou možnosti k přidání zavazadel. Ten poplatek se mění, ale je +/- 400 Kč za let. Je nutné dodržovat striktně váhové limity, které jsou dané. Za každé kilo na víc se dost doplácí. A stejně tak je nutné, aby každý kufr měl max 20kg. Na kumulativní váhu se u lowcostů nehraje. A ano, pokud budete rezervovat 4 letenky na jednou, bude pak každého z Vás stát ten poplatek pouze 68 Kč.

Avatar uživatele kalinap

Ahoj, chceme odlétat 21.6. do NY a vracet se 25.9. a hledá mi to mnohem dražší letenky. Poradíte mi prosím? Děkuju Petr

Ahoj, jaké informace zadáváš do vyhledávače? Mě na tvé data vycházejí letenky právě za inzerovaných 10.666 Kč. PS: teď koukám, 21. je také noční přestup, kdyžtak zkus 19., tam je to v pohodě a pěkně to navazuje.

Avatar uživatele kalinap

Když zadám Praha - New York zpáteční, odlet 21.6. a návrat 25.6., tak je nejlevnější cena za 16 968 pro jednoho. Nevím kde dělám chybu. Nemůžu odletět dřív. Jen 21. nebo 22.6. Děkuju Petr

Petře, podívej se na fotky v příspěvku. Letenky za tuto cenu nejsou zpáteční. Musíš koupit 2 oddělené letenky následovně: 1. letenka je Praha - New York - Anglie (Manchester nebo Edinburgh) (je zde jiné místo návratu, než odletu, proto ve vyhledávání zvol možnost JINÉ, nikoliv zpáteční). 2. letenku koupíš dle libosti z Anglie do Prahy. Na tvé data doporučuji přerušit cestu v Londýně a koupit přípoj z Londýna do Prahy se společností easyJet. Letenka tě vyjde na 1.300 Kč - při dodržení tohoto postupu. Letenky č.1 je však nutné hledat s návrat do EDI nebo MAN. O přerušení cesty v Londýně je napsáno v komentářích před i pod tebou. Kdyžtak se ptej. Jsem tu pro Vás.

Avatar uživatele diaboloy

Dobrý den, zajímalo by mne, zda se jedna o zpáteční letenku. Pokud jsem četl dobře, tak je pouze jednosměrná... "na trase Praha / Vídeň – New York (JFK) – Edinburgh / Manchester zakoupíte jen za 9.957 9.543 Kč"... a to je v podstatě k ničemu. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, letenka je zpáteční, ale tzv. open jaw. Tedy s tím, že odletíte z Prahy do New Yorku a z New Yorku se vrátíte do Anglie (Londýn, Edinburgh, Manchester). Z Anglie si pak už jednoduše dokoupíte jednosměrnou letenku do Prahy (případně jiných měst v okolí Vašeho bydliště). Je nutné počítat cenu letenky a zavazadla, nepředpokládám, že poletíte pouze s příručním. I tak se ale stále dostávám na výhodnější ceny, než při klasickém letu z Prahy do New Yorku a zpět. Ušetříte tisíce.

Avatar uživatele bra.h

Ahoj, taky jsem koupila tyhle letenky, na říjen - akce British Airways a Virgin Atlantic - zpět do MAN. Mám dotaz ohledně zavazadel cestou tam - do NYC - budou už z PRG odbaveny až do NYC, nebo jen do LHR? Letenky jsou objednány v jedné rezervaci. A s jakým předstihem se dostavit v PRG na letiště? Stačí jako běžně 2 hodiny nebo se nás v tomhle případě týká 3 hodiny před odletem pro lety do USA, i když přestupujeme v LHR? Je to naše první cesta do USA, proto se radši s předstihem ptám :-) Moc díky!

Ahoj, určitě si nezapomeňte zařídit ESTU a vytiskněte si jí :) někde jí chtějí vidět vytištěnou. Zavazadla ti odbaví přímo až do New Yorku, o ně se starat nemusíš. A na letiště v Praze stačí přijít ty 2 hodiny až 1:15 před odletem. Při cestě zpět však buďte na letišti o něco dříve, neboť poletíte větším letadlem a budou delší fronty ;)

Avatar uživatele bra.h

Ahoj, díky, to je super, že je to odbavení už z PRG do NYC, ESTA již vyřízena a vytištěna -hned po koupi letenek, a cestou zpět budeme počítat s větším předstihem -máme 2x zkušenost s A380 a i s množstvím cestujících :-) Teď se už se jen těšit a číhat na letenky za sluníčkem 03-04/2014!

Avatar uživatele podlesakovar

Ahoj potřebovala bych levnou letenku do NY na Srpen, ale ve vyhledavači mi vyjíždějí dražší letenky než je napsámo v úvodu. NEvíte kde je najdu a těch cca. 10 000?

Ahoj, zadala jsi tyto data odletů - 19, 20, 21, 22, 23 ?

Avatar uživatele tereza.jelinkova

Ahoj, loni jsem byla na WaT a mela jsem letenku za 23.. Letos bych chtela levnejsi :-).. Cilem je Rapid City (J. Dakota), odlet 22.6., navrat 1.-2.10.. Chci se zeptat, zda by letenka sla nakombinovat s nejakou touto akci Chicago/NY, s tim, ze bych si letenku z Edinburgu/Manchestru dokoupila. Dekuju Tereza

Ahoj, Rapid City je trochu z ruky. Z Prahy vycházejí letenky na 18,5 tisíce, což v tvém případě není vůbec špatná cena. Osobně nevím jak by to šlo nakombinovat, jelikož vnitrostátní přelet dožene rychle úsporu z tohoto letu. Kombinovat to moc taky nejde, ceny se drží pořád na stejné hodnotě :/ Každopádně na http://Cestujlevne.com/letenky seženeš nejnižší ceny.

Avatar uživatele david.mitas

Zdravím, jak je možné, že je to s neomezenou délkou pobytu? Co jsem zatím zjišťoval, tak hlavně Work&Travel jsou tak na 5 měsíců, ale celkově je vždy pobyt nějak omezen. Chystám se tam až za rok a do té doby bych rád vše ošéfoval, protože bych tam moc rád zůstal. Děkuji

Ahoj Mitty, Tento příspěvek řeší pouze letenky. Nikoliv program WnT : Právě díky letenkám, které nejsou limitovány pobytem, jsem zmínil vhodnost pro WnT programy. Většinou letenky s takovouto dobou návratu stojí 15k+

Avatar uživatele t.eres

Dobrý den, potřebuji letenky do NYC s odletem na 22.6 a s návratem kdykoliv v srpnu. Za kolik by byly? Ten váš vyhledávač mi ukazuje jen ceny kolem 16.000

Avatar uživatele t.eres

Co tam mám zadat abych je měla za tu cenu 10.000 jak tu píšete?

Dobrý den, dle tohoto obrázku nastavte vyhledávač a zvolte například data 22.6. - 13.6. Bude nutné přečkat noc na letišti, nejbližší odlet bez čekání je 19.6.

Avatar uživatele karolinaj711

Ahoj, já bych potřebovala letenku mezi tak na 12. července, nejlépe NY nebo LA nebo Seattle :) Návrat je mi jedno.

Velký rozptyl pro cílové místo :) Plánuji sepsat příspěvek pro letenky v červenci. Počítám tak, že do konce týdne bude na světě. Nebude se jednat o žádnou akci, ale spíš přehled nejlevnějších variant, jelikož dotazy na tyto lety dostávám často.

Avatar uživatele MarkiM

Ahoj, chtěla bych se ještě zeptat, jak je to se zavazadly. Mám zpáteční letenku do Manchestru a na přestup v Londýně mám něco málo přes hodinu, ale ráda bych tam cestu ukončila, jak dostat své zavazadlo? Vím, že si to dopravci přehazují automaticky, ale jak zařídit, aby to nedělali... Děkuji

Ahoj, jednoduše při odbavení v NY oznámíš slečně, že chceš odbavit pouze do Londýna, že si tam zavazadlo vyzvedneš. Měli by ti vyjít vstříc. Pokud se tak nestane, po výstupu na letišti v Londýně najdi nějakou handlingovou společnost (pravděpodobně Menzies) a těm řekni o svém problému, že v cestě nepokračuješ. Kdyby něco, že ti je zle a raději pojedeš autobusem. Ale to už vymýšlíme katastrofické scénáře. Zavazadlo bez tebe rozhodně neodletí! Je to téměř nemožné, kvůli bombovým útokům.

Avatar uživatele honza443

Ahoj, potřebuji letenku 25.5.- 28.9. v prvním příspěvku co tu je se píše, že to je za 10,044 a mě to nachází jen za 10,548, ale jde spíš o to, že se přes noc čeká v Londýně, tak jsem chtěl jen vědět jestli hledám dobře. Díky=)

Ahoj, 1) zkus přílet 26. nebo 30., cena je 9.543 Kč 2) ano, bohužel bude nutný noční stop (Londýn nebo VIP salónek). Víkendové letenky jsou se špatným přípojem z Prahy. Doporučuji zvolit spíše jiný odlet.

Avatar uživatele viktor.slavicek

Ahoj! Potreboval bych letenku pro dve osoby do Washingtonu s odletem +- 15.5 a navratem koncem zari/zacatek rijna. Predem dekuji za pomoc.

Ahoj Viktore, WAS v těchto dnech vychází o 3 tisíce dráž jak NY. Proto ti doporučuji využít akce do NY a odtud pak v poklidu sjet s Megabus.com do Washingtonu. Bude to nejlepší varianta ;)

Avatar uživatele zuzana.sebestova

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu pro zpáteční let. Vybrala jsem si let 17.6. z Prahy do NYC a zpět do Prahy (nebo do Vídně) chci odletět 7.-10.10. Děkuju!

Ahoj, vezměte let 17.6. - 7.10. a vystupte v Londýně. Vyber let, kterým přiletíš 8.10. ráno v 7:40, poté máš letenky u easyJet za 650 Kč s odletem v 18:20 ze Stanstedu :) spoustu času na pohodlný přesun!

Avatar uživatele zuzana.sebestova

Díky za radu! Zajímalo by mě ale, jak je to se zavazadlem, když bych chtěla vystoupit už v Londýně a nepokračovat do Manchesteru? Dostanu se k němu nějak?? A jak vůbec zařídím to, abych nemusela pokračovat až do Manchesteru?? A poslední otázka: nebude pak dost drahé letět z Londýna s nízkonákladovkou s velkým kufrem? Předem moc díky za odpověď!!

Zuzko, promiň za opožděnou odezvu. Všiml jsem si tvého dotazu teď náhodou - je tu nějak frmol. 1) Otázka k Manchesteru. Na letišti v New Yorku povíš slečně, že chceš odbavit zavazadlo pouze do Londýna. Vyjde ti vstříc - pokud ne, tak na letišti v Londýně hledej přepážku u výdeje zavazadel a tam jim sděl, že dál nepokračuješ. Pokud by se ptali proč - tak to sveď na nevolnost. Nikdo problémy dělat nebude, nemohou tě nutit využít další let. Zavazadlo v první případě vyjede rovnou na pás, pokud bys však musela o situaci říkat až na letišti v Londýně, bude chvilinku trvat, než se k tobě dostane - třeba 1 hodinu. Rozhodně však nepoletí do Manchesteru bez tebe ;) Letenky s easyJetem jsou právě nejvýhodnější které můžeš teď zakoupit. Nejen že nemají hmotnostní limit na příruční zavazadlo, ale zavazadlo k odbavení do 20kg vyjde pouze na 400 Kč. Takže žádná drahá záležitost to není.

Avatar uživatele klarie.simankova

Myslim, ze na http://www.gotobus.com/ sezenes jizdenku z NY do Charlestonu (SC) :)

Avatar uživatele marketa.mikesova

Ahoj, potřebovala bych letenku 8.6. - 22.6., s tím, že tyto data jsou závazná jak pro přílet, tak pro odlet. Ale nemám problém s odletem už 7. a návratem až 23. pokud se bude jednat o přelet v noci (ne o nutnost čekání na další spoj 12 h a více) Návrat je možný jak Edinburg, tak Manchester, pomohl bys s vyhledáním nejvhodnější varianty? Díky, Markéta

Ahoj, cena na tvé data je 11.257 Kč. Doporučuji ale letět z Varšavy za 11.700 Kč. Jelikož na 23.června vycházejí přípoje celkem draze.

Avatar uživatele marketa.mikesova

děkuju a můžeš mi prosím poslat link? mně ukazuje nejlevnější letenku z varšavy za 14 000,-... Moc děkuju

Ahoj, na http://Cestujlevne.com/letenky Ale teď koukám, že je tam odlet 21.6. k večeru nebo až po víkendu. Ten víkend 22., 23.je zabitej :/ V tom případě bych tedy šel do té kombinace s Manchesterem, ale je tam čekačka přes noc, protože to z USA přilétne k večeru.

Avatar uživatele katarros

Ahoj, sháním zpáteční letenku pro sebe a přítele někdy na konci června/ počátek července do Chicaga. Návrat zpátky někdy v září. Je v očekávání nějaká taková nabídka? Díky moc, Katka.

Ahoj, vybízí se tento routing: 18.06. Vídeň - Chicago 23.09. Chicago - Manchester / Edinburg (přílet kolem poledne, případně Londýn ráno. Takže s návazností je to OK). Ten přílet je možné zvolit i na jiné dny, odlet je fixní. Cena 12.450 Kč EDIT: Docela dobře vycházejí lety z Varšavy (tam i zpět) za 12.013 Kč př. dat 22.06. - 18.09.

Avatar uživatele rominho

dobry den, v lete zacatkem cervna se chystam do jizni karoliny, jeste nemam letenku, ale zrejme nema cenu cekat na vyhodnejsi nabidku, nebo jo? Je jeste realni moznost ze se vyhodnejsi nabidka objevi? Dekuji.

Pokud ti nevadí přejezd busem, tak čekat nemusíš. Cena je to dobrá! Sice tu před nedávnem byl Raleigh v Severní Karolíně za 9.9k, https://www.cestujlevne.com/raleigh-severni-karolina-9-953-kc/ ale ten už je pryč. Navíc nevím, jestli ses chtěl vracet do konce června.

Avatar uživatele rominho

praveze potrebuji spatecny let na konec zari, tuhle nabidku sem skousel nejak pozmenit aby mi to vyslo s tim priletem na zari... autobus by mi samozrejme vubec nevadil, skoda ze to nesedi...Aj tych 10k do NY je dobra nabidka...Diky

Avatar uživatele rominho

Este se zeptam na ten bus, to myslis z NY? Ja som myslel ze si myslel z toho Raleigh busem. Jako si prosim te najdu spoj z NY busem?

Koukám, že jižní Karolína je mimo.. http://us.megabus.com/routemap.aspx Každopádně aspoň na hranice se dojet dá.

Avatar uživatele tinna14

Ahoj, taky jedu do SC, bus tam normálně jezdí z NY, jen musíš pohledat. Ceny jsem našla od 57 dolaru na https://www.greyhound.com , jen je nevýhodou těch 20 hodin v buse pak...ještě, když třeba potřebuješ být co nejdéle ve škole kvůli zkouškám. Další alternativou je let z NY do SC. Našla jsem za 2500. Jen by mě zajímalo, jak to funguje, když si koupíš rozkouskované letenky...

Letenky v USA nezahrnují zavazadlo k odbavení. Ale naopak lowcost ano :-) proto se mrkni na jetblue.com - ti mají zavazadlo v ceně. Jinak doporučuji si nechat dostatečnou časovou rezervu v USA. Imigrační + nové odbavení, přesun mezi terminály atd. Minimum považuji 3 hodiny.

Avatar uživatele rominho

Dekuji vsem za radu, nasiel som spoj busom, je to sice 20 hodin, ale asi s 3 prestupmi takze to nebude 20 hodin sedenia, to by som asi nevydrzal...

Avatar uživatele Kotwicka

Ahoj, nemáte, prosím, tip na NY v termínu 3. - 8. května? Moc děkuju :)

Ahoj, letenky na trase Praha - New York - Manchester zakoupíš za 10.044 Kč. Je nutné počítat s nočním přestupem v Londýně při cestě tam. Můžeš jet do centra. Lze zvolit odlet druhý den v 14:00 nebo 16:15. Případně je možné letět z Varšavy za 12.200 Kč...

Avatar uživatele zkoumidlo

Ahoj, chci se zeptat jak dlouho ta akce bude trvat? nebo uvolní se třeba zase nějaké termíny pokud lidé nezaplatí?? Jde o to že termín který potřebuji už není volný tak nevím zda hledat nějakou alternativu nebo vyčkat?? Díky moc za odpověď

Jaké to jsou termíny?

Avatar uživatele zkoumidlo

ono je jich víc protože se řídím podle kamarádů utekl mi z Prahy 21.5. do New Yorku. Ja jednu rezervaci mám ale měla se právě zaplatit dnes do 18:00 bohužel jsem neměla tolik peněz na účtě takže propadla.

Avatar uživatele kount

ahoj, mám let z prahy do NY 13.6. 2013 s přestupem na heathrow a je tam jen 70 minut na přestup. přílet s British Airways bude pravděpodovně na terminál 3 a nevím jestli to nepoletí z T5. Bude 70min stačit na přestup? Letenka je koupena jako jeden celek, ale s jinou společností(BA + virgin Atlantic). Budu si muset znovu odbavovat zavadlo nebo se o něho postarají? Díky za odpověď.

Ahoj, zavazadlo ti automaticky přeloží na let do USA. Není důležité s jakou aerolinkou poletíš, důležité je právě to, že máš letenky na jednu rezervaci. V případě zpoždění a zmeškání následujícího spoje budeš bezplatně přebookován na další let. 70 minut je spoustu času i na velké letiště, obzvlášť když se nemusíš o nic starat ;) Kdyžtak křič, že nestíháš a lidi pochopí.

Avatar uživatele hruby.libor

Ahoj chtěl bych se zeptat, potřebuju letenku na 15. 6. do Bostonu a návrat s odletem z USA (NY) 30.9. Nějaké typy? Našel jsem si letenku přes Paříž do Bostnu a pak z NY do Manchestru za 14 561,-Kč Zajímalo by mě když mám v Paříži jen dvě hoďky na přestup jestli je to v pohodě? nebo jestli je lepší nechat si větší rezervu? popřípadě jestli zavazadla jsou automaticky přemístěna bez dalšího odbavení?? Díky za odpověď...Klidně i názory a zkušenosti ostatních

Ahoj, kde jsi hledal? Na https://www.cestujlevne.com/letenky máme přesně tuhle variantu za 12.551 Kč! Obrázek rezervace: https://www.cestujlevne.com/wp-content/uploads/bos_nyc.jpg

Tak až teď jsem si všiml toho dlouhého layoveru... Takže to asi bude noční Londýn nebo přespání na letišti a VIP salónek - ušetříš na jídle při čekání :) PS: můžeš také zkusit variantu s letem do NY, to vychází na těch 10.700 Kč a mezi NY a Bostnem pojedeš s Megabus.com za pár $

Avatar uživatele kusinvaclav

Ahoj. Potřeboval bych letenku z PRAHY/VARŠAVA do NY nebo WASH. A zpáteční z MIAMI. Je nějaká taková nebo něco co se tomu přibližuje? Předem díky

Avatar uživatele zatloukal.stepan

Ahoj, potřeboval bych letenku do Washigtonu, odlet 22. - 23. květen a zpátky ze San Francisca 25. září, šlo by to? Na místě odletu nebo příletu nezáleží. Dííky :)

Avatar uživatele braunerova.gabriela

Ahoj, potřebovala bych co nejlevnější letenku do New Yorku, odlet 15 - 18 června a přílet někdy 2 - 6 září, nemůžu tam najít žádnou extra akční cenu, asi hledám špatně...odlet Praha, Katowice, Vídeň...děkuji :-)

Ahoj, úplně nejlevnější je s odletem 19.! :) Nicméně o pár stovek více zaplatíš pro odlet 17.06. a návrat 06.09. na https://www.cestujlevne.com/letenky

Avatar uživatele filiper

Ahoj, zkoušel jsem najít letenku, která je uvedena v příkladu rezervace tohoto článku, ale nepodařilo se mi to, vždycky mám návrat rovnou do Prahy a nejde mi tam zvolit jiné letiště pro konečný návrat. Tak se chci zeptat na kolik byste mi by vyšla letenka na 5.-6.6 s návratem 20.-25.9. s tím, že 1) do USA bych rád letěl do Washingtonu a zpáteční let z NY a nebo 2) přilet i odlet z NY. Pokud můžete pošlete mi odkaz pro rezervaci/koupi přímo na mail. Předem děkuji.

Ahoj - zde máš obrázek jak nastavit vyhledávač https://www.cestujlevne.com/wp-content/uploads/vyhledávání.png Letenky vychází na 11.334 Kč.

Avatar uživatele monunka

Ahoj, potřebovala bych letenku do New Yorku, nejlépe z Prahy. Odlet by byl nejlepší kolem 15.6. a návrat kolem 30.9. :) Předem dík za rady :) Monika

Ahoj, odlet zvol v těchto datech: 11, 17, 18.června a zpět návrat třeba toho 30.září ;)

Avatar uživatele cer.veronika

Prosím prosím, nakolik by vyšla letenka do NYC kolem 4.7.? Návrat někdy na konci září nebo října, zkoušela jsem si najít letenky z Katowic ale pořád mi to hází cen 18 000 :( Díky za radu

Ahoj, v tvém případě bude lepší Varšava za 16k

Avatar uživatele matth3w

ahoj, neví někdo, o akční ceně letenky Praha (Vídeň) - "California" a zpět od června ? dík

Kalifornie určitě ještě přijde ;) teď tu mám fofr s NY

Avatar uživatele JanoB

A co Vieden - Washington,su na tejto trase tiez dostupne nejake terminy?

Jaký hledáš termín? Bohužel zatím vše okolo 13 tisíc...

Avatar uživatele JanoB

Hladam termin s odletom v cervenci az srpnu a s dlzkou pobytu nad 2 mesiace.

Pokud se ti nehodí druhá polovina srpna tak doporučuji spíše letět do NYC a odtud s Megabus.com přejet do WAS

Avatar uživatele jancama

Ahoj, já sháním letenky do NYC s odletem ideálně 23.5., popř. 24.5. a návrat někdy na konci září. Je možné v tomto termínu letět rovněž za tyto super ceny? Díky:)

Ahoj, 23.5. lze odlétat z Varšavy (9.400) nebo Vídně (10.400). Praha je tu jen 25.5. Návrat je zase libovolný, tam to limitováno není a termínů je dost.

Případně zpáteční letenky z Varšavy lze rezervovat za 11300 Kč ;) Tzn. návrat do WAW, nikoliv do Anglie.

Avatar uživatele p.sara

Ahoj, nebude nějaká podobná akce na pozdější odlety? Potřeboval bych po 20. červenci do NYC a návrat po 20. lednu. Díky!

Ahoj, ty rozumný ceny začínají až opravdu od 18.srpna ... Návrat v lednu není problém.

Avatar uživatele lukkin.cizek

Ahoj tak to funguje :-) paráda, tak do toho jdu :-) Jinak není nějaká možnost nechat otevřenou zpáteční, či jaké jsou poplatky za změnu? díky každopádně :-)

Ahoj, bohužel nemám se změnou klasických letenek vůbec zkušenost.. V podmínkách píšou: CHARGE GBP 100.00. + BEFORE DEPARTURE OF THE OUTBOUND JOURNEY FOR CHANGES MADE PRIOR TO THE DEPARTURE OF THE SCHEDULED FLIGHT - REPRICE USING CURRENT FARES. AFTER DEPARTURE OF THE OUTBOUND JOURNEY FOR CHANGES MADE PRIOR TO THE DEPARTURE OF THE SCHEDULED FLIGHT - REPRICE USING FARES IN EFFECT AT TIME OF ORIGINAL TICKET ISSUE. Čili, poplatek 100 liber a k tomu rozdíl v ceně letenky 1) změna před odletem: rozdíl ceny letenky dle aktuálních cen 2) změna po odletu: rozdíl ceny letenky, které jsou dostupné teď ..... Což může být tedy také 0,- Ale jestli to je takhle i ve skutečnosti, za to ruku do ohně fakt nedám! :-)

Avatar uživatele MarkiM

Ahoj, chtěla bych požádat o odkaz na letenky za tuto nízkou cenu s odletem v rozmezí od 16-24 Srpna s návratem zhruba za 2 týdny od odletu. Děkuji

Ahoj, na https://www.cestujlevne.com/letenky si vyplň následující: 1) zvol v překlikávacím horním menu možnost JINÁ 2) vyplň Praha – New York – Edinburgh Manchester :-) 3) data pro odlet: 19, 20, 21, 22, 23. srpna 4) datum pro návrat 4.září

Avatar uživatele lukkin.cizek

Čau já bych potřeboval odlet pro dva někdy první týden v červnu a přílet na na konci září či začátku října, kdy to je celkem jedno. Nějak se mě to za tu cenu nedaří najít a vše je kolem 15k dělám něco špatně? :-)

Ahoj, 1) zvol v překlikávacím horním menu možnost JINÁ 2) vyplň Praha - New York - Edinburgh Manchester:-) 3) data pro odlet: 4, 5, 6, 7, 8.června 4) data pro návrat např. 1.října Je tam toho spoustu - cena 10.753 Kč pro odlet z Prahy. Dej vědět jestli to jde ;)

Avatar uživatele skvarlova.V

ahoj, já bych potřebovala 17.6. odlet z vídně a 26.7. návrat do edinburghu nebo manchestru to je jedno, ale nejde mi to zarezerovat za tu cenu, co dělám špatně? děkuju

Ahoj, data jsou vypsané pro PRG i VIE dohromady a občas platí některé jen pro jedno z nich, což je zrovna tento případ. Letenky tedy vyjdou na 11.830 Kč, ale s návratem v červenci počítej s vyšší cenou za přípoj. Co třeba zpáteční letenky z Katowic? Tam stejné datum vychází na 12.289 Kč - rozhodně ušetříš, parkoviště je v Katowicích pro čechy se slevou 90% - https://www.cestujlevne.com/diskuze/viewtopic.php?f=36&t=70#p2209

Avatar uživatele vmajercak

Ahoj ja by som potreboval letenku do nyc s pevnym odletom 25.5 a variabilnym navratom niekedy koncom septembra alebo zaciatkom oktobra dik :-)

Gratuluji, vyhrál jsi prémii :-) Praha - New York - EDI za 10.044 Kč !!! 25.5. - 1.10. (ten návrat je fakt kterýkoliv den). Alternativně můžeš zkusit Krakov nebo Varšavu. Tam ty ceny také nevycházejí špatně.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy do Nového Skotska nebo New Orleans
-36 %

Jedem!

Sleva 20 % na lety s Wizz Air (Island, Izrael, Kazachstán aj.)
-74 %

Hurá za zážitky!

Flixbus: vnitrostátní spoje po ČR
-86 %
Mega akce

Tam to bude krásný!

Další akce