Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Foto: Jan Kábrt / honzikkk.cz

Na tento tarif čeká nespočet fanoušků nejen tohoto cestovatelského portálu. Především studenti mířící na pracovní pobyty Work and Travel do USA budou mít velkou radost. Letenky na trase Praha / Vídeň - New York (JFK) - Edinburgh / Manchester zakoupíte jen za 9.957 9.543 Kč / 10.666 Kč  (Varšava - NY a zpět od 11.070 Kč) právě na období letních prázdnin. Odlety jsou však omezeny do 23.června nebo od 16.srpna, návraty je možný kdykoliv. Pokud plánujete delší pobyt, nikdo Vás omezovat nebude - maximální doba pobytu totiž není omezena.

Za menší poplatek lze zvolit taktéž lety do Bostonu, Chicaga nebo Washington DC.

AKTUALIZACE k 9.dubnu: Došlo ke snížení cen pro odlety do konce května, nově za 9.543 Kč !

  • Rezervujte na cestujlevne.com/letenky !
  • Odlety možné z Prahy (10.666 9.957 9.543 Kč) nebo Vídně (10.490 Kč)
  • Návraty do Manchesteru nebo Edinburgu. TIP: Při cestě zpět je přestup v Londýně, kde můžete svou cestu ukončit
  • Cestovní omezení: odlety je nutné uskutečnit do 23.června nebo od 16.srpna do 24.prosince
  • Maximální doba pobytu není omezena
  • Možné rezervovat do 18.dubna / vyprodání kapacit
Možnou alternativou mohou být lety z Varšavy nebo Krakova do New Yorku (EWR)  a zpět, začínající na ceně 11.070 Kč (23.5. - 30.9.). Spojení mezi Prahou / Bratislavou a Varšavou zajišťuje Polskibus. Po vyhledání termínu v našem rezervačním systému klikněte na modré tlačítko v pravém horním rohu - zobrazit lety i v okolních dnech.

Příklady dostupných termínů

Dané datum platí pro odlet. Návrat je možné zvolit libovolně! (průběžně doplňováno  - pokud najdete zajímavý termín, který zde není, podělte se o něj prosím). Cena je závislá na měsíci odletu.

Odlety v dubnu - 9.957 9.543 Kč

30

Odlety v květnu - 9.957 9.543 Kč

1, 3, 15, 25*, 29, 30

Odlety v červnu - 10.666 Kč

4, 5, 6, 7, 8, 11, 15*, 17, 18, 19, 20, 21*, 22*

Odlety v srpnu - 10.666 Kč

19, 20, 21, 22, 23

* noční přestup při cestě tam v Londýně

Potřebujete určitý termín? Napište do komentáře a já se pokusím najít co nejbližší možný.

Rezervací pomocí uvedených odkazů podpoříte tento web! Děkuji.

Jak z Anglie?

Jako návrat lze zvolit i jiná města než výše dvě jmenované. Avšak z Edinburghu a Manchesteru je nejlepší doprava zpět do Prahy. Společnosti easyJet nebo Jet2 nabízí letenky na této trase od 660 Kč za osobu. Vybízí se taktéž možnost prodloužit si dovolenou o pobyt v těchto anglických městech. Před rezervací hlavní letenky si prosím prohlédněte ceny navazujících spojů. Mnohdy stačí 1 den rozdíl a letenky budou o pár stovek dražší.

Pokud nechcete letět až do Edinburghu či Manchesteru, vystupte na letišti v Londýně – jednoduše společnosti sdělíte, že nebudete pokračovat v cestě dále, např. že je Vám zle. Z Londýna pak můžete letět s lowcosty do celé Evropy - Praha, Brno, Ostrava, Bratislava atd.

ESTA – USA

Pro vstup na americký kontinent budete potřebovat buď vízum nebo elektronické povolení ke vstupu – ESTA. ESTU můžete získat pokud vlastníte biometrický pas, poté na stránkách americké vlády požádejte o vstup. Jakmile zaplatíte 14$ bude Vám povolení uděleno.

Akční letenka, akční ubytování !

Před cestou si nezapomeňte rezervovat vychytané ubytování ! Každý den aktualizované nabídky se slevou minimálně 50% po celé Americe naleznete zde USA hotely 50% off.

Pokud máte v plánu navštívit nejznámější památky New Yorku, podívejte se na slevy v podobě pasů – NY Pass nebo NY City pass.

*Poslední aktualizace proběhla 8.dubna (úprava cen z Prahy)

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

109 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele katka.hemzova
katka.hemzova

Ahoj, rezervovala jsem si letenku Praha - NY - Manchaster. Prosím tě, seš si jistým, že je možné ukončit let v Londýně, aniž by mi poslaly kufry do Manchesteru? Jaký je poplatek za dřívější ukončení cesty? A je v ceně letenky také zavazadlo? 20kg? Díky za info.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, kufry v žádném případě nepoletí bez tebe. Je to z důvodu bezpečnosti, takže tato možnost je zcela vyloučena. V NY řekneš, že chceš zavazadlo odbavit jen do Londýna, měli by vyjít vstříc. Pokud ne, tak takto učiníš na letišti, kde se vyzvedávají zavazadla. Kdyby se ptali, tak to sveď na nevolnost. Žádné doplácení nebude, nikdo tě nemůže nutit využít zakoupenou službu.

před 9 lety
Avatar uživatele katka.hemzova
katka.hemzova

A to zavazadlo?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Pokud tě odbaví pouze do Londýna, tak ti zavazadlo vyjede ihned na pásu. Pokud vše zařídíš v Londýně, budeš třeba hodinu muset počkat, jelikož se proces prodlouží. My čekali asi 40 minut.

před 9 lety
Avatar uživatele katka.hemzova
katka.hemzova

Takže ty už jsi to takhle zkoušel vystoupit dřív? No hele původně jsem se ptala, jestli již v ceně letenky zavazadlo a do jaké hmotnosti. Díky

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Jo to jsem přehlédl. V ceně je 1ks zavazadla o minimální hmotnost 23kg (trasa Praha - NY - Londýn), ale pro ten přípoj bude limit 20kg. Takže se orientuj dle easyJetu - nebo jiné aerolinky s kterou poletíš - tam se připlácí. A ano, takto jsem již cestu ukončili.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele xtomas.merta
xtomas.merta

Zdravím, nebyl by tady nějaký termín na 18. či 19. května za příznivou cenu? :-) Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nevím kdy se chceš vracet. Odlety z Vídně jsou na tyto data z 9.400 Kč ;)

před 9 lety
Avatar uživatele xtomas.merta
xtomas.merta

Na konci září, 30. cca.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ano, termíny jsou, cena dokonce zase klesla na 9.277 Kč. Počítej ale s nočním přestupem pokud chceš letět o víkendu. 16.května je přestup v pohodě. Ten návrat je celkem libovolný, vychází to na 30.září stejně tak jako na 2.října atd.

před 9 lety
Avatar uživatele xtomas.merta
xtomas.merta

A kde zjistím finální cenu na termín odlet 18. května z Vídně a přílet 30. září? Když to zadám do vyhledávače, tak mi to vyplivne cenu za 15 tisíc +. Děkuji za odpověď.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele H-mariana
H-mariana

ahoj, chtěla bych jet 5.9 myslíš, že to seženu za nějakou příznivou cenu?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, ano ty letenky tam jsou. Odlet 5.9. je super - krátký přestup. Návrat můžeš zvolit libovolně, avšak doporučuji ranní přílety do Londýna a večerní odlety s easyJetem ;) To pro případy, kdy se nebudeš chtít zdržet v Anglii více než je nutné.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele valach.ksptsd
valach.ksptsd

Ahoj, zakoupil jsem letenku do NY s návratem do Manchasteru (4.6.-8.9.). Chtěl bych vědět, jak je to s odbavením zavazadel? Zda-li v ceně letenky je již max. objem zavazadel a jaký? Nebo si to budu muset dodatečně dokoupit. Plánuji vzít nejen příruční zavazadlo (taška(80L)). Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, na letence Praha - New York - Anglie máš 1 zavazadlo k odbavení zdarma (20 / 23kg) Objem nehraje roli. Na přípoj z Anglie do Prahy doporučuji volit jet2 nebo easyJet - ti mají rozumné příplatky za zavadlo. Zde je nutné ho doplatit. Ale to už je jiná letenka.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele adelahoracek
adelahoracek

Ahoj, odlet do NY máme naplánovaný na 7.9. a návrat za týden, je tedy možné využít tyto levné letenky i v tomto období? Jen jestli si tuto poznámku vysvětluji správně - Cestovní omezení: odlety je nutné uskutečnit do 23.června nebo od 16.srpna do 24.prosince, Díky

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, Ano je to přesně tak, letenky jsou za 10.666 Kč. Ale ty data tam moc nesedí.Můžete letět např. 7.-16.9. Případně se to dá doladit s odlety 4,5,6,7 a návraty 11,12,16,17,

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele JilkovaZ
JilkovaZ

Ahoj, v pondělí bych si chtěla zakoupit letenky a vychází mi to tak, že když si zadám datum odletu 17.6. z Prahy do New Yorku a návrat 29.9. z New Yorku do Edinburgu, tak bych potřebovala ukončit svůj let už v Londýně. Bude to problém? Když jim řeknu, že zde svůj let končím, tak jak mi vydají zavazadla? Nemám s tímto vůbec žádné zkušenosti. Děkuji za odpověď!

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, jak píši v příspěvku. Jednoduše v NY na letišti oznámíš, že bys chtěla odbavit pouze do Londýna. Měli by ti vyjít vstříc. Pokud snad ne, tak na letišti v Londýně hledej první přepážku se zavazadly (ptej se, sám nevím kde tam je) a tam jim sdělíš že nebudeš pokračovat v letu. Pokud by se ptali proč, tak řekni že ti není dobře a raději pojedeš autobusem - ale ptát se nebudou. Pokud se to bude řešit přímo na letišti v Londýně, počítej s časovou rezervou klidně + 2hodiny, jelikož zavazadla nedojedou hned. Rozhodně však nepoletí dál a ty je dostaneš normálně v Londýně. Vše by mělo klapnout ale tak jak jsem psal zprvu, v NY řekneš o odbavení do Londýna a zde budeš mít kufry ihned po příletu. Není se čeho bát ;)

před 9 lety
Avatar uživatele JilkovaZ
JilkovaZ

Děkuju moc za informace, určitě se mi budou hodit :)...A nebudeme ji nějak vadit nebo nepřijde jim divný, když všichni čtyři nahlásíme, že v Londýně chceme let ukončit? Věřim, že jim to může bejt jedno, ale raději se ptám, člověk nikdy neví :)..... Ještě jsem koukala na ty letenky a jaktože v tom prvním letu z Prahy do Londýna si nemůžeme vybrat sedadlo? A poslední dotaz, je lepší tu letenku platit převodem z účtu anebo rovnou kartou? Moc díky!

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Přesně jak píšeš - jim to může být jedno. Když jsme před rokem letěli s Alitalií z New Yorku, taktéž jsme chtěli ukončit cestu v Římě, místo v Polsku. Slečna na check-inu se omlouvala že to nejde. Tak jsme to vyřešili až na letišti. Zavazadla do hodiny přijely a my vesele šli na přípoj do Prahy. Stát se může cokoliv, ale nikdo tě nemůže nutit dál pokračovat ;) Navíc cestujete jako skupinka - tzn. že je to naprosto normální, když budete chtít zůstat spolu. Výběr sedadla na těchto krátkých letech není někdy podporován. To by měl být ten důvod. Otázka k platbě: osobně budu raději, pokud zvolíš platbu převodem. Z každé letenky mi plynou určité provize. Pokud však budeš platit kartou online, banka si ztrhává 1,5% z ceny letenky, což pro mě znamená téměř 80% provizí v tomto případě, takže pokud chceš podpořit tento projekt, zvol platbu převodem nebo osobně v Dejvicích v sídle Letuška.cz (pár kroků od NTK) :) Ale výběr je na tobě, rozdíl v tom žádný není - jen pro platbu online musíš mít povolenou tuto službu u své banky.

před 9 lety
Avatar uživatele JilkovaZ
JilkovaZ

Ještě mě napadá jedna otázka, snad už poslední :)..Koukala jsem na easyJet, a u tebe na stránkách je, že zavadlo se platí kolem 400 Kč, ale na jejich stránkách jsem to nenašla a u příručního jsem zase našla, že váha je do 10 kg, tak mám v tom trochu chaos :)...A když odbavené zavazadlo bude vážit 23 Kg, bude to pak u easyJet problém. A ještě bych se tě zeptala na názor, že když teda u easyJet je ten poplatek za platbu kartou 270, tak je lepší udělat jednu rezervaci? Takže když budeme čtyři, tak naše celková povolená váha bude 80 kg a je jedno jestli někdo bude mít 20kg a někdo 23? Hlavní asi bude, aby jsme splnili těch 80 kg? A ten poplatek za odbavané zavazadlo bude při jedný rezervaci jenom jeden, nebo za každý zavazadlo zvlášť? Díky za odpověď a za tvůj web :)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, po výběru letenky v dalším kroku budou možnosti k přidání zavazadel. Ten poplatek se mění, ale je +/- 400 Kč za let. Je nutné dodržovat striktně váhové limity, které jsou dané. Za každé kilo na víc se dost doplácí. A stejně tak je nutné, aby každý kufr měl max 20kg. Na kumulativní váhu se u lowcostů nehraje. A ano, pokud budete rezervovat 4 letenky na jednou, bude pak každého z Vás stát ten poplatek pouze 68 Kč.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele kalinap
kalinap

Ahoj, chceme odlétat 21.6. do NY a vracet se 25.9. a hledá mi to mnohem dražší letenky. Poradíte mi prosím? Děkuju Petr

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, jaké informace zadáváš do vyhledávače? Mě na tvé data vycházejí letenky právě za inzerovaných 10.666 Kč. PS: teď koukám, 21. je také noční přestup, kdyžtak zkus 19., tam je to v pohodě a pěkně to navazuje.

před 9 lety
Avatar uživatele kalinap
kalinap

Když zadám Praha - New York zpáteční, odlet 21.6. a návrat 25.6., tak je nejlevnější cena za 16 968 pro jednoho. Nevím kde dělám chybu. Nemůžu odletět dřív. Jen 21. nebo 22.6. Děkuju Petr

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Petře, podívej se na fotky v příspěvku. Letenky za tuto cenu nejsou zpáteční. Musíš koupit 2 oddělené letenky následovně: 1. letenka je Praha - New York - Anglie (Manchester nebo Edinburgh) (je zde jiné místo návratu, než odletu, proto ve vyhledávání zvol možnost JINÉ, nikoliv zpáteční). 2. letenku koupíš dle libosti z Anglie do Prahy. Na tvé data doporučuji přerušit cestu v Londýně a koupit přípoj z Londýna do Prahy se společností easyJet. Letenka tě vyjde na 1.300 Kč - při dodržení tohoto postupu. Letenky č.1 je však nutné hledat s návrat do EDI nebo MAN. O přerušení cesty v Londýně je napsáno v komentářích před i pod tebou. Kdyžtak se ptej. Jsem tu pro Vás.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele diaboloy
diaboloy

Dobrý den, zajímalo by mne, zda se jedna o zpáteční letenku. Pokud jsem četl dobře, tak je pouze jednosměrná... "na trase Praha / Vídeň – New York (JFK) – Edinburgh / Manchester zakoupíte jen za 9.957 9.543 Kč"... a to je v podstatě k ničemu. Děkuji za odpověď.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, letenka je zpáteční, ale tzv. open jaw. Tedy s tím, že odletíte z Prahy do New Yorku a z New Yorku se vrátíte do Anglie (Londýn, Edinburgh, Manchester). Z Anglie si pak už jednoduše dokoupíte jednosměrnou letenku do Prahy (případně jiných měst v okolí Vašeho bydliště). Je nutné počítat cenu letenky a zavazadla, nepředpokládám, že poletíte pouze s příručním. I tak se ale stále dostávám na výhodnější ceny, než při klasickém letu z Prahy do New Yorku a zpět. Ušetříte tisíce.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele bra.h
bra.h

Ahoj, taky jsem koupila tyhle letenky, na říjen - akce British Airways a Virgin Atlantic - zpět do MAN. Mám dotaz ohledně zavazadel cestou tam - do NYC - budou už z PRG odbaveny až do NYC, nebo jen do LHR? Letenky jsou objednány v jedné rezervaci. A s jakým předstihem se dostavit v PRG na letiště? Stačí jako běžně 2 hodiny nebo se nás v tomhle případě týká 3 hodiny před odletem pro lety do USA, i když přestupujeme v LHR? Je to naše první cesta do USA, proto se radši s předstihem ptám :-) Moc díky!

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, určitě si nezapomeňte zařídit ESTU a vytiskněte si jí :) někde jí chtějí vidět vytištěnou. Zavazadla ti odbaví přímo až do New Yorku, o ně se starat nemusíš. A na letiště v Praze stačí přijít ty 2 hodiny až 1:15 před odletem. Při cestě zpět však buďte na letišti o něco dříve, neboť poletíte větším letadlem a budou delší fronty ;)

před 9 lety
Avatar uživatele bra.h
bra.h

Ahoj, díky, to je super, že je to odbavení už z PRG do NYC, ESTA již vyřízena a vytištěna -hned po koupi letenek, a cestou zpět budeme počítat s větším předstihem -máme 2x zkušenost s A380 a i s množstvím cestujících :-) Teď se už se jen těšit a číhat na letenky za sluníčkem 03-04/2014!

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele podlesakovar
podlesakovar

Ahoj potřebovala bych levnou letenku do NY na Srpen, ale ve vyhledavači mi vyjíždějí dražší letenky než je napsámo v úvodu. NEvíte kde je najdu a těch cca. 10 000?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, zadala jsi tyto data odletů - 19, 20, 21, 22, 23 ?

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele tereza.jelinkova
tereza.jelinkova

Ahoj, loni jsem byla na WaT a mela jsem letenku za 23.. Letos bych chtela levnejsi :-).. Cilem je Rapid City (J. Dakota), odlet 22.6., navrat 1.-2.10.. Chci se zeptat, zda by letenka sla nakombinovat s nejakou touto akci Chicago/NY, s tim, ze bych si letenku z Edinburgu/Manchestru dokoupila. Dekuju Tereza

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, Rapid City je trochu z ruky. Z Prahy vycházejí letenky na 18,5 tisíce, což v tvém případě není vůbec špatná cena. Osobně nevím jak by to šlo nakombinovat, jelikož vnitrostátní přelet dožene rychle úsporu z tohoto letu. Kombinovat to moc taky nejde, ceny se drží pořád na stejné hodnotě :/ Každopádně na http://Cestujlevne.com/letenky seženeš nejnižší ceny.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele david.mitas
david.mitas

Zdravím, jak je možné, že je to s neomezenou délkou pobytu? Co jsem zatím zjišťoval, tak hlavně Work&Travel jsou tak na 5 měsíců, ale celkově je vždy pobyt nějak omezen. Chystám se tam až za rok a do té doby bych rád vše ošéfoval, protože bych tam moc rád zůstal. Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Mitty, Tento příspěvek řeší pouze letenky. Nikoliv program WnT : Právě díky letenkám, které nejsou limitovány pobytem, jsem zmínil vhodnost pro WnT programy. Většinou letenky s takovouto dobou návratu stojí 15k+

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele t.eres
t.eres

Dobrý den, potřebuji letenky do NYC s odletem na 22.6 a s návratem kdykoliv v srpnu. Za kolik by byly? Ten váš vyhledávač mi ukazuje jen ceny kolem 16.000

před 9 lety
Avatar uživatele t.eres
t.eres

Co tam mám zadat abych je měla za tu cenu 10.000 jak tu píšete?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, dle tohoto obrázku nastavte vyhledávač a zvolte například data 22.6. - 13.6. Bude nutné přečkat noc na letišti, nejbližší odlet bez čekání je 19.6.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele karolinaj711
karolinaj711

Ahoj, já bych potřebovala letenku mezi tak na 12. července, nejlépe NY nebo LA nebo Seattle :) Návrat je mi jedno.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Velký rozptyl pro cílové místo :) Plánuji sepsat příspěvek pro letenky v červenci. Počítám tak, že do konce týdne bude na světě. Nebude se jednat o žádnou akci, ale spíš přehled nejlevnějších variant, jelikož dotazy na tyto lety dostávám často.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele MarkiM
MarkiM

Ahoj, chtěla bych se ještě zeptat, jak je to se zavazadly. Mám zpáteční letenku do Manchestru a na přestup v Londýně mám něco málo přes hodinu, ale ráda bych tam cestu ukončila, jak dostat své zavazadlo? Vím, že si to dopravci přehazují automaticky, ale jak zařídit, aby to nedělali... Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, jednoduše při odbavení v NY oznámíš slečně, že chceš odbavit pouze do Londýna, že si tam zavazadlo vyzvedneš. Měli by ti vyjít vstříc. Pokud se tak nestane, po výstupu na letišti v Londýně najdi nějakou handlingovou společnost (pravděpodobně Menzies) a těm řekni o svém problému, že v cestě nepokračuješ. Kdyby něco, že ti je zle a raději pojedeš autobusem. Ale to už vymýšlíme katastrofické scénáře. Zavazadlo bez tebe rozhodně neodletí! Je to téměř nemožné, kvůli bombovým útokům.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele honza443
honza443

Ahoj, potřebuji letenku 25.5.- 28.9. v prvním příspěvku co tu je se píše, že to je za 10,044 a mě to nachází jen za 10,548, ale jde spíš o to, že se přes noc čeká v Londýně, tak jsem chtěl jen vědět jestli hledám dobře. Díky=)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, 1) zkus přílet 26. nebo 30., cena je 9.543 Kč 2) ano, bohužel bude nutný noční stop (Londýn nebo VIP salónek). Víkendové letenky jsou se špatným přípojem z Prahy. Doporučuji zvolit spíše jiný odlet.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele viktor.slavicek
viktor.slavicek

Ahoj! Potreboval bych letenku pro dve osoby do Washingtonu s odletem +- 15.5 a navratem koncem zari/zacatek rijna. Predem dekuji za pomoc.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Viktore, WAS v těchto dnech vychází o 3 tisíce dráž jak NY. Proto ti doporučuji využít akce do NY a odtud pak v poklidu sjet s Megabus.com do Washingtonu. Bude to nejlepší varianta ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele zuzana.sebestova
zuzana.sebestova

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu pro zpáteční let. Vybrala jsem si let 17.6. z Prahy do NYC a zpět do Prahy (nebo do Vídně) chci odletět 7.-10.10. Děkuju!

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, vezměte let 17.6. - 7.10. a vystupte v Londýně. Vyber let, kterým přiletíš 8.10. ráno v 7:40, poté máš letenky u easyJet za 650 Kč s odletem v 18:20 ze Stanstedu :) spoustu času na pohodlný přesun!

před 9 lety
Avatar uživatele zuzana.sebestova
zuzana.sebestova

Díky za radu! Zajímalo by mě ale, jak je to se zavazadlem, když bych chtěla vystoupit už v Londýně a nepokračovat do Manchesteru? Dostanu se k němu nějak?? A jak vůbec zařídím to, abych nemusela pokračovat až do Manchesteru?? A poslední otázka: nebude pak dost drahé letět z Londýna s nízkonákladovkou s velkým kufrem? Předem moc díky za odpověď!!

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zuzko, promiň za opožděnou odezvu. Všiml jsem si tvého dotazu teď náhodou - je tu nějak frmol. 1) Otázka k Manchesteru. Na letišti v New Yorku povíš slečně, že chceš odbavit zavazadlo pouze do Londýna. Vyjde ti vstříc - pokud ne, tak na letišti v Londýně hledej přepážku u výdeje zavazadel a tam jim sděl, že dál nepokračuješ. Pokud by se ptali proč - tak to sveď na nevolnost. Nikdo problémy dělat nebude, nemohou tě nutit využít další let. Zavazadlo v první případě vyjede rovnou na pás, pokud bys však musela o situaci říkat až na letišti v Londýně, bude chvilinku trvat, než se k tobě dostane - třeba 1 hodinu. Rozhodně však nepoletí do Manchesteru bez tebe ;) Letenky s easyJetem jsou právě nejvýhodnější které můžeš teď zakoupit. Nejen že nemají hmotnostní limit na příruční zavazadlo, ale zavazadlo k odbavení do 20kg vyjde pouze na 400 Kč. Takže žádná drahá záležitost to není.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele klarie.simankova
klarie.simankova

Myslim, ze na http://www.gotobus.com/ sezenes jizdenku z NY do Charlestonu (SC) :)

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele marketa.mikesova
marketa.mikesova

Ahoj, potřebovala bych letenku 8.6. - 22.6., s tím, že tyto data jsou závazná jak pro přílet, tak pro odlet. Ale nemám problém s odletem už 7. a návratem až 23. pokud se bude jednat o přelet v noci (ne o nutnost čekání na další spoj 12 h a více) Návrat je možný jak Edinburg, tak Manchester, pomohl bys s vyhledáním nejvhodnější varianty? Díky, Markéta

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, cena na tvé data je 11.257 Kč. Doporučuji ale letět z Varšavy za 11.700 Kč. Jelikož na 23.června vycházejí přípoje celkem draze.

před 9 lety
Avatar uživatele marketa.mikesova
marketa.mikesova

děkuju a můžeš mi prosím poslat link? mně ukazuje nejlevnější letenku z varšavy za 14 000,-... Moc děkuju

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, na http://Cestujlevne.com/letenky Ale teď koukám, že je tam odlet 21.6. k večeru nebo až po víkendu. Ten víkend 22., 23.je zabitej :/ V tom případě bych tedy šel do té kombinace s Manchesterem, ale je tam čekačka přes noc, protože to z USA přilétne k večeru.

Přidat odpověď
před 9 lety
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Další akční letenky

Zimní Amsterdam
ušetříš až 49%
A už tam budem?
Arieiro
ušetříš až 50%
To musíš vidět!
Burano
ušetříš až 74%
A už tam budem?
Impressive Resort Spa
ušetříš až 29%
Honem, dokud jsou místa!
5160 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?