Letenky z Paříže na jedinečný Reunion - 14.836 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele luckycesta

Z Réunionu jsem se vrátila cca před třemi týdny a přestože neměla být sezóna, počasí bylo skvělé!!! Možná bude trochu více pršet, ale to se od tropického ostrova dá čekat:) Na svůj blog jsme sepsala praktické info a pár postřehů. Třeba se vám to bude hodit!:) Čau, Lůca http://www.luckycesta.cz/cestovatelske-tipy-reunion/

Avatar uživatele josefhanzlik

Na obou ostrovech jsme strávili 1. tři květnové týdny. Jak je uvedeno v předchozích komentářích počasí bych se rozhodně nebál. Na plážíš na slunění ideálně, tzn. kolem 25 °C, na trekování v horách na Reunionu taktéž, zde záleží na nadmořské výšce, ale při slunečním svitu jsme vždy chodili v krátkém rukávu. Něco jiného je při mlze (v mraku) a dešti - ale období bez srážek si prakticky nevybereš (prší cca. 5- 10 dní do měsíce po celý rok), na plážích se jedná spíš o přeháňky, v horách o trvalejší déšť. V tomto období navíc nehrozí výskyt cyklonů, takže další + pro to neváhat, koupit a jet :-)

Avatar uživatele Ivan

Byl jsem tam na přelomu října a listopadu a na teplotě vzduchu i ře bylo znát, že to je konec zimy a léto teprve začíná.V květnu nebo červnu bych za koupáním a teplem letěl spis do Karibiku

Avatar uživatele Tonda 2

Byl jsem na MRU na začátku července a teploty 22-26C na pobřeží a ve vnitrozemí kolem 20C. Je to jednoznačně mimosezónní období, ale koupat se dá.

Avatar uživatele BarunkaN

Je to kolem těch 24-26C... Ale to je jen dole u oceánu - pokud půjdete do hor počítejte s mnohem nižší teplotou, klidně i kolem 5C (možná i míň)....

Avatar uživatele tirionek

No chladno tam rozhodně není. Teploty kolem 24-28 stupňů, ale ve stínu. Je tam příjemné teplo i v době jejich zimy. Teď jsem se vrátil například z Mauriciu, kde vrcholí zima a bylo tam krásné teploučko. Mauricius je nedaleko Reunionu.

Avatar uživatele Ivan

Je fakt, že v tuhle dobu je tam už trochu chladno, ale Réunion je jinak nádherný a tahle cena je tak o 5 tis. menší než bývá obvykle

Avatar uživatele p.ctrnact

Dočetl jsem se, že teploty v červnu by se mohly pohybovat okolo 24, máte prosím někdo zkušenosti s počasím na Réunionu v květnu a červnu?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy do Gruzie, Íránu, Kuvajtu a dalších se 40% slevou Pegasus Airlines
-41 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

To budou fotky!

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Réunion  

Zelená perla Indického oceánu

Réunion (La Réunion) – sopečný ostrov ležící v jižní části Indického oceánu mezi 700 km vzdáleným Madagaskarem a 200 km vzdáleným Mauriciem, s nimiž společně patří k souostroví Maskarény. Území je francouzským zámořským departementem a součástí EU.

Réunion je rájem pěší turistiky a vodních sportů i domovem divokých orchidejí a tajemných útesů. Láká nejen špičkovými treky v přírodě připomínajícími velkou botanickou zahradu, ale i možností vypravit se k druhé nejaktivnější sopce světa – Piton de la Fournaise.

Průvodce pro Réunion