Letenky do Paříže na víkend (spoustu termínů) - 2.039 Kč.

Francie
Před 3 lety

Jak akci využít?

Aktuálně dostupné levné letenky v systému aerolinií Transavia udělají radost zejména všem pracujícím, kteří nemají volna nazbyt. Můžete totiž podniknout krásný jarní víkendový výlet do Paříže s odletem z Prahy bez jakékoliv nutnosti zásahu do vaší pracovní doby.

Příkladem jsou odlety v pátek v 20:45 a návratem zpět v neděli v 20:20.

  • Rezervuj letenky Praha - Paříž za 2.039 Kč na transavia.com
  • K rezervaci je připočítán poplatek +10€ (275 Kč) nezávisle na počtu osob
  • Cesty v období do 29.03.2015
Doporučuji přečíst trip-report od Memphise, který podnikl naprosto shodný výlet do Paříže díky Transavii a vše podrobně popisuje. Po vyhledání letenky přepněte na Monthly view a uvidíte tento přehledný kalendář s termíny. V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 35 x 25 cm a hmotnosti 10 kg.

Po příletu na letiště Orly se dopravíte do města pomocí tramvajové linky jezdící z letiště na stanici pařížského metra Villejuif-Louis Aragon. Budete  potřebovat 1 jízdenku na každý druh dopravy, proto kupte rovnou tzv. carnet, tj 10 kusů za 13.70€. S příletem v 22:20 není absolutně žádný problém, tramvaj jezdí až do 00:30.

[start][prilet]Paříž[/prilet][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][ory][prg][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele pkepak

Ahoj, přiletím ve čtvrtek na CDG v 22:55. Jak se dostanu do centra? Vlak a riossy už nejezdí.. Tak jediná možnost je bus 143 v 0:12?? Jak je to s jízdenkami? Děkuji za odpověď

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele lenkaworld

Ahoj. Prosím nevíte, jestli mají v Paříži velikonoční trhy (a v jakém termínu)? Nemohu to nikde najít. Velikonoční pondělí je 6.4., takže kdyby začínaly třeba 14 dní před, daly by se v rámci téhle akce navštívit. Díky! :)

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele misa.218

Pozor na nevyzpytatelnost Transavia. Ještě před touto nabídkou jsem koupil 2 letenky do Paříže na jeden říjnový pátek, všechno proběhlo dobře, ale asi za 3 týdny od nákupu se ozvala Transavia, že letenky na pátek nejsou možné (i přesto, že byly k prodeji a páteční let se uskuteční) a že mi přebookují letenky na čtvrtek. Samozřejmě chodím do práce, a protože do Paříže v říjnu chci, musel jsem si domluvit se zaměstnavatelem volno. Proto radši doporučuji počítat s možností, že vám Transavia letenky změní a budete muset najednou se svým šéfem řešit volno. Počítejte s tím, že Transavia mění podmínky za pohybu.

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4247 příspěvků
Aktivní před 7 hod
Zobrazit profil

To se ti ovšem může stát u kohokoliv :)) jako mě teď u Swissu, stejně jako loni u ČSA.

Přidal se 21. 06. 2015
Napsal 76 příspěvků
Aktivní před 7 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele Olpran

Ale v pripade zmeny odletu mam narok na vraceni penez, ne?

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4247 příspěvků
Aktivní před 7 hod
Zobrazit profil

Ano ;)

Přidal se 02. 11. 2014
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele AppleToxx

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak to je, když teďka rezervuji letenku na leden a budu chtít změnit jměno cestujícího nebo let stornovat. Je to vůbec možné a za jakých předpokladů. Díky

Přidal se 28. 03. 2013
Napsal 58 příspěvků
Aktivní před 2 lety
Zobrazit profil
Avatar uživatele Jarda85

Zdravím Dominiku, tady jsou odpovědi: http://bit.ly/1qBoedn, http://bit.ly/1vlbhcm.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele daniel.zahradka

Ahoj, super cena. Jen nevím jak to třeba vyřešit s nějakým hotelem, když je přílet v 11 večer + možný zpoždění, tak se dostanu do hotelu nejdřív o půlnoci a ještě ztratím celej jeden den brouzdání po Paříži a tím vlastně si zaplatím jednu noc v hotelu skoro zbytečně :-/. To nelítá nic dopoledne, nebo v brzkém odpoledni? :-/ Dík! :)

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4247 příspěvků
Aktivní před 7 hod
Zobrazit profil

Ahoj Daniely, můžeš letět s ČSA nebo AirFrance ;) ale cenový rozdíl předčí noc v hotelu.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele standa.jonak

Kdyby to bylo ještě levnější, tak super :-). Dřív tam snad lítal RyanAir z Bratislavy za pár stovek... ale už se jim nějak nechce

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na Island během letních prázdnin z Polska
-69 %

To budou fotky!

Babí léto v Miláně, Bergamu či u italských jezer
-60 %

Tam chceš!

Z Ženevy na keňské safari do Nairobi
-35 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie