Francie

Letenky do Paříže na víkend (spoustu termínů) - 2.039 Kč.

11 komentářů
2014-09-26T08:56:54+02:00

O akci

Aktuálně dostupné levné letenky v systému aerolinií Transavia udělají radost zejména všem pracujícím, kteří nemají volna nazbyt. Můžete totiž podniknout krásný jarní víkendový výlet do Paříže s odletem z Prahy bez jakékoliv nutnosti zásahu do vaší pracovní doby.

Příkladem jsou odlety v pátek v 20:45 a návratem zpět v neděli v 20:20.

  • Rezervuj letenky Praha - Paříž za 2.039 Kč na transavia.com
  • K rezervaci je připočítán poplatek +10€ (275 Kč) nezávisle na počtu osob
  • Cesty v období do 29.03.2015
Doporučuji přečíst trip-report od Memphise, který podnikl naprosto shodný výlet do Paříže díky Transavii a vše podrobně popisuje. Po vyhledání letenky přepněte na Monthly view a uvidíte tento přehledný kalendář s termíny. V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 35 x 25 cm a hmotnosti 10 kg.

Po příletu na letiště Orly se dopravíte do města pomocí tramvajové linky jezdící z letiště na stanici pařížského metra Villejuif-Louis Aragon. Budete  potřebovat 1 jízdenku na každý druh dopravy, proto kupte rovnou tzv. carnet, tj 10 kusů za 13.70€. S příletem v 22:20 není absolutně žádný problém, tramvaj jezdí až do 00:30.

[start][prilet]Paříž[/prilet][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][ory][prg][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-09-26T08:56:54+02:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pkepak
pkepak
před 8 lety

Ahoj, přiletím ve čtvrtek na CDG v 22:55. Jak se dostanu do centra? Vlak a riossy už nejezdí.. Tak jediná možnost je bus 143 v 0:12?? Jak je to s jízdenkami? Děkuji za odpověď

Avatar uživatele lenkaworld
lenkaworld
před 8 lety

Ahoj. Prosím nevíte, jestli mají v Paříži velikonoční trhy (a v jakém termínu)? Nemohu to nikde najít. Velikonoční pondělí je 6.4., takže kdyby začínaly třeba 14 dní před, daly by se v rámci téhle akce navštívit. Díky! :)

Avatar uživatele misa.218
misa.218
před 8 lety

Pozor na nevyzpytatelnost Transavia. Ještě před touto nabídkou jsem koupil 2 letenky do Paříže na jeden říjnový pátek, všechno proběhlo dobře, ale asi za 3 týdny od nákupu se ozvala Transavia, že letenky na pátek nejsou možné (i přesto, že byly k prodeji a páteční let se uskuteční) a že mi přebookují letenky na čtvrtek. Samozřejmě chodím do práce, a protože do Paříže v říjnu chci, musel jsem si domluvit se zaměstnavatelem volno. Proto radši doporučuji počítat s možností, že vám Transavia letenky změní a budete muset najednou se svým šéfem řešit volno. Počítejte s tím, že Transavia mění podmínky za pohybu.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

To se ti ovšem může stát u kohokoliv :)) jako mě teď u Swissu, stejně jako loni u ČSA.

Avatar uživatele Olpran
Olpran
před 8 lety

Ale v pripade zmeny odletu mam narok na vraceni penez, ne?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Ano ;)

Avatar uživatele AppleToxx
AppleToxx
před 8 lety

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak to je, když teďka rezervuji letenku na leden a budu chtít změnit jměno cestujícího nebo let stornovat. Je to vůbec možné a za jakých předpokladů. Díky

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 8 lety

Zdravím Dominiku, tady jsou odpovědi: http://bit.ly/1qBoedn, http://bit.ly/1vlbhcm.

Avatar uživatele daniel.zahradka
daniel.zahradka
před 8 lety

Ahoj, super cena. Jen nevím jak to třeba vyřešit s nějakým hotelem, když je přílet v 11 večer + možný zpoždění, tak se dostanu do hotelu nejdřív o půlnoci a ještě ztratím celej jeden den brouzdání po Paříži a tím vlastně si zaplatím jednu noc v hotelu skoro zbytečně :-/. To nelítá nic dopoledne, nebo v brzkém odpoledni? :-/ Dík! :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Ahoj Daniely, můžeš letět s ČSA nebo AirFrance ;) ale cenový rozdíl předčí noc v hotelu.

Avatar uživatele standa.jonak
standa.jonak
před 8 lety

Kdyby to bylo ještě levnější, tak super :-). Dřív tam snad lítal RyanAir z Bratislavy za pár stovek... ale už se jim nějak nechce

Další akce