Letenky po celý rok do Kyjeva a Istanbulu (2v1) z Prahy - 2.950 Kč.

Turecko , Ukrajina
Před 12 měs

Jak akci využít?

Nejen hlavní metropole Evropy vás mohou vyburcovat k prodlouženému víkendu. Netradiční spojení nabízí ukrajinské aerolinky UIA, které za velmi přívětivou cenu prodávají během celého roku letenky do Istanbulu s bezplatným stop-overem v Kyjevě. Dvě města jedním letem tak odškrtnete ze svého seznamu za pouhých 2.950 Kč.

  • Praha - Kyjev - Istanbul - Praha za 2.950 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období bez omezení (nejlevněji na podzim)
  • Prodej do aktualizace cen
V ceně je zahrnuto standardní zavazadlo do 23 kg. Délka pobytu v obou destinacích je variabilní. Doporučuji 1-2 dny na Kyjev a 2-3 dny na Istanbul.

Za zmínku jistě stojí, že UIA létají na hlavní letiště Ataturk, z kterého se do centra Istanbulu dopravíte pohodlně metrem. Na kyjevském letišti na vás zase bude čekat přímý autobus.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

6 komentářů

Avatar uživatele Jozefinos

Caute chcem sa opytat bol teraz niekto v istanbule ako to tam vyzera?

Avatar uživatele eremi

Co konkrétně myslíš, jak to tam vypadá? Pokud myslíš z hlediska bezpečnosti, tak vojáci a policajti na každým rohu, cítil jsem se tam bezpečně, nicméně, když se tam nějakej magor rozhodne odpálit třeba jako naposled na Istiklal, kde je hlava na hlavě, tak se proti tomu asi těžko nějak bránit.

Avatar uživatele yaroslav.solokha

Rozumim to spravne, ze muzu letet do Kyjeva PS808 a pak do Prahy PS807? A vubec neletet do Istanbulu nebo je to nejak zakazano? https://gyazo.com/11a55b5924414c72dbaa7c1a7fdb9883

Ne, jakmile vynecháš jeden let, propadnou ti všechny následující.

Avatar uživatele jan.filipovsky

Je možné letieť len Praha - Kyjev?

Bohužel, tam za zpáteční letenku cena roste na 6 tisíc. Pokud potřebujete jednosměrnou, nebude v tom problém vystoupit dříve.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Turecko  

Mezi Evropou a Asií, tam, kde leží Turecko

Turecko, jež se z velké části nachází na poloostrově Malá Asie, najdeme 2.000 km na jihovýchod od České republiky. Země zaujímá strategickou polohu, neboť sousedí jak se státy Evropské unie na západě (Řeckem a Bulharskem), tak s Íránem či Sýrií na jihovýchodě.

Turecko je považováno za skvělou zemi pro začínající baťůžkáře, neboť je poměrně levné, bezpečné a domů to není zase tak daleko. Pohostinnost lidí je ohromující, čím více na východ, tím více jsou lidé nápomocní. Země je plná historických památek, hory u gruzínských hranic stoupají od čajových plantáží a Středomoří láká svými písčitými plážemi a mořem teplým jako čaj.

Průvodce pro Turecko