Letenky po Novém roce na Kanáry - 445 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Pravděpodobně chybná cena zadaná v systému charterových letů z Mnichova na Gran Canarii vás může přesvědčit k novoročnímu pobytu na Kanárských ostrovech. Letenky s odletem 5.ledna jsou dostupné pouze za 16€ za osobu - zpáteční vč. tax a poplatků.

Upozornění: je pravděpodobnost, že letenky nebudou uznány. Za rezervaci však nic nedáte a o zrušení byste se měli dozvědět v průběhu několika hodin, maximálně dní z důvodu víkendu. O peníze však v žádném případě nepřijdete.

  • Aktualizace - letenky vyprodány!
  • Rezervuj letenky Mnichov - Gran Canaria za 445 Kč rezervuj >>
  • Termín: 05. - 17.01.2015
  • Prodej do aktualizace
Hotely aktuálně rezervujte pouze s možností zrušení zdarma. Vzhledem k odletu až v lednu, klidně vše nechte na pozdější dobu, dle toho jak vše dopadne. Porovnat cenovou nabídku hotelů na Gran Canarii můžete např.  na cestujlevne.com/hotel-gran-canaria

Původní cena byla dokonce 1 euro..

[start][odlet]Mnichov[/odlet][mezikrok][muc][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele stara.jana

Ahoj, nemáte tip, kde obecně hledat spoje na Kanáry, přesněji na Tenerife? Byli jsme tam s Ryanairem přes Stansted, pak lítá EasyJet přes Milano, máte ještě nějaké ověřené nízkonákladové trasy či společnosti atp?

Ahoj, obecně lze mrknout na airixo - http://airixo.com/cs/odlety/ceska-republika/3-8-dni?stops=1&fds=1#frmType=simple&dstTxt=Tenerife&colSrt=2 Jinak spíš koukat na ty last-minute letenky.

Avatar uživatele juraj7396

Sehr geehrter Herr ******, vielen Dank für die Übermittlung Ihres Buchungsauftrages. Wir bedauern, Ihnen mitteilen zu müssen, dass wir Ihren Auftrag nicht wie gewünscht ausführen können. Bei der Bearbeitung durch unser Service Center stellte sich heraus, dass bei der Buchungsanfrage ein Systemfehler aufgetreten ist. Das gewünschte Angebot kann zu dem angezeigten Preis nicht gebucht werden. Der Veranstalter arbeitet mit Hochdruck an der Fehlerbehebung. Wir bedauern, Ihnen keine positivere Mitteilung übermitteln zu können und hoffen auf Ihr Verständnis. Mit freundlichen Grüßen Julia Ramsdorf

Avatar uživatele jornickova

Uz jsem se tam videla v unoru / v breznu! Vyhlizim Kanary ;)

Avatar uživatele denlee

Ze by uz byly fuc? :)

Nebylo nač čekat, cena opravdu vtipná :-) v průběhu se tam objevily letenky za stejnou cenu od ITS Billa, takže letců by mělo být vícero.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To bude jízda!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam chceš!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Španělsko  

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko