Španělsko - Valencia

Letenky po Novém roce na Kanáry - 445 Kč.

6 komentářů
2014-11-28T23:28:19+01:00

O akci

Pravděpodobně chybná cena zadaná v systému charterových letů z Mnichova na Gran Canarii vás může přesvědčit k novoročnímu pobytu na Kanárských ostrovech. Letenky s odletem 5.ledna jsou dostupné pouze za 16€ za osobu - zpáteční vč. tax a poplatků.

Upozornění: je pravděpodobnost, že letenky nebudou uznány. Za rezervaci však nic nedáte a o zrušení byste se měli dozvědět v průběhu několika hodin, maximálně dní z důvodu víkendu. O peníze však v žádném případě nepřijdete.

  • Aktualizace - letenky vyprodány!
  • Rezervuj letenky Mnichov - Gran Canaria za 445 Kč rezervuj >>
  • Termín: 05. - 17.01.2015
  • Prodej do aktualizace
Hotely aktuálně rezervujte pouze s možností zrušení zdarma. Vzhledem k odletu až v lednu, klidně vše nechte na pozdější dobu, dle toho jak vše dopadne. Porovnat cenovou nabídku hotelů na Gran Canarii můžete např.  na cestujlevne.com/hotel-gran-canaria

Původní cena byla dokonce 1 euro..

[start][odlet]Mnichov[/odlet][mezikrok][muc][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-11-28T23:28:19+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele stara.jana
stara.jana
před 8 lety

Ahoj, nemáte tip, kde obecně hledat spoje na Kanáry, přesněji na Tenerife? Byli jsme tam s Ryanairem přes Stansted, pak lítá EasyJet přes Milano, máte ještě nějaké ověřené nízkonákladové trasy či společnosti atp?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Ahoj, obecně lze mrknout na airixo - http://airixo.com/cs/odlety/ceska-republika/3-8-dni?stops=1&fds=1#frmType=simple&dstTxt=Tenerife&colSrt=2 Jinak spíš koukat na ty last-minute letenky.

Avatar uživatele juraj7396
juraj7396
před 8 lety

Sehr geehrter Herr ******, vielen Dank für die Übermittlung Ihres Buchungsauftrages. Wir bedauern, Ihnen mitteilen zu müssen, dass wir Ihren Auftrag nicht wie gewünscht ausführen können. Bei der Bearbeitung durch unser Service Center stellte sich heraus, dass bei der Buchungsanfrage ein Systemfehler aufgetreten ist. Das gewünschte Angebot kann zu dem angezeigten Preis nicht gebucht werden. Der Veranstalter arbeitet mit Hochdruck an der Fehlerbehebung. Wir bedauern, Ihnen keine positivere Mitteilung übermitteln zu können und hoffen auf Ihr Verständnis. Mit freundlichen Grüßen Julia Ramsdorf

Avatar uživatele jornickova
jornickova
před 8 lety

Uz jsem se tam videla v unoru / v breznu! Vyhlizim Kanary ;)

Avatar uživatele denlee
denlee
před 8 lety

Ze by uz byly fuc? :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Nebylo nač čekat, cena opravdu vtipná :-) v průběhu se tam objevily letenky za stejnou cenu od ITS Billa, takže letců by mělo být vícero.

Další akce