Poznaň

Letenky po Polsku: Wroclaw, Gdaňsk a Varšava - 60 Kč.

5 komentářů
2015-03-26T14:28:06+01:00

O akci

Pokud jste neodolali zvýhodněným jízdenkám z Prahy do polské Wroclawi a dále, nechte se inspirovat k levnému výletu po Polsku díky vnitrostátním letenkám. Shodou okolností na jednom podobném výletě právě jsem a trip report sepíši ještě tento víkend. Jednosměrné letenky mezi Wroclawí a Varšavou, případně Varšavou a Gdaňskem, zakoupíte za 9 zlotých, což je 60 Kč. Dostupnost je do konce května téměř na každý den v obou směrech.

  • Letenky rezervujte na ryanair.com
  • Wroclaw - Varšava nebo Varšava - Gdaňsk za 60 Kč (i v opačném směru)
  • Cestovní období: 08.04. - 31.05.2015
V ceně je zahrnuto příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší kabelka či taška na notebook.

Detailní informace k podobné cestě se dozvíte v sobotu, aktuálně jen pár rad k plánování. Na Wroclaw si nechte klidně dva dny včetně půl dne, který dorazíte do města.

Samotné hlavní město Varšavu s přehledem proběhnete v rámci jednoho dne, tedy nebudete zde ani nocovat. Stačí vhodně nakombinovat ranní a odpolední odlet. Pokud vám však návštěvy muzeí nejsou cizí, dní bude zapotřebí více.

A poslední Gdaňsk, tak zde doporučuji minimálně dva dny. Centrum je poměrně rozlehlé a kromě Gdaňsku navštívíte Gdyni a Sopoty. Tyto tři města jsou souhrnně nazývána jako trojměsto.

Tip: cestu zpět můžete vzít také přes Krakov, neboť na této lince jezdí Polskibus i LuxExpress za 5 zlotých. Z Krakova pak s TigerExpress klidně až do Prahy.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-03-26T14:28:06+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce