Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Lucx informuje o levných letenkách se společností Wizzair z Prahy do přímořského města Bari v jižní části Itálie. Letenky zakoupíte jen za 374 Kč a k dostání je ve chvíli publikování tohoto tipu 14 kousků. Letenky naleznete na datum 2.-5.března.

Lucx: "Doporučuji zajet do starobylé Matery, a do městečka Alberobella, které je proslavené tamními domy, jež jsou postavené ve stylu trulli. Celé město je zapsané na seznamu světového dědictví."

Levné letenky Wizzair

Všechny ceny letenek zde uváděné jsou konečné vč. zpáteční cesty, poplatků a tax. Letenky plaťte převodem na účet a s sebou na cestu si zabalte do menšího příručního zavazadla. Další a vskutku nejdůležitější podmínkou je členství v klubu Discount. Za roční poplatek ve výši 750 Kč získáte zlevněné letenky pro Vás a dalších až 9 osob, pokud zakoupíte letenky najednou. Stačí tedy pouze 1 členství na 10 lidí. Pokud členem nejste, systém Vám automaticky nabídne členství. Přijměte ho, neboť poté Vás vyjdou 2 letenky + členství na 1.498 Kč, v opačném případě - pouze 2 letenky stojí 1.748 Kč. Být členem se vyplatí již při první cestě !

Letiště Bari

Z letiště do centra města zvládne dojít průměrný chodec za několik desítek minut. Letiště je vzdálené 8 km od centra. Pokud však dáváte přednost veřejné dopravě, přečtěte si informace o dopravě z letiště Bari v tomto odkazu.

Ubytování v Bari

Pokud se rozhodnete trávit pobyt zde jen kvůli dostupnosti moře, dejte přednost menším letoviskám v této oblasti. Město Bari nabízí levné ubytování za 1.066 Kč na noc pro dva.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Burj Khalifa v mlze
ušetříš až 41%
Tam jsi ještě nebyl!
Prodloužený víkend v Dubaji
4 388 Kč
2021-11-29T09:19:16+01:00 7 komentářů
Flag Beach
ušetříš až 38%
A už tam budem?
Ryanair
ušetříš až 75%
A už tam budem?
Socha svobody
ušetříš až 36%
Tam chceš!
5227 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?