Letenky Praha - Bari, Itálie na víkend - 374 Kč.

Jak akci využít?

Lucx informuje o levných letenkách se společností Wizzair z Prahy do přímořského města Bari v jižní části Itálie. Letenky zakoupíte jen za 374 Kč a k dostání je ve chvíli publikování tohoto tipu 14 kousků. Letenky naleznete na datum 2.-5.března.

Lucx: "Doporučuji zajet do starobylé Matery, a do městečka Alberobella, které je proslavené tamními domy, jež jsou postavené ve stylu trulli. Celé město je zapsané na seznamu světového dědictví."

Levné letenky Wizzair

Všechny ceny letenek zde uváděné jsou konečné vč. zpáteční cesty, poplatků a tax. Letenky plaťte převodem na účet a s sebou na cestu si zabalte do menšího příručního zavazadla. Další a vskutku nejdůležitější podmínkou je členství v klubu Discount. Za roční poplatek ve výši 750 Kč získáte zlevněné letenky pro Vás a dalších až 9 osob, pokud zakoupíte letenky najednou. Stačí tedy pouze 1 členství na 10 lidí. Pokud členem nejste, systém Vám automaticky nabídne členství. Přijměte ho, neboť poté Vás vyjdou 2 letenky + členství na 1.498 Kč, v opačném případě - pouze 2 letenky stojí 1.748 Kč. Být členem se vyplatí již při první cestě !

Letiště Bari

Z letiště do centra města zvládne dojít průměrný chodec za několik desítek minut. Letiště je vzdálené 8 km od centra. Pokud však dáváte přednost veřejné dopravě, přečtěte si informace o dopravě z letiště Bari v tomto odkazu.

Ubytování v Bari

Pokud se rozhodnete trávit pobyt zde jen kvůli dostupnosti moře, dejte přednost menším letoviskám v této oblasti. Město Bari nabízí levné ubytování za 1.066 Kč na noc pro dva.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na druhou stranu Země z Německa: Austrálie, Nový Zéland a ještě dál
-34 %

Tam chceš!

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

Všude dobře, co doma!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

To bude jízda!

Další akce