Mapa

Letenky: Stockholm z Prahy - 1.995 Kč.

1 komentář
2013-08-19T11:23:27+02:00

O akci

Do Benátek severu - Stockholmu se můžete hned příští měsíc vydat na palubě nízkonákladového dopravce Norwegian, který aktuálně nabízí zpáteční letenky na mnoho termínů vč. víkendových za cenu 77,3 EUR resp. 1.995 Kč, dostupné do února 2014.

V rámci tarifu můžete přepravovat pouze palubní zavazadlo standardních rozměrů do hmotnosti 10 kg. Za cenu o pár EUR vyšší se můžete vydat také do Helsinek, o této nabídce jsme Vás již informovali.

  • Rezervuj letenku na norwegian.com
  • Termíny zobrazeny v kalendáři
Norský nízkorozpočtový dopravce Norwegian patří se svou flotilou do nejmodernějších v celé Evropě. Na většině spojů nabízí Wi-Fi připojení po celou dobu letu.

Pokud byste chtěli z návštěvy Stockholmu vytěžit více, můžete využít i jiných levných letenek dopravce a ze Stockholmu se vydat například do jiných koutů Švédska, např. do Lulei, Umei za 73 EUR nebo Göteborgu za 72 EUR.

Doprava z/na letiště

Pro dopravu mezi hlavním stockholmským letištěm a centrem města využijte zavedeného autobusového dopravce Flygbussarna, který nabízí jednosměrnou jízdenku za 99 švédských korun, tj. asi 295 Kč.

Ubytování ve Stockholmu

Nejlevnější hotel se snídaní v centru Stockholmu aktuálně můžete zarezervovat za cenu 983 Kč na osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji. Pokud nejste nároční, zcela určitě naleznete levnější ubytování v hostelech.

Muzea a doprava ve Stockholmu

Pokud plánujete intenzivně využívat městskou hromadnou dopravu a spojit návštěvu města s prohlídkami muzeí a dalších zajímavých míst, značnou úsporu Vám může přinést Stockholm Card. Karta zahrnuje:
  • vstupné do více než 80 muzeí a atrakcí
  • městskou hromadnou dopravu
  • vyhlídkovou plavbu
  • zvýhodněné vstupné na další atrakce
  • složku s mapou Stockholmu a podrobnými instrukcemi a popisy
Př.: 3 denní karta pro dospělého stojí 795 SEK / 2.360 Kč

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2013-08-19T12:23:27+02:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele xfrat00
xfrat00
před 10 lety

Stockholm určitě stojí za to. Jen bych doplnil že z letiště je studentský lístek s Flygbussarnou za 79 SEK. Pro cestování po městě pak stojí za to zvážit třídenní pass na MHD za 230 SEK (+20 SEK za kartičku).

Další akce