Jak akci využít?

Využijte výhodně naceněných letenek z Prahy na dvou denní návštěvu italského Bergama či belgického Bruselu. Ryanair nabízí zpáteční letenky za 538 Kč, ale pouze v termínech úterý–středa s 24 hodinami pobytu. Na výběr jsou tři dostupné termíny během listopadu a prosince. Alternativou je pak nová linka z Ostravy do Bergama za 430 Kč.

Fungují termíny 22.–23. a 29.–30.listopad a 13.–14.prosinec.

Alternativou jsou lety z Ostravy za 430 Kč v termínech čtvrtek–neděle, které můžete též zkombinovat s lety z Prahy. V ceně letenek jsou zahrnuty 2 kusy příručních zavazadel – první s rozměrem 55 x 40 x 20 cm a druhé 30 x 20 x 20 cm.

Před cestou

Nezapomínejte na cenu dopravy z letiště. Zatímco z Charleroi do Bruselu budete platit 28 € za zpáteční cestu, v případě Bergama si zakupte 24 hodinový lístek za 5 €, který platí i na lanovou dráhu do Citta Alta. Do Milána stojí jízdenky 10 € za zpáteční cestu.

Za noc v hotelu počítejte zhruba 1.250 Kč za pokoj.

V případě cesty do Itálie doporučujeme strávit čas spíše v Bergamu, které je mnohými cestovateli upřednostňováno před samotným Milánem.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele freddyq
freddyq

V Milanu se zdrzte na par dni https://potkamesevevlaku.wordpress.com/2016/06/25/prodlouzeny-vikend-v-milane/

Odpovědět
před 3 lety
mikir

Doufam hlave ,ze lety z Ostravy, ale i z Prahy vydrzi i na letni obdobi, protoze jak Bergamo, tak i Brusel Charleroi jsou idealni letiste, pro pokracovani dal s Ryanairem za levno Bergamo je urcite lepsi a jsou z nej nabidky na Recko, ostrovy , Charleroi je zase dobre pro Kanarske ostrovy z obou letist jsou samozrejme i dalsi atraktivi mista ( Spanelsko, Portugalsko ) Bergamo stoji za to i na kratky vylet

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 12%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 23%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 57%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 19%
To musíš vidět!
4568 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie