Letenky z Prahy do Bergama a Bruselu (út-st) za 538 Kč.

Itálie , Belgie
Před 6 měs

Jak akci využít?

Využijte výhodně naceněných letenek z Prahy na dvou denní návštěvu italského Bergama či belgického Bruselu. Ryanair nabízí zpáteční letenky za 538 Kč, ale pouze v termínech úterý–středa s 24 hodinami pobytu. Na výběr jsou tři dostupné termíny během listopadu a prosince. Alternativou je pak nová linka z Ostravy do Bergama za 430 Kč.

Fungují termíny 22.–23. a 29.–30.listopad a 13.–14.prosinec.

Alternativou jsou lety z Ostravy za 430 Kč v termínech čtvrtek–neděle, které můžete též zkombinovat s lety z Prahy. V ceně letenek jsou zahrnuty 2 kusy příručních zavazadel – první s rozměrem 55 x 40 x 20 cm a druhé 30 x 20 x 20 cm.

Před cestou

Nezapomínejte na cenu dopravy z letiště. Zatímco z Charleroi do Bruselu budete platit 28 € za zpáteční cestu, v případě Bergama si zakupte 24 hodinový lístek za 5 €, který platí i na lanovou dráhu do Citta Alta. Do Milána stojí jízdenky 10 € za zpáteční cestu.

Za noc v hotelu počítejte zhruba 1.250 Kč za pokoj.

V případě cesty do Itálie doporučujeme strávit čas spíše v Bergamu, které je mnohými cestovateli upřednostňováno před samotným Milánem.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele freddyq

V Milanu se zdrzte na par dni https://potkamesevevlaku.wordpress.com/2016/06/25/prodlouzeny-vikend-v-milane/

Doufam hlave ,ze lety z Ostravy, ale i z Prahy vydrzi i na letni obdobi, protoze jak Bergamo, tak i Brusel Charleroi jsou idealni letiste, pro pokracovani dal s Ryanairem za levno Bergamo je urcite lepsi a jsou z nej nabidky na Recko, ostrovy , Charleroi je zase dobre pro Kanarske ostrovy z obou letist jsou samozrejme i dalsi atraktivi mista ( Spanelsko, Portugalsko ) Bergamo stoji za to i na kratky vylet

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít
Ikona pinu
Belgie  

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie