Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Využijte výhodně naceněných letenek z Prahy na dvou denní návštěvu italského Bergama či belgického Bruselu. Ryanair nabízí zpáteční letenky za 538 Kč, ale pouze v termínech úterý–středa s 24 hodinami pobytu. Na výběr jsou tři dostupné termíny během listopadu a prosince. Alternativou je pak nová linka z Ostravy do Bergama za 430 Kč.

Fungují termíny 22.–23. a 29.–30.listopad a 13.–14.prosinec.

Alternativou jsou lety z Ostravy za 430 Kč v termínech čtvrtek–neděle, které můžete též zkombinovat s lety z Prahy. V ceně letenek jsou zahrnuty 2 kusy příručních zavazadel – první s rozměrem 55 x 40 x 20 cm a druhé 30 x 20 x 20 cm.

Před cestou

Nezapomínejte na cenu dopravy z letiště. Zatímco z Charleroi do Bruselu budete platit 28 € za zpáteční cestu, v případě Bergama si zakupte 24 hodinový lístek za 5 €, který platí i na lanovou dráhu do Citta Alta. Do Milána stojí jízdenky 10 € za zpáteční cestu.

Za noc v hotelu počítejte zhruba 1.250 Kč za pokoj.

V případě cesty do Itálie doporučujeme strávit čas spíše v Bergamu, které je mnohými cestovateli upřednostňováno před samotným Milánem.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele freddyq
freddyq

V Milanu se zdrzte na par dni https://potkamesevevlaku.wordpress.com/2016/06/25/prodlouzeny-vikend-v-milane/

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele
mikir

Doufam hlave ,ze lety z Ostravy, ale i z Prahy vydrzi i na letni obdobi, protoze jak Bergamo, tak i Brusel Charleroi jsou idealni letiste, pro pokracovani dal s Ryanairem za levno Bergamo je urcite lepsi a jsou z nej nabidky na Recko, ostrovy , Charleroi je zase dobre pro Kanarske ostrovy z obou letist jsou samozrejme i dalsi atraktivi mista ( Spanelsko, Portugalsko ) Bergamo stoji za to i na kratky vylet

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
Jedem!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
Tam to bude krásný!
Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Tam to bude krásný!
Sofie
ušetříš až 60%
Všude dobře, co doma!
5562 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Belgie
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie