Thajsko

Letenky z Prahy do slunného Thajska - 12.939 Kč.

18 komentářů
2014-10-02T10:52:07+02:00

O akci

S leteckou společností Aeroflot můžete zakoupit letenky z Prahy do Bangkoku už za 12.939 Kč a vychutnat si tak dovolenou plnou zdejší nedotčené přírody, historických památek, zábavy a v neposlední řadě přátelských a přívětivých lidí. Je také možné zakoupit i variantu s odletem z Budapešti za 12.764 Kč. Cestovní období je od listopadu 2014 do března 2015.

  • Praha - Bangkok za 12.939 Kč rezervuj >>
  • Budapešť - Bangkok za 12.764 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období je od listopadu 2014 do března 2015 (mimo vánočního období)
  • Ubytování v Thajsku můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění si v případě zájmu můžete sjednat zde >>
Cena letenky zahrnuje také přepravu jednoho zavazadla o celkové váze 23 kg.

Z Bangkoku letenky na Krabi / do Phuketu

Nejrychlejší cesta z Bangkoku do Thajského zálivu je jednoznačně za pomocí letecké dopravy. Letenky můžete zakoupit například na webu dopravce Air Asia, Nok Air aj.

[start][zeme]Thajsko[/zeme][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][tha][prg][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-10-02T10:52:07+02:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele phuvo
phuvo
před 9 lety

Jak to je se zavazadly, je po příletu z Prahy třeba vyzvednout a pak znovu na check-in nebo jen pokračovat transitním prostorem na terminál F bez zavazadel?

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 9 lety

Ahoj Petře H., zavazadla si při ceste z Prahy vyzvednete až v BKK. Při odletu z BKK až v Praze.

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 9 lety

Rusákům bych se vyhnul když ne kvůli Putinovi (což je samo o sobě dostatečný důvod), tak kvůli přestupu na SVO. Tam se zastavil čas nekdy v roce 1980 což by nebylo až tak hrozné jako riziko, že když něco nejde hladce tak jeste nuceni jednat s neochotným, sovětským personálem Aerošrotu, proti kterým je nechvalně proslulý CDG ráj na zemi.

Avatar uživatele peternet
peternet
před 9 lety

Z vašich zkušeností - krom letenky, kolik se vším všudy za takovou dovolenou utratíte?

Avatar uživatele
borshop
před 9 lety

Ahoj, všechno záleží na preferencích, délce pobytu, úrovni ubytování, množství cestování atd. 2 týdny v Thajsku se dají v pohodě zvládnout za cca 10 tisíc při ubytování ve dvoulůžkových pokojích v levnějších hotelích, v chatkách na pláži + stravování v místních levnějších podnicích a nějakém tom cestování po okolí. Samozřejmě s batohem na zádech to jde ještě levněji, je to opravdu o preferencích

Avatar uživatele Petrlon
Petrlon
před 9 lety

Jen pro informaci dodam (a opravde me, pokud se pletu), ale lety Aeroflotu do Thajska jsou vedene jako bezalkoholove, takze k piti, na rozdil od ostatnich dopravcu, pouze nealko.

Avatar uživatele k1milan
k1milan
před 9 lety

nic takového Patrik létám přes ně 20 let a pohodička žádný vízum nic !

Avatar uživatele Offloaded
Offloaded
před 9 lety

S Putinem raději ne...

Avatar uživatele
haxs
před 9 lety

Milan: Proč ty nadávky? Že by omezenost? A existuje-li jeden Patrik, zab mě bože!

Avatar uživatele pirich
pirich
před 9 lety

Pokud mate nekdo problem s Aeroflotem (vyuzil jsem jich nekolikrat a naprosto v pohode) daji se za stejnou cenu sehnat s norama pres Oslo. Stejna cena (nevim jak moc casove omezene). H.

Avatar uživatele lucieste
lucieste
před 9 lety

Za zmiňovanou cenu jsem bohužel nenašla let v únoru z Prahy do BKK. Chtěla bych letět od 6.2. 2015 do 20.2.2015...je ještě nějaká možnost třebas s někým jiným za cenu do 13.000,- Kc? Predem díky

Avatar uživatele mijkas
mijkas
před 9 lety

Nie, tranzitne vizum nepotrebujes. Jedine na co upozornujem, ze je to snad najdrahsie letisko na akom sme kedy boli :( Aeroflotom sme leteli minuly rok to Bangkoku a všetko bolo ok.

Avatar uživatele photograph
photograph
před 9 lety

Zdá se, že na termín polovina prosince - polovina ledna jsou ceny stanoveny jinak... Zkoušel jsem několik kombinací a vždy okolo 20k :-/

Avatar uživatele Patrik Ihracky
Patrik Ihracky
před 9 lety

Už mám koupeno na 9.-24.února. Jen se chci zeptat, jestli máte někdo zkušenost s přestupem v Moskvě - zda při přesunu z terminálu E do terminálu F nedejbože nevylezu z tranzitního prostoru (a tím pádem by po mě chtěli vizum).

Avatar uživatele simona.metenova
simona.metenova
před 9 lety

Nie, vsetko je v pohode. Nechceli visa

Avatar uživatele 1medvidek
1medvidek
před 9 lety

Ahoj. Cestu přes leteckou společnost Aeroflot doporučuji byli jsme přes ně na jaře v Japonsku a spokojenost. Na palubě podávali i víno a pivo bez problému zdarma. Na letišti v Moskvě není žádný problém. Terminál E a F jsou propojeny tak že žádné vízum nepotřebujete. My jsme si přes ně koupili taky letenku Praha - Bangkok v termínu 27.1-16.2.2015 Jen bych se rád zeptal někoho kdo má zkušenosti když přiletíme do Bangkoku na centrální letiště Suvarnabhumi přes jakou leteckou společnost se dostaneme na Puket. Nechce se nám přejíždět na to druhé menší letiště. Děkuji za pomoc nebo radu.

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 9 lety

Ahoj Jirko, nejlevněji se dostaneš z Suvarnabhumi (BKK) se společností Bangkok Airways, ceny return 4k+. Z Don Meung (DMK) je cena s Air Asia a Nok Air poloviční.

Avatar uživatele BrazdovaN
BrazdovaN
před 9 lety

V únoru jsme letěli z BKK do Krabi s Air Asia a vše bez problémů a levné :)

Další akce