Mapa

V létě do Řecka, Černé Hory a na Kypr - 2.738 Kč.

5 komentářů
2013-12-19T16:22:39+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Patříte-li mezi milovníky slunného Řecka, preferujete známý a oblíbený poloostrov Chalkidiki a doteď jste cestovali do této destinace několik hodin v autobuse nebo jste kupovali předražené letenky, nyní můžete všemu dát definitivně vale. Zpáteční letenky z Prahy do Soluně, jakožto výchozího bodu k cestě na Chalkidiki, koupíte za bezkonkurenční cenu 2.738 Kč, a to na celé léto 2014. K tomu všemu se můžete na celou cestu zabalit do 30 kg kufru.

Na křídlech AirSERBIA se za nejlepší ceny dopravíte také do dalších destinací, jako jsou Atény, Larnaka, Istanbul, Bukurešť, Skopje, Podgorica nebo Tivat. Se srbskými aeroliniemi poletíte do všech destinací z Prahy s krátkým přestupem v Bělehradu.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte zahrnutou přepravu zavazadla k odbavení do 30 kg a standardního příručního zavazadla 8 kg.

Změna termínu a počtu osob

Po kliknutí na kterýkoli odkaz změníte počet cestujících či termín cesty pomocí tlačítka Nové vyhledávání umístěného v levém horním rohu – pod naším logem. Pomoci vám může tento návod. Případně můžete napsat dotaz o letenku do komentářů níže.

Do téměř všech destinací si vystačíte s platným občanským průkazem se strojově čitelnou zónou, jen do Turecka budete potřebovat cestovní pas. Při přestupu v Bělehradu si vystačíte s občanským průkazem, Srbsko již nevyžaduje cestovní pas.

Ubytování - hotely, penziony, prázdninové apartmány

Pokud budete požadovat klasické ubytování v hotelu nebo penzionu, hledejte nabídky na booking.com, pokud byste si chtěli pronajmout třeba prázdninový dům nebo apartmán, hledejte na nabídky na airbnb, kde zároveň získáte slevu 495 Kč na svou první rezervaci.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2013-12-19T17:22:39+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce