Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Patříte-li mezi milovníky slunného Řecka, preferujete známý a oblíbený poloostrov Chalkidiki a doteď jste cestovali do této destinace několik hodin v autobuse nebo jste kupovali předražené letenky, nyní můžete všemu dát definitivně vale. Zpáteční letenky z Prahy do Soluně, jakožto výchozího bodu k cestě na Chalkidiki, koupíte za bezkonkurenční cenu 2.738 Kč, a to na celé léto 2014. K tomu všemu se můžete na celou cestu zabalit do 30 kg kufru.

Na křídlech AirSERBIA se za nejlepší ceny dopravíte také do dalších destinací, jako jsou Atény, Larnaka, Istanbul, Bukurešť, Skopje, Podgorica nebo Tivat. Se srbskými aeroliniemi poletíte do všech destinací z Prahy s krátkým přestupem v Bělehradu.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte zahrnutou přepravu zavazadla k odbavení do 30 kg a standardního příručního zavazadla 8 kg.

Změna termínu a počtu osob

Po kliknutí na kterýkoli odkaz změníte počet cestujících či termín cesty pomocí tlačítka Nové vyhledávání umístěného v levém horním rohu – pod naším logem. Pomoci vám může tento návod. Případně můžete napsat dotaz o letenku do komentářů níže.

Do téměř všech destinací si vystačíte s platným občanským průkazem se strojově čitelnou zónou, jen do Turecka budete potřebovat cestovní pas. Při přestupu v Bělehradu si vystačíte s občanským průkazem, Srbsko již nevyžaduje cestovní pas.

Ubytování - hotely, penziony, prázdninové apartmány

Pokud budete požadovat klasické ubytování v hotelu nebo penzionu, hledejte nabídky na booking.com, pokud byste si chtěli pronajmout třeba prázdninový dům nebo apartmán, hledejte na nabídky na airbnb, kde zároveň získáte slevu 495 Kč na svou první rezervaci.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele camilak88
camilak88

Ahoj, chtěli bychom duben nebo květen na Kypr, myslíte, že je možnost, že přijde nějaká akce nebo máme rezervovat letenku (Praha-Larnaca 4049kč) už teď? Díky za odpověď

před 7 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Ahoj Kamilo, letenky z Prahy na Kypr za tuto cenu jsou po dlouhé době nejnižší, nehledě na to, že máte v ceně 30 kg zavazadlo. Levnější letenky bys mohla pořídit z Polska, Německa, případně Maďarska, ale náklady na dopravu, letenku a zavazadlo cenu letenky z Prahy překročí velmi snadno.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele Jakub Pantoflíček
Jakub Pantoflíček

http://www.esotravel.cz/specialni-akce/kena-letenka/

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Snažil jsem se co to šlo, ale předvánoční atmosféra nesvolila k výhodnějším cenám pro čtenáře :/ Snad příště https://www.cestujlevne.com/chartery-z-prahy-kena-tanzanie-thajsko-9-990-kc/ ;)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele Jakub Pantoflíček
Jakub Pantoflíček

Levna letenka do Keni nebo na Zanzibar :) skvely darek pod stromecek

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Cala Llombards
ušetříš až 37%
Tam to bude krásný!
Resort na Maledivách
ušetříš až 23%
Tam jsi vždycky chtěl!
Catania
To budou fotky!
Ibiza
ušetříš až 40%
A už tam budem?
4915 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?