Jak akci využít?

Rychle se rozhodující cestovatelé mohou využít krátké promo akce karibských aerolinek Air Caraibes. Nabízejí zpáteční letenky z pařížského letiště Orly do několika zámořských francouzských departmentů Francie. Na výběr je mimo tradičních ostrovů Guadeloupe a Martiniku také Francouzský Guyana, Svatý Martin či Haiti.

Rezervace je možné uskutečnit a uhradit do dnešních 19 hodin!

  • Odlety do 15.12.2015
  • Prodej do 3.10., 19:00
V ceně je zavazadlo do 23 kg.

Ke vstupu do všech států vám teoreticky vystačí pouze občanský průkaz. Doporučuji však mít vždy s sebou i cestovní pas.

Jak na letiště Paříž Orly?

Přímo na Orly létá aerolinie Transavia, bude však stejně jako v případě letů s easyJetem na Charles de Gaulla nutné při cestě tam strávit alespoň jednu noc procházkou podél Eiffelovy věže. Většina spojů z Prahy do Paříže odlétá odpoledne, proto nelze stihnout přestoupit na odlet do Karibiku. Cestu zpět již pohodlně naplánujete bez nutnosti nocování.

Zpáteční letenky do Paříže počítejte v rozmezí dvou až tří tisíc za osobu s příručním zavazadlem. Noc v hotelu na jižním kraji města nebude stát více než 1.500 Kč za pokoj.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele letecjet
letecjet

Pro zájemce letu na Kubu nabízím možnost pořízení bonusové letenky z OK plus konta u ČSA/Skyteam. Já míle nevyčerpám. S Aeroflotem je možno se dostat na Kubu za cca 10.000 + nějaká odměna za míle pro mě :-) Zájemce nechť se ozve na letecjet@seznam.cz.

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele Slipcenko
Slipcenko

Nejaka akce na kajmanske ostrovy?

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele kotrman.v
kotrman.v

Když jsou to Karibské aerolinky, nějak opoměli to hlavní z regionu - Kubu.. Čekám na ni pořád a pořád a nikde se výhodné letenky neobjevují.. :( Myslíte, že je nějaká šance v dohledné době, nebo je prostě Kuba totálně mimo tento způsob?? Děkuji.. Vašek

před 4 lety
David Eiselt

Karibské aerolinky zaměřené na francouzská letoviska :) Kuba v akci téměř nebývá..

před 4 lety
Avatar uživatele jackyrv2005
jackyrv2005

http://www.flugladen.at/en/checkout/flightresults?p_type=F&__lanid=2057&oneway=0&out0_dep=VIE&out0_arr=VRA&out0_date=20151007&out0_time=&in0_date=20151021&in0_time=&in0_dep=VRA&in0_arr=VIE&adt=1&chd=0&inf=0&cls=Y&pagesize=10&CMP=AFC-zanox&zanpid=2085805676223140864&utm_source=zanox&utm_medium=affiliate&utm_content=1657481&from=m#&p_type=F&__lanid=2057&oneway=0&cmp=AFC-zanox&zanpid=2085805676223140864&utm_source=zanox&utm_medium=affiliate&utm_content=1657481&from=m&out0_dep=VIE&out0_arr=VRA&out0_date=20151007&out0_time=&in0_date=20151021&in0_time=&in0_dep=VRA&in0_arr=VIE&adt=1&chd=0&inf=0&cls=Y&pagesize=10

před 4 lety
Avatar uživatele janazch
janazch

To znam, na Kubu cekam taky uz skoro rok a porad nic... :-( Nevim co budu delat s tim mesicem dovolene co mi porad zbyva :-) Z Dominikany ani okolnich statu se tam clovek normalne nedostane a nove inzerovane trajekty z USA taky porad nejak ne a ne vyplout...

před 4 lety
Avatar uživatele veronikagallo1
veronikagallo1

Přes Pelikána jsem našla levné letenky do Varadera :) https://www.pelikan.cz/cz/flights/list/?dfc=CVIE&dtc=AVRA&rfc=AVRA&rtc=CVIE&dd=2015-10-09&rd=2015-10-23&px=1000&ns=0&prc=&rng=1&rbd=0&ct=0&view=list&a_aid=cce47f08

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 56%
To budou fotky!
ušetříš až 28%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 28%
To musíš vidět!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Guadeloupe

Motýl s nádechem Evropy v Karibiku

Tento nenápadný ostrov ve tvaru motýla je zámořský department Francie a leží v Malých Antilách. Díky tomu, že spadá pod Francii, vízum nepotřebujete. Jeho sousedy jsou Atlantský oceán a Karibské moře. Ostrov je výjimečný díky své unikátnosti „dva v jednom“,  tedy jednak hornaté části Basse Terre a oblasti bez jediného vrcholku, kde najdeme cukrovou třtinu a bílé pláže – Grande Terre.

Průvodce pro Guadeloupe

Zavřít boční panel
Martinik

Nejlepší rum na světě najdete na ostrově květin

Právem tento karibský skvost jeho praobyvatelé nazývali „Madinina“, v překladu z jazyka původních indiánů to totiž znamená „ostrov květin“ a o tom, že je tohle označení oprávněné, se sami přesvědčíte téměř okamžitě, kdekoli se na ostrově budete vyskytovat, tam vás bude obklopovat rozmanitá, bujná a okouzlující tropická vegetace.

Martinik je ostrov ležící v Atlantském oceánu, polohou ve východní části Karibského moře je součástí souostroví Malé Antily, na jihu sousedí se Svatou Lucií a na Severu s Dominikou. Je původní francouzskou kolonií a i v současnosti je pod správou Francie, a proto zároveň také spadá do skupiny ostrovů označovaných jako Francouzské Antily. 

Skloubením francouzského šarmu a elegance, tropického klimatu, širokých bílých pláží posetých palmami, možností potápění se v křišťálově průzračné vodě nebo výšlapu na nejvyšší vrchol ostrova, sopku Montagne Peleé, a neposlední řadě nejlepšího rumu na světě je Martinik opravdovým rájem na zemi a své turistické touhy, zde může uspokojit i náročný cestovatel. 

Průvodce pro Martinik

Zavřít boční panel
Svatý Martin

Tam, kde nad hlavami přistávají letadla

Svatý Martin je ostrov ležící ve východní části Karibského moře asi 250 km východně od Portorika. Patří do severní části Závětrných ostrovů a je součástí Malých Antil. Jedná se o nejmenší ostrov, který je rozdělený mezi dva státy, a to Francii a Nizozemsko. Ostrov má pouhých 87 km2 a 75.000 obyvatel.

Největšími lákadly ostrova jsou jak krásné pláže a příroda, tak především světoznámá Maho Beach, na které je možné z bezprostřední blízkosti zažít start i přistání takového letadla, jako je například čtyřmotorový Airbus A-340. Na ostrově se také neplatí DPH, a tak je možné zde pořídit elektroniku, alkohol, tabák a spoustu dalších věcí za velmi příznivé ceny. 

Průvodce pro Svatý Martin

Zavřít boční panel
Haiti

Chudý příbuzný v karibském ráji

Nejchudší stát západní polokoule, Republika Haiti, zaujímá západní třetinu ostrova Hispaniola v Karibském moři. Země mimořádně špatné pověsti, zejména co se týká kriminality a hospodářského rozvoje, má pozemní hranici pouze s Dominikánskou republikou, odkud také do Haiti nejspíše přijedete. Cestu je však potřeba velmi pečlivě naplánovat zejména s ohledem na aktuální bezpečnostní a zdravotnickou situaci. Pokud se přenesete přes všudypřítomné nepohodlí a velmi špatně fungující služby (a všechno to ve zdraví přežijete), přivezete si z Haiti zážitek, který vám většina cestovatelů bude závidět.

Průvodce pro Haiti

Zavřít boční panel
Francouzská Guyana

Zelený ráj a peklo Amazonie

Francouzská Guyana (La Guyane) – největší francouzský zámořský departement a zároveň i jediný departement, který se nachází na jihoamerickém kontinentě, je součástí EU (nikoli Schengenu). Na jihu a východě sousedí s Brazílií, na západě se Surinamem, sever území je omýván Atlantikem. 

Francouzská Guyana představuje opravdový ráj pro dobrodruhy a milovníky přírody, jimž nabízí především autentické setkání s Amazonií. Nejméně osídlená země Jižní Ameriky, z velké části pokrytá pralesy, je domovem pestré fauny – spatříte tu lenochody, kajmany, mírumilovné tapíry, uslyšíte vřískající opice i vzácné papoušky. A navíc, kdo by se nechtěl podívat na neblaze proslulé Ďábelské ostrovy, které se staly dějištěm příběhu nezlomného Motýlka – Henriho Charriera ve filmové adaptaci tak výtečně ztvárněného Stevem McQueenem.

Průvodce pro Francouzská Guyana