Mapa

Letenky na Sardinii s odletem z Bratislavy - 990 Kč.

9 komentářů
2014-01-22T16:12:59+01:00

O akci

Nevíte co dělat v následujících dnech? Co si třeba zaletět za pár korun na ostrov Sardinii a ubytovat se v luxusním 4* hotelu v centru Alghera? Počasí není na koupání, zvolte proto průzkum okolí. Vydejte se do Neptunovo jeskyní, projděte si staré centrum Alghera nebo navštivte historické městečko Bosa.

Aktuálně naleznete letenky z Bratislavy do Alghera na omezené množství termínů za 36€ / 990 Kč.

Nejen letenky jsou to, co dělá nabídku lukrativní. Nyní můžete rezervovat i tento 4* hotel Alghero City za 660 Kč / noc / pokoj. Termíny 2.-6., 2.-13. a 6.-13.únor. Jedná se zároveň o nejlevnější možnost ubytování v Algheru.

V ceně letenky je příruční zavazadlo, které nesmí přesáhnout rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotnost 10 kg.

Z letiště Alghero - Fertilia se dostanete do centra města autobusem za 1 €. Lístky k prodeji v automatu v hale po příletu.

Na Sardinii

K prozkoumávání ostrova se jistě bude hodit pronájem automobilu. Ceny pronájmů jsou v mimo-sezónním období dostupnější, nejlevnější výpůjčka auta na 7 dní vás podle našeho srovnávače vyjde na 3.690 Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-01-22T17:12:59+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Rider23
Rider23
před 9 lety

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak je to s tím spoluzavazadlem, zda je možné tam mít bez problému notebook, případně foťák, a jak striktně se dodržují rozměry (o hmostnost nejde, tu jistě dodrržím, spíše o velikost, která by mohla o pár cm přesahovat). Taky bych se rád zeptal, zda nemáš nějakej tip ohledně parkování na letišti v Bratislavě? Díky moc předem za odpověď

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Petře, druhé zavazadlo je omezeno rozměry 35 x 20 x 20 cm. Notebook nebude dělat problém. Toto malé zavazadlo snad nemají jak přeměřit - nejsou klece a ani k tomu není důvod - musí být prostě malé. K parkingu už ale neposloužím :/

Avatar uživatele Petr R
Petr R
před 9 lety

Aktuální ceny na parkovišti v Bratislavě jsou následující: 4-5 dní za 30 EUR, 6-7 dní za 35 EUR a 8-12 dní za 39 EUR. Nebo zaparkovat zdarma na blízkém sídlišti (odhaduji 1,5 až 2 km).

Avatar uživatele Rider23
Rider23
před 9 lety

Ahoj Petře, díky za info, ty ceny nejsou tak strašný, už sem se koukal na nějaký stránký a našel kolem 26-28€ kousek od letiště včetně transferu na letiště... Nechat auto na sídlišti bych taky uvažoval, ale vzhledem k tomu, jaké auto vlastním, a kdyby stálo 5 dní s českou značkou na stejném místě, tak by mohlo lákat nějakého nenchavce a nechci být celých pět dní na dovolené ve stresu, jestli tam to auto ještě najdu :-)... Díky za odpověď ;-)

Avatar uživatele Rider23
Rider23
před 9 lety

Ahoj Dave, letenky koupeny (přepočíváj cenu přes dolary, vyšli na 2122Kč za 2 osoby), takže super tip!!! Díky moc za něj, uděláme si se ženou takého předčasného valentýna :-). Co se týče těch zavazadel, názory se různí, četl jsem nějaké diskuze, kde psali, že druhé zavazadlo (např. kabelka, ledvinka...) není akceptováno, takže to asi raději nebudu poukoušet a notebook i foťák narvu do toho příručního spolu s oblečením :-)... Ještě jeden takovej dotaz- tuhý deodorant nebude problém, ne? Omlouvám se za možná hloupé dotazy, ale přeci jen běžně nelétám, tak nejsem úplně znalý ;-)... Díky

Avatar uživatele Rider23
Rider23
před 9 lety

Ach ten pravopis :-D, korekce- ...přepočítávaj cenu přes dolary, vyšly (ty letenky) na 2122Kč :-)...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Petře, v posledním kroku se dá nastavit, aby to brali v EUR. I tak by byla cena vyšší dle kurzu tvé banky. Druhé zavazadlo je novinkou letošního roku - proto žádné diskuze neber v potaz. Deodorant je ok pokud bude mít do 100ml

Avatar uživatele Rider23
Rider23
před 9 lety

Dave, díky moc za doplňující informace... To sem si nevšiml, že se dá zvolit možnost strhnutí v Eurech... Myslím, že cena by byla o něco nižší, ikdyž se jedná jen o zanedbatelný rozdíl pár korun, takže neřeším :-)... Co se týče zavazadel, tak to je dobrá zpráva, mohu tedy mít na každou osobu 1x 55x40x20 cm do 10kg + 1x 30x20x20 (např. právě brašnu s notebookem), jestli tomu dobře rozumím? Díky moc za skvělý servis a poskytnuté informace!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Petře, přehled nejzásadnějších změn najdeš tu https://www.cestujlevne.com/revoluce-u-aerolinek-ryanair-pokracuje/ ;) A ano, rozumíš tomu správně.

Další akce