Mapa

Letenky na Sardinii s odletem z Bratislavy - 990 Kč.

9 komentářů
2014-01-22T16:12:59+01:00

O akci

Nevíte co dělat v následujících dnech? Co si třeba zaletět za pár korun na ostrov Sardinii a ubytovat se v luxusním 4* hotelu v centru Alghera? Počasí není na koupání, zvolte proto průzkum okolí. Vydejte se do Neptunovo jeskyní, projděte si staré centrum Alghera nebo navštivte historické městečko Bosa.

Aktuálně naleznete letenky z Bratislavy do Alghera na omezené množství termínů za 36€ / 990 Kč.

Nejen letenky jsou to, co dělá nabídku lukrativní. Nyní můžete rezervovat i tento 4* hotel Alghero City za 660 Kč / noc / pokoj. Termíny 2.-6., 2.-13. a 6.-13.únor. Jedná se zároveň o nejlevnější možnost ubytování v Algheru.

V ceně letenky je příruční zavazadlo, které nesmí přesáhnout rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotnost 10 kg.

Z letiště Alghero - Fertilia se dostanete do centra města autobusem za 1 €. Lístky k prodeji v automatu v hale po příletu.

Na Sardinii

K prozkoumávání ostrova se jistě bude hodit pronájem automobilu. Ceny pronájmů jsou v mimo-sezónním období dostupnější, nejlevnější výpůjčka auta na 7 dní vás podle našeho srovnávače vyjde na 3.690 Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-01-22T16:12:59+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Rider23
Rider23
před 10 lety

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak je to s tím spoluzavazadlem, zda je možné tam mít bez problému notebook, případně foťák, a jak striktně se dodržují rozměry (o hmostnost nejde, tu jistě dodrržím, spíše o velikost, která by mohla o pár cm přesahovat). Taky bych se rád zeptal, zda nemáš nějakej tip ohledně parkování na letišti v Bratislavě? Díky moc předem za odpověď

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Ahoj Petře, druhé zavazadlo je omezeno rozměry 35 x 20 x 20 cm. Notebook nebude dělat problém. Toto malé zavazadlo snad nemají jak přeměřit - nejsou klece a ani k tomu není důvod - musí být prostě malé. K parkingu už ale neposloužím :/

Avatar uživatele Petr R
Petr R
před 10 lety

Aktuální ceny na parkovišti v Bratislavě jsou následující: 4-5 dní za 30 EUR, 6-7 dní za 35 EUR a 8-12 dní za 39 EUR. Nebo zaparkovat zdarma na blízkém sídlišti (odhaduji 1,5 až 2 km).

Avatar uživatele Rider23
Rider23
před 10 lety

Ahoj Petře, díky za info, ty ceny nejsou tak strašný, už sem se koukal na nějaký stránký a našel kolem 26-28€ kousek od letiště včetně transferu na letiště... Nechat auto na sídlišti bych taky uvažoval, ale vzhledem k tomu, jaké auto vlastním, a kdyby stálo 5 dní s českou značkou na stejném místě, tak by mohlo lákat nějakého nenchavce a nechci být celých pět dní na dovolené ve stresu, jestli tam to auto ještě najdu :-)... Díky za odpověď ;-)

Avatar uživatele Rider23
Rider23
před 10 lety

Ahoj Dave, letenky koupeny (přepočíváj cenu přes dolary, vyšli na 2122Kč za 2 osoby), takže super tip!!! Díky moc za něj, uděláme si se ženou takého předčasného valentýna :-). Co se týče těch zavazadel, názory se různí, četl jsem nějaké diskuze, kde psali, že druhé zavazadlo (např. kabelka, ledvinka...) není akceptováno, takže to asi raději nebudu poukoušet a notebook i foťák narvu do toho příručního spolu s oblečením :-)... Ještě jeden takovej dotaz- tuhý deodorant nebude problém, ne? Omlouvám se za možná hloupé dotazy, ale přeci jen běžně nelétám, tak nejsem úplně znalý ;-)... Díky

Avatar uživatele Rider23
Rider23
před 10 lety

Ach ten pravopis :-D, korekce- ...přepočítávaj cenu přes dolary, vyšly (ty letenky) na 2122Kč :-)...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Petře, v posledním kroku se dá nastavit, aby to brali v EUR. I tak by byla cena vyšší dle kurzu tvé banky. Druhé zavazadlo je novinkou letošního roku - proto žádné diskuze neber v potaz. Deodorant je ok pokud bude mít do 100ml

Avatar uživatele Rider23
Rider23
před 10 lety

Dave, díky moc za doplňující informace... To sem si nevšiml, že se dá zvolit možnost strhnutí v Eurech... Myslím, že cena by byla o něco nižší, ikdyž se jedná jen o zanedbatelný rozdíl pár korun, takže neřeším :-)... Co se týče zavazadel, tak to je dobrá zpráva, mohu tedy mít na každou osobu 1x 55x40x20 cm do 10kg + 1x 30x20x20 (např. právě brašnu s notebookem), jestli tomu dobře rozumím? Díky moc za skvělý servis a poskytnuté informace!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Petře, přehled nejzásadnějších změn najdeš tu https://www.cestujlevne.com/revoluce-u-aerolinek-ryanair-pokracuje/ ;) A ano, rozumíš tomu správně.

Další akce