Jak akci využít?

Poděkování Łukaszovi W. za tento tip!

Na stránkách francouzské letecké společnosti XL airways naleznete na období od 6.prosince 2012 do 24.října 2013 letenky z Marseille na letiště Roland Garros v Reunionu za cenu 505€! Reunion je exotický ostrov nacházející se mezi Madagaskarem a Mauriciem, kam se letenky dlouhodobě pohybují okolo 25 tisíc! Nechť je příkladem rezervace letenek na 28.ledna - 5.února 2013.

Jak do Marseille? Velmi snadno a levně přímou linkou společnosti Air France z Prahy! Zpáteční letenka vyjde na 2.583 Kč a to vč. zavazadel. Pokud však upřednostňujete low-cost dopravce, cestujete tedy bez zavazadel, nejsnadnější cesta vede přes Brusel (CRL), Eindhoven (EIN) nebo Londýn (STN) s Ryanairem.

Víza nejsou potřeba k návštěvě této země. Stačí minimální platnost 6 měsíců. Místní měnou je evropské Euro a poslední záludnou otázkou bývá očkování - žádné speciální není potřeba. Postačíte si s klasickým očkováním z ČR.

Ubytování Vás nepřijde draho! Ačkoliv Reunion patří k  velmi luxusním a exotickým destinacím, ceny na tomto ostrově jsou velmi přijatelné!

Př. celé cesty! : Z výsledků ankety zaznívaly přání tipu: kompletní cena dovolené atd. Proto vycházím vstříc a příklady začnu dělat!

Hlavní letenky, tedy Marseille - Reunion volím na data 28.1.-5.2. 2013 - 12.518 Kč /os. K tomu zvolím nejlevnější letenky z Prahy s Air France na data 27.1.-6.2. 2013 za 2.583 Kč- zůstávám tedy noc v Marseille, jelikož jsem toto město ještě neviděl a je škoda si ho neprohlédnout. Cenu za pokoj v Marseille z 27. na 28.ledna volím dle libosti od 737 Kč za noc pro 2 osoby. Osobně si vybírám 2* hotel v centru s akční nabídkou za 1.155 Kč. Ubytování v Reunionu vybírejte z této nabídky na data 29.1.-5.2. (data skáčou kvůli letu trvajícím 12hodin a časovým pásmům). Můžete si vybrat 4* hotel se snídaní na 7 nocí pro 2 osoby za 20.065 Kč nebo levnější 2* hotel za 9.885 Kč, výběr je již na Vás! Celkové náklady se tedy bez stravy, autopůjčovny / MHD vyšplhají na 26.288 Kč při ubytování ve 4* hotelu nebo na 21.198 Kč v 2* hotelu!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Typické domky na Madeiře
ušetříš až 34%
Akce starší 2 týdnů
Lagoa Fogo
ušetříš až 31%
Akce starší 2 týdnů
La Ribeira
ušetříš až 58%
Akce starší 2 týdnů
4754 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Réunion
Réunion

Zelená perla Indického oceánu

Réunion (La Réunion) – sopečný ostrov ležící v jižní části Indického oceánu mezi 700 km vzdáleným Madagaskarem a 200 km vzdáleným Mauriciem, s nimiž společně patří k souostroví Maskarény. Území je francouzským zámořským departementem a součástí EU.

Réunion je rájem pěší turistiky a vodních sportů i domovem divokých orchidejí a tajemných útesů. Láká nejen špičkovými treky v přírodě připomínajícími velkou botanickou zahradu, ale i možností vypravit se k druhé nejaktivnější sopce světa – Piton de la Fournaise.

Průvodce pro Réunion