Mapa

Švýcarsko: Basilej, Zurych nebo Ženeva od 1.413 Kč.

0 komentářů
2013-04-10T11:52:11+02:00

O akci

Pohled na Lucern by Fabrice Blanc / wikipedia

Na švýcarskou čokoládu a návštěvu švýcarských pohoří můžete letět taktéž z Prahy. Společnosti Swiss a ČSA nabízejí na následující měsíce velmi zajímavé ceny na svých linkách. Z Prahy můžeme letět do Basileje, Ženevy nebo Curychu. Lety jsou dostupné v průběhu letních měsíců bez omezení délky pobytu. V ceně je taktéž zdarma zavazadlo k odbavení do hmotnosti 23kg.
  • Rezervujte na následujících stránkách:
    • Praha - Basilej za 2.186 Kč najdete na Swiss.com/basel
    • Praha - Zurych za 2.997 Kč rezervujte na ČSA.cz/curych (kalendář letenek)
    • Praha - Ženeva za 3.270 Kč je dostupné v rezervačním systému ČSA.cz
  • Cestovní období od května do konce října
Pokud hledáte levné parkování u letiště, využijte akčních cen společnosti GOparking.cz při využití promo kódu pro naše čtenáře - CLC001

Letenky z Drážďan od 1.413 Kč

Zajímavou variantou pro severočechy je linka společnosti easyJet z Drážďan do Basileje. Zpáteční letenky v těchto měsísích startují již na 1.413 Kč, plus poplatek za rezervaci 300 Kč, který je účtován nezávisle na počtu cestujících. K těm úplně nejlevnějším cenám se dostane při využití tohoto tipu - easyJet levnější letenky ze zahraničí.

Ubytování

Pokud se vydáte na poznávací cestu do těchto metropolí, počítejte s tím, že cena letenky bude menším podílem v celkovém rozpočtu. Ušetřit můžete například využitím nabídek v akci - akční hotely Švýcarsko. Spíše však doporučuji se ubytovat v některém z nabízených hostelů.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-04-10T11:52:11+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce