Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Ačkoliv jsem o tomto tipu informoval již před 10 dny, ceny jsou stále aktuální a ke všemu o pár stovek nižší, proto info obnovuji. Atraktivní ceny letenek si připravila společnost KLM v kombinaci s China Eastern Airlines! Multicity letenky na trase Praha – Taiwan – Londýn / Varšava / Budapešť zakoupíte na mnoho termínů již za 8.197 Kč (začátek března – v ostatních termínech 8.418 Kč), cena vč. tax a poplatků + zavazadla o max hmotnosti 23kg. Rád bych upozornil, že se jedná o opravdu výjimečnou nabídku a pokud zvažujete cestu na tento ostrov,urychleně rezervujte – tarif může kdykoliv zmizet!

Podívejte se také na letenky Hong Kong – 8.603 Kč

Možný stopover v Šanghaji

Při zpáteční cestě máte možnost zvolit delší přestup (17 hodin) v Šanghaji, určitě stojí za zamyšlení šance k návštěvě Číny a opustit tak prostor letiště. Od 1.ledna 2013 lze až po 72 hodin vstoupit na území Číny bez nutnosti víza pokud v cestě pokračujete dále jako transitní cestující.

Přípoj z Londýna je levný!

Pokud Vám nevadí krkolomnější cesty, využijte varianty letem přes Londýn. Tedy alespoň pokud nemáte v plánu cestovat s odbaveným zavazadlem. Lowcost letenky z Londýna zakoupíte od cca 500 Kč do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy, Budapešti atd. ! Prostě kamkoliv si zamanete.

Autobusem Varšava / Budapešť

Za cenu maximálně 400 Kč se přepravíte mezi Prahou a Budapeští či Varšavou. V případě Varšavy je pak možné využít promo akcí společnosti Polskibus a jet tak klidně za 6 Kč !

Taiwan víza

Občané ČR nepotřebují od začátku roku 2011 vstupní vízum. Cesta za turistickými účely však nesmí přesáhnout více jak 90 dní pobytu.

Ubytování na Taiwanu

Ubytování po celém ostrově naleznete v tomto odkazu -Taiwan hotely. V samotné městě Taipei pak rezervujte nejlevnější pokoje pro 2 již od 385 Kč na noc.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele petr.krejci
petr.krejci

Dobré odpoledne, na webu Pelikán jsou letenky s různými termíny stále vidět. Ale když vyplníte všechny požadované údaje a zašlete rezervaci, tak B) vyskočí hláška s interní chybou, rezervace se nedokončí a rezervovaný let zmizí z nabídky; B) vyskočí hláška o vyprodaném letu a hned několik letů zmizí z nabídky. Zkoušeno opakovaně, už minulý týden i nyní. P.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zdravím Petře, vyzkoušej náš nový vyhledávač na https://www.cestujlevne.com/letenky Systém háže letenky jako dostupné, rezervaci jsem však nezkoušel a je možné, že problém bude plošný. Dej vědět, díky.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Sofie
ušetříš až 60%
Tam jsi ještě nebyl!
Bosa
ušetříš až 67%
Tam jsi ještě nebyl!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam chceš!
Borobudur
ušetříš až 59%
To bude jízda!
5559 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?