Francie

Letenky + transfer v říjnu z Bratislavy do Paříže - 1.950 Kč.

18 komentářů
2015-07-08T12:01:05+02:00

O akci

Ke krátkému podzimnímu výpadu ze slovenské metropole láká dopravce Ryanair, který v rámci tradiční marketingové akce uvolnil několik desítek letenek za zvýhodněné ceny i pro naši kotlinu. Mezi nejzajímavější destinace se řadí francouzské letiště Beauvais, ležící hodinu jízdy od Paříže. Zpáteční letenky pořídíte za 40 €, tedy 1.085 Kč, ale jelikož stojí transfer z letiště dalších 32 €, uvádím konečnou cenu na trase Bratislava - Beauvais - Paříž (stanice metra Porte Maillot) ve výši 72 € / 1.950 Kč.

  • Letenky Bratislava - Beauvais zakoupíte za 40 € na ryanair.com
  • Transfer letiště Beauvais - Paříž (Porte Maillot) za 32 € rezervujte on-line na aeroportbeauvais.com
Dostupná nabídka levných hotelů zde. V případě dvoudenních pobytů nemá smysl se vláčet na druhou stranu centra, proto využijte ubytování v oblasti Porte Maillot.

Dostupné termíny během října (október):

  • tam → 10, 13, 15, 20, 22, 29
  • zpět ← 15, 22, 27, 29, 31
V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a jedno menší ve formě kabelky, brašny na foťák si notebook.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-07-08T13:01:05+02:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Denisa.hyn
Denisa.hyn
před 8 lety

Ahoj, koukala jsem se přímo na stránky ryanrair.com a tam jsou lety drahší než uvádíš tady. Je to tím, že už se vyprodaly? Nebo mám letenky hledat přes stránky cestujlevne.com? Děkuji.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Ahoj, ceny jsou už jinde, protože došlo k několika změnám. Ryanair nedrží týden stejnou cenu ;)

Avatar uživatele aston24
aston24
před 8 lety

Ako dlho pred odletom treba rezervovať transfer? Letíme na prelome októbra a novembra a na ich stránke mi pre tento termín (31.10.-3.11.) nenájde žiadny let.

Šárka
před 8 lety

Letenky už máme koupené, jen ještě nevím, jak se nejlépe dostat z Ostravy na letiště. Asi se Student Agency ?

Avatar uživatele SDAN
SDAN
před 8 lety

Z Ostravy do Bratislavy se dostanete za 306Kč/1 směr s ČD, rezervace zde: https://www.cd.cz/eshop/default.aspx . Z hlavního nádraží v Bratislavě jezdí na letiště MHD (autobus č. 61) každých 20 minut a cesta trvá přibližně 20 minut, cena je cca 1€.

Avatar uživatele
Mandarinka
před 8 lety

Řeším to samé, bohužel přímý vlak Ostrava Bratislava nejezdí a návazné spoje- pokud je např.na přestup v Břeclavi 10 minut, na sebe údajně nečekají...

Avatar uživatele SDAN
SDAN
před 8 lety

Přímý spoj Ostrava - Bratislava skutečně nejezdí. V případě většího zpoždění vlaky v Břeclavi na sebe čekat nebudou, ale není problém využít spoj následující. Ve Vašem případě bych pro jistotu zvolil dřívější spojení (7:01 z Ostravy) a přebytečný čas v Bratislavě bych využil na krátkou prohlídku města a oběd. Jestliže však nebudete mít před odletem dostatek času, tak budete muset jet autem, případně risknou pozdější spoj v 11:01 z Ostravy (v případě ujetí přípoje v Břeclavi by jste do Bratislavy dorazili v 15:42, což by mělo také stačit).

Avatar uživatele SDAN
SDAN
před 8 lety

Případně lze jet z Ostravy v 9:14 za stejnou cenu přes Olomouc s dostatečnými dobami na přestup. Na e-shopu je nutné vybrat rozšířené zadání a zvolit delší čas na přestup: https://www.cd.cz/eshop/default.aspx

Avatar uživatele
Mandarinka
před 8 lety

Díky, ještě je asi možnost jet s Regiojet do Žiliny a chytit návazný spoj tam anebo se "žluťákama" autobusem (ale to je snad cesta přes pět hodin, nebo tak...)

Avatar uživatele SDAN
SDAN
před 8 lety

Přes Žilinu je cesta rozhodně delší (4-5h) a navíc Regiojetem bych měl trochu obavu z důvodu jeho spolehlivosti - má suveréně nejhorší statistiku zpoždění ze všech dopravců. Stejně ve Vámi požadovaný čas RJ do žiliny nejede, lze jet s ČD přes Žilinu z Ostravy v 9:47 nebo 9:54 s příjezdem do Bratislavy v 14:05 nebo 14:23, cena je ovšem přes 400Kč. Se Student Agency musíte přes Brno a opět s přestupem, žádný přímý spoj. Je pro Vás skutečně nejlepší jet z Ostravy už v 7:01, případně v 9:14 přes Olomouc za 306Kč.

Šárka
před 8 lety

Taky moc děkuji. Pořád zvažuji, jak se nejlépe dostat na letiště. My vyjíždíme z Opavy, takže ještě jeden přestup navíc. Další varianta je, že pojedeme autem a necháme ho na letišti.

Avatar uživatele SDAN
SDAN
před 8 lety

Z Opavy se lze dostat do Bratislavy s jedním přestupem pouze v pracovní dny. Cesta ovšem trvá 5h55min a stojí 500Kč, Odjezd z Opavy je v 5:55.

Šárka
před 8 lety

Letíme v úterý, takže bychom mohli spoj využít. Zkoušela jsem vyhledat přes IDOS, ale bez úspěchu.

Avatar uživatele SDAN
SDAN
před 8 lety

Na https://www.cd.cz/eshop/default.aspx zadejte z Opavy do Bratislavy na Váš datum a dejte rozšířené zadání, kde v kolonce čas na přestup zvýšíte "od" na 20min

Avatar uživatele
Mandarinka
před 8 lety

Díky za radu,člověk by čekal, že zrovna do Bratislavy to bude lepší...

Avatar uživatele danieldanek
danieldanek
před 8 lety

Ahoj, není lepší koupit transport až na místě? Nebo jak je to v případě zpoždění letu - platí jízdenka pouze na daný čas, nebo se vztahuje k letům?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Na místě jsou jízdenky dražší. Koupě lístku je na základě leteckého spoje, takže pojedeš, až přiletíš.

Avatar uživatele kopecna-pavla
kopecna-pavla
před 8 lety

Vyplatí se koupit dopředu. Měli to skoro všichni cestující. Je to levnější a autobus jede vždy po příletu letadla. Na zpáteční cestě se vyplatí přijít trochu dřív, protože z Paříže jedou lidé na různé lety. Jinak letiště Beauvais je maličké. Byli jsme v Paříži v dubnu a super. také odlet z Bratislavy, jinak auto jsme nechali na hlídaném parkovišti v Bratislavě a vše OK.

Další akce