Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Ke krátkému podzimnímu výpadu ze slovenské metropole láká dopravce Ryanair, který v rámci tradiční marketingové akce uvolnil několik desítek letenek za zvýhodněné ceny i pro naši kotlinu. Mezi nejzajímavější destinace se řadí francouzské letiště Beauvais, ležící hodinu jízdy od Paříže. Zpáteční letenky pořídíte za 40 €, tedy 1.085 Kč, ale jelikož stojí transfer z letiště dalších 32 €, uvádím konečnou cenu na trase Bratislava - Beauvais - Paříž (stanice metra Porte Maillot) ve výši 72 € / 1.950 Kč.

  • Letenky Bratislava - Beauvais zakoupíte za 40 € na ryanair.com
  • Transfer letiště Beauvais - Paříž (Porte Maillot) za 32 € rezervujte on-line na aeroportbeauvais.com
Dostupná nabídka levných hotelů zde. V případě dvoudenních pobytů nemá smysl se vláčet na druhou stranu centra, proto využijte ubytování v oblasti Porte Maillot.

Dostupné termíny během října (október):

  • tam → 10, 13, 15, 20, 22, 29
  • zpět ← 15, 22, 27, 29, 31
V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a jedno menší ve formě kabelky, brašny na foťák si notebook.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Denisa.hyn
Denisa.hyn

Ahoj, koukala jsem se přímo na stránky ryanrair.com a tam jsou lety drahší než uvádíš tady. Je to tím, že už se vyprodaly? Nebo mám letenky hledat přes stránky cestujlevne.com? Děkuji.

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, ceny jsou už jinde, protože došlo k několika změnám. Ryanair nedrží týden stejnou cenu ;)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele aston24
aston24

Ako dlho pred odletom treba rezervovať transfer? Letíme na prelome októbra a novembra a na ich stránke mi pre tento termín (31.10.-3.11.) nenájde žiadny let.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Šárka
Šárka

Letenky už máme koupené, jen ještě nevím, jak se nejlépe dostat z Ostravy na letiště. Asi se Student Agency ?

před 7 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

Z Ostravy do Bratislavy se dostanete za 306Kč/1 směr s ČD, rezervace zde: https://www.cd.cz/eshop/default.aspx . Z hlavního nádraží v Bratislavě jezdí na letiště MHD (autobus č. 61) každých 20 minut a cesta trvá přibližně 20 minut, cena je cca 1€.

před 7 lety
Avatar uživatele
Mandarinka

Řeším to samé, bohužel přímý vlak Ostrava Bratislava nejezdí a návazné spoje- pokud je např.na přestup v Břeclavi 10 minut, na sebe údajně nečekají...

před 7 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

Přímý spoj Ostrava - Bratislava skutečně nejezdí. V případě většího zpoždění vlaky v Břeclavi na sebe čekat nebudou, ale není problém využít spoj následující. Ve Vašem případě bych pro jistotu zvolil dřívější spojení (7:01 z Ostravy) a přebytečný čas v Bratislavě bych využil na krátkou prohlídku města a oběd. Jestliže však nebudete mít před odletem dostatek času, tak budete muset jet autem, případně risknou pozdější spoj v 11:01 z Ostravy (v případě ujetí přípoje v Břeclavi by jste do Bratislavy dorazili v 15:42, což by mělo také stačit).

před 7 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

Případně lze jet z Ostravy v 9:14 za stejnou cenu přes Olomouc s dostatečnými dobami na přestup. Na e-shopu je nutné vybrat rozšířené zadání a zvolit delší čas na přestup: https://www.cd.cz/eshop/default.aspx

před 7 lety
Avatar uživatele
Mandarinka

Díky, ještě je asi možnost jet s Regiojet do Žiliny a chytit návazný spoj tam anebo se "žluťákama" autobusem (ale to je snad cesta přes pět hodin, nebo tak...)

před 7 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

Přes Žilinu je cesta rozhodně delší (4-5h) a navíc Regiojetem bych měl trochu obavu z důvodu jeho spolehlivosti - má suveréně nejhorší statistiku zpoždění ze všech dopravců. Stejně ve Vámi požadovaný čas RJ do žiliny nejede, lze jet s ČD přes Žilinu z Ostravy v 9:47 nebo 9:54 s příjezdem do Bratislavy v 14:05 nebo 14:23, cena je ovšem přes 400Kč. Se Student Agency musíte přes Brno a opět s přestupem, žádný přímý spoj. Je pro Vás skutečně nejlepší jet z Ostravy už v 7:01, případně v 9:14 přes Olomouc za 306Kč.

před 7 lety
Avatar uživatele Šárka
Šárka

Taky moc děkuji. Pořád zvažuji, jak se nejlépe dostat na letiště. My vyjíždíme z Opavy, takže ještě jeden přestup navíc. Další varianta je, že pojedeme autem a necháme ho na letišti.

před 7 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

Z Opavy se lze dostat do Bratislavy s jedním přestupem pouze v pracovní dny. Cesta ovšem trvá 5h55min a stojí 500Kč, Odjezd z Opavy je v 5:55.

před 7 lety
Avatar uživatele Šárka
Šárka

Letíme v úterý, takže bychom mohli spoj využít. Zkoušela jsem vyhledat přes IDOS, ale bez úspěchu.

před 7 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

Na https://www.cd.cz/eshop/default.aspx zadejte z Opavy do Bratislavy na Váš datum a dejte rozšířené zadání, kde v kolonce čas na přestup zvýšíte "od" na 20min

před 7 lety
Avatar uživatele
Mandarinka

Díky za radu,člověk by čekal, že zrovna do Bratislavy to bude lepší...

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele danieldanek
danieldanek

Ahoj, není lepší koupit transport až na místě? Nebo jak je to v případě zpoždění letu - platí jízdenka pouze na daný čas, nebo se vztahuje k letům?

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Na místě jsou jízdenky dražší. Koupě lístku je na základě leteckého spoje, takže pojedeš, až přiletíš.

před 7 lety
Avatar uživatele kopecna-pavla
kopecna-pavla

Vyplatí se koupit dopředu. Měli to skoro všichni cestující. Je to levnější a autobus jede vždy po příletu letadla. Na zpáteční cestě se vyplatí přijít trochu dřív, protože z Paříže jedou lidé na různé lety. Jinak letiště Beauvais je maličké. Byli jsme v Paříži v dubnu a super. také odlet z Bratislavy, jinak auto jsme nechali na hlídaném parkovišti v Bratislavě a vše OK.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Gambie
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
Milán Duomo
ušetříš až 70%
Všude dobře, co doma!
Barcelona
ušetříš až 70%
A už tam budem?
Barcelona z Prahy během října
1 065 Kč
2022-06-29T10:43:09+02:00 3 komentáře
Kostarika
ušetříš až 31%
Tam chceš!
5510 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Francie
Francie

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie