Jak akci využít?

Velmi příznivé ceny si připravil tuzemský dopravce pro aktuální výprodejovou akci. V minulosti již výhodné letenky ještě osekal o pár desítek korun a nyní prodává lety do destinací: Budapešť, Düsseldorf, Varšava, Košice, Milán, Berlín a Stuttgart za cenu +- 2.222 Kč !

Chci letenku za výprodejovou cenu od ČSA >>

Prodej letenek je limitován do vyprodání zásob a omezen posledním dnem v tomto týdnu. Platí pro cesty v období leden - březen 2013 !

Ještě nejste členy věrnostního programu OK Plus? Proč? Založení členství >> je snadné a bezplatné. Co můžete získat? Nejsnadnější cesta vede k jednorázovému vstupu do VIP salónků. Tento vstup získáte za 5.000 mil. Výhodou je fakt, že za registraci obdržíte vstupní bonus 2.000 mil a za každou rezervaci provedenou na stránkách ČSA dalších 1.000 mil. Pokud však doporučíte dalšího člena, obdržíte znovu 1.000 jako bonus. Cestujete-li ve dvou, jeden z Vás si na prvním letu vydělá 4.000 a druhý 3.000 - snadné že?

A jak doporučit člena? Při registraci naleznete kolonku "promo kód". Do toho pole vložíte OK Plus číslo osoby, která Vás doporučila. Moje je např. 68345924 - to je pro případ, že byste mi chtěli udělat radost při registraci první osoby ;)

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 36%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 51%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 35%
To bude jízda!
4481 starších akcí