Letenky: výprodej letenek ČSA od 2.203 Kč.

Jak akci využít?

Velmi příznivé ceny si připravil tuzemský dopravce pro aktuální výprodejovou akci. V minulosti již výhodné letenky ještě osekal o pár desítek korun a nyní prodává lety do destinací: Budapešť, Düsseldorf, Varšava, Košice, Milán, Berlín a Stuttgart za cenu +- 2.222 Kč !

Chci letenku za výprodejovou cenu od ČSA >>

Prodej letenek je limitován do vyprodání zásob a omezen posledním dnem v tomto týdnu. Platí pro cesty v období leden - březen 2013 !

Ještě nejste členy věrnostního programu OK Plus? Proč? Založení členství >> je snadné a bezplatné. Co můžete získat? Nejsnadnější cesta vede k jednorázovému vstupu do VIP salónků. Tento vstup získáte za 5.000 mil. Výhodou je fakt, že za registraci obdržíte vstupní bonus 2.000 mil a za každou rezervaci provedenou na stránkách ČSA dalších 1.000 mil. Pokud však doporučíte dalšího člena, obdržíte znovu 1.000 jako bonus. Cestujete-li ve dvou, jeden z Vás si na prvním letu vydělá 4.000 a druhý 3.000 - snadné že?

A jak doporučit člena? Při registraci naleznete kolonku "promo kód". Do toho pole vložíte OK Plus číslo osoby, která Vás doporučila. Moje je např. 68345924 - to je pro případ, že byste mi chtěli udělat radost při registraci první osoby ;)

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

A už tam budem?

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam chceš!

Další akce