Mapa

Letenky z Bruselu: Jamajka / Punta Cana - 7.640 Kč.

0 komentářů
2013-05-03T16:37:33+02:00

O akci

Aktuální last minute letenky do Karibské oblasti můžete zakoupit za pouhých 298€ - tedy 7.640 Kč. Letenky jsou dostupné pro cesty v období od 4. do 29.května. Ke konečné ceně rezervace je připočítán manipulační poplatek ve výši 15€ nezávisle na počtu cestujících. V ceně je zahrnuto občerstvení za letu i zavazadlo o hmotnosti 25 kg.

Může Vás zajímat: Punta Cana z Vídně za 12.830 Kč květen / červen

Rezervujte letenky na Hotely rezervujte zde: Víza občané ČR ani SK do těchto destinací nepotřebují. Při odletu z letiště Punta Cana budete platit místní letištní daň 20$. Stejně tak při příletu je nutné zaplatit 10$ za turistickou kartu, kterou si můžete vyřídit již v Praze na zastupitelském úřadě.

Jak do Bruselu

Společnost Ryanair nabízí letenky z Bratislavy na toto období v levnějších termínech do 100€ za osobu. Počítejte s dostatečnou časovou rezervou, neboť budete muset přejet z letiště Charleroi (CRL) na hlavní Bruselské letiště. Případně zvolte odlet z Krakova (KRK), kde vycházejí letenky o pár stovek levněji.

Z Prahy je vhodné využít dopravce Student Agency, zpáteční jízdenky pořídíte za 3 tisíce. Jako poslední variantou a ekonomicky nejpřívětivější je cesta osobním autem. Vzdálenost z Prahy činí 900 km - čili ne více jak 10 hodin jízdy. Za 2 týdny parkování zaplatíte 54€.

Hotely Punta Cana

V oblasti Punta Cany můžete v tuto chvíli rezervovat hotely od 890 Kč pro dva. Jedná se však spíše o akci. Na stránkách booking.com naleznete téměř jen 4* hotely za ceny okolo 2 tisíc, proto doporučuji navštívit web otel.com, kde je podstatně větší a lacinější výběr. Zde kvalitnější 4* hotel zakoupíte do 12 tisíc pro 2 na jeden týden pobytu! Pro případ přehledu a nabídek cen zájezdů do Dominikánské republiky s cestovní kanceláří, můžete využít tento agregátor zájezdů.

Hotely Jamajka

Výhodou volby letenek na Jamajku je poněkud dostupnější ubytování. Hotely na Jamajce vycházejí podstatně levněji. Týden v 3* hotelu se snídaní Vás nemusí přijít na více jak 10 tisíc, 4* hotely jsou na tom v podobné cenové relaci.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-05-03T16:37:33+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce