Jak akci využít?

Nízkonákladová aerolinka Wizzair se snaží nalákat více slovenských cestujících do svých letadel. Po oznámení nové linky z Bratislavy do Skopje se místo představování nových destinací vydává cestou snižování cen.

Aktuálně zakoupíte zpáteční letenky z Košic do anglického Bristolu a italského Bergama za 16 €, není přitom nutné členství WDC. Londýn a Doncaster jsou dostupné v klasické částce 20 € za zpáteční letenku při využití členství.

  • Letenky rezervujte na wizzair.com
  • Košice - Bristol nebo Bergamo za 16 € (bez WDC)
  • Košice - Londýn nebo Doncaster za 20 € (s WDC)
  • Cesty v období leden - březen 2016
V ceně je zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm - ideálně batoh. Větší zavazadla lze dokoupit v rámci rezervace.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele aladyn
aladyn

Vyborny,... nejake omezeni do kdy se musi booknout?

před 4 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Nejlépe hned, dokud jsou ;-)

před 4 lety
Avatar uživatele aladyn
aladyn

nerozmyslel bych se, aspon bych se jednou nemusel crcat do brs pres lnd, ale uz mam pres vas na brezen cestu do Statu a driv jak v breznu se tezko uvolnim, tak to chce trochu premejslet =)

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 23%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 52%
Tam chceš!
ušetříš až 27%
Hurá za zážitky!
4529 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království