Letenky z Košic do Bristolu a Milána (i bez členství) - 440 Kč.

  • ...
  • Akční letenky
  • Letenky z Košic do Bristolu a Milána (i bez členství) - 440 Kč.

Jak akci využít?

Nízkonákladová aerolinka Wizzair se snaží nalákat více slovenských cestujících do svých letadel. Po oznámení nové linky z Bratislavy do Skopje se místo představování nových destinací vydává cestou snižování cen.

Aktuálně zakoupíte zpáteční letenky z Košic do anglického Bristolu a italského Bergama za 16 €, není přitom nutné členství WDC. Londýn a Doncaster jsou dostupné v klasické částce 20 € za zpáteční letenku při využití členství.

  • Letenky rezervujte na wizzair.com
  • Košice - Bristol nebo Bergamo za 16 € (bez WDC)
  • Košice - Londýn nebo Doncaster za 20 € (s WDC)
  • Cesty v období leden - březen 2016
V ceně je zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm - ideálně batoh. Větší zavazadla lze dokoupit v rámci rezervace.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele aladyn
aladyn

Vyborny,... nejake omezeni do kdy se musi booknout?

před 3 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Nejlépe hned, dokud jsou ;-)

před 3 lety
Avatar uživatele aladyn
aladyn

nerozmyslel bych se, aspon bych se jednou nemusel crcat do brs pres lnd, ale uz mam pres vas na brezen cestu do Statu a driv jak v breznu se tezko uvolnim, tak to chce trochu premejslet =)

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království