Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Arrgggh! Zajímavý multi-city počin společnosti Alitalia ve spolupráci se slevovým kódem XMAS20 nám umožní zakoupit letenky z Prahy do Spojených Arabských Emirátů za 3 tisíce českých korun !

Promokód na Alitalia.it

Pro uplatnění slevy ve výši 20% na lety společnosti Alitalia musíte kupovat letenky skrz italskou mutaci stránek. Slevu je možné uplatnit do 27.prosince s cestovním omezením od 8.ledna do 31.března 2013 (použít tuto funkci mi však nešlo v prohlížeči Chrome, na Safari běží vše bezproblémově). Promokód XMAS20 zadáváte v posledním kroku po výběru letů.

Multi-city letenky do Abu Dhabi

Letenky za cenu rovnu 120€ získáte při koupi tzv. multi-city varianty. Což znamená odlet z jednoho a návrat do jiného letiště. Nejlevnější a nejzajímavější trasu najdete na lince Praha - Abu Dhabi - Mnichov, kde je cena právě oněch 121€ po slevě. Ovšem např. trasa Praha - Abu Dhabi - Vídeň vyjde pouze na 126€ ! Pokud chcete vyhledat pro Vás nejlepší cenu, využijte vyhledávače Kayak na této adrese a měňte své data / destinace. Finální rezervaci letenky však proveďte přes italský web dopravce - jak je psáno výše. Zavazadlo do maximální váhy 23kg je v ceně.

Letenky s pojištěním v ceně

Nyní můžete taktéž zakoupit tyto letenky na pár posledních termínů s cestovním pojištěním v ceně. Kalendář letenek vč. pojištění za 4.190 Kč

Zpět do Prahy jedeme autobusem

Na zpáteční cestu do Prahy si připravte následující finance. Jízdenky na trase Mnichov – Praha zakoupíte za 500 Kč. Z letiště ve Vídni zpět do Prahy pojedete za obdobnou cenu – 550 Kč. Obě varianty zakoupíte nejen u společnosti Eurolines, ale také známější žluté firmy Student Agency. Přepravu zavazadel v autobuse máte zdarma.

Levné ubytování v Abu Dhabi

Levné hotely v Abu Dhabi nabízejí své pokoje již za 961 Kč pro 2 osoby. Na výběr v této cenové kategorii máte mezi 3* hotely a studii v této.

Při rezervaci svého hotelu prosím využijte následující odkaz, neboť svou rezervací přispějete do minimálního počtu pro získání XML feedů a tím tak nové funkce na této stránce.

Vízum Spojené Arabské Emiráty

Vízum je bohužel jediná položka z Vaší cesty na kterou musíte vynaložit větší finanční úsilí. Na tuzemském trhu nabízí nejlevněji vyřízení víz do SAE společnost ITS Billa. Cena je nyní 1.990 Kč za osobu. Pokud máte lepší tip, můžete se s ním podělit v naší diskuzi SAE. Dana mě informovala o skutečnosti, že ITS nabízí víza pouze pro své klienty. Vízum je tedy nutné si nechat zprostředkovat od jiných společností za cenu 4.000 +

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Pláže v Hurghadě
ušetříš až 50%
Tam chceš!
Burj Khalifa v mlze
ušetříš až 41%
To bude jízda!
Prodloužený víkend v Dubaji
4 388 Kč
2021-11-29T09:19:16+01:00 7 komentářů
Flag Beach
ušetříš až 38%
Tam chceš!
Ryanair
ušetříš až 75%
Honem, dokud jsou místa!
5228 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?