Mapa

Letenky z Prahy do Abu Dhabi - 3.035 Kč.

0 komentářů
2012-12-24T13:42:36+01:00

O akci

Arrgggh! Zajímavý multi-city počin společnosti Alitalia ve spolupráci se slevovým kódem XMAS20 nám umožní zakoupit letenky z Prahy do Spojených Arabských Emirátů za 3 tisíce českých korun !

Promokód na Alitalia.it

Pro uplatnění slevy ve výši 20% na lety společnosti Alitalia musíte kupovat letenky skrz italskou mutaci stránek. Slevu je možné uplatnit do 27.prosince s cestovním omezením od 8.ledna do 31.března 2013 (použít tuto funkci mi však nešlo v prohlížeči Chrome, na Safari běží vše bezproblémově). Promokód XMAS20 zadáváte v posledním kroku po výběru letů.

Multi-city letenky do Abu Dhabi

Letenky za cenu rovnu 120€ získáte při koupi tzv. multi-city varianty. Což znamená odlet z jednoho a návrat do jiného letiště. Nejlevnější a nejzajímavější trasu najdete na lince Praha - Abu Dhabi - Mnichov, kde je cena právě oněch 121€ po slevě. Ovšem např. trasa Praha - Abu Dhabi - Vídeň vyjde pouze na 126€ ! Pokud chcete vyhledat pro Vás nejlepší cenu, využijte vyhledávače Kayak na této adrese a měňte své data / destinace. Finální rezervaci letenky však proveďte přes italský web dopravce - jak je psáno výše. Zavazadlo do maximální váhy 23kg je v ceně.

Letenky s pojištěním v ceně

Nyní můžete taktéž zakoupit tyto letenky na pár posledních termínů s cestovním pojištěním v ceně. Kalendář letenek vč. pojištění za 4.190 Kč

Zpět do Prahy jedeme autobusem

Na zpáteční cestu do Prahy si připravte následující finance. Jízdenky na trase Mnichov – Praha zakoupíte za 500 Kč. Z letiště ve Vídni zpět do Prahy pojedete za obdobnou cenu – 550 Kč. Obě varianty zakoupíte nejen u společnosti Eurolines, ale také známější žluté firmy Student Agency. Přepravu zavazadel v autobuse máte zdarma.

Levné ubytování v Abu Dhabi

Levné hotely v Abu Dhabi nabízejí své pokoje již za 961 Kč pro 2 osoby. Na výběr v této cenové kategorii máte mezi 3* hotely a studii v této.

Při rezervaci svého hotelu prosím využijte následující odkaz, neboť svou rezervací přispějete do minimálního počtu pro získání XML feedů a tím tak nové funkce na této stránce.

Vízum Spojené Arabské Emiráty

Vízum je bohužel jediná položka z Vaší cesty na kterou musíte vynaložit větší finanční úsilí. Na tuzemském trhu nabízí nejlevněji vyřízení víz do SAE společnost ITS Billa. Cena je nyní 1.990 Kč za osobu. Pokud máte lepší tip, můžete se s ním podělit v naší diskuzi SAE. Dana mě informovala o skutečnosti, že ITS nabízí víza pouze pro své klienty. Vízum je tedy nutné si nechat zprostředkovat od jiných společností za cenu 4.000 +

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-12-24T14:42:36+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce