Jak akci využít?

Připomenout si dobu Beatles nebo zafandit na fotbal Manchester United můžete přímo a bez kompromisů! Zpáteční letenky z Prahy do Manchesteru zakoupíte na stránkách low-cost společnosti easyJet za cenu 1.558 Kč. Cena je konečná vč. tax,

poplatků a příručního zavazadla bez hmotnostního limitu. Společnost easyJet je spíše nízkorozpočtový než nízkonákadový dopravce. Rozdíly si brzy řekneme v našem magazínu. Obecně lze tvrdit, že u nízkorozpočtových aerolinek dostanete základní komfort klasických dopravců - přidělené sedadlo, nástup pomocí mostů, hlavní letiště a jiné drobnosti.

K celkové rezervaci bude připočítán poplatek 270 Kč za platbu kartou. Čím více Vás poletí, tím méně jednotlivec zaplatí. Termíny jsou dostupné především během října. Linka Praha - Manchaster je v provozu 2x týdně, a to ve středu a pátek.

Lístky na fotbal - Manchester United

Pokud byste rádi zašli na pravou anglickou ligu a nevíte si rady s rezervací lupenů, můžete si přečíst pár tipů v našem diskuzním fóru a případně se taktéž do diskuze zapojit. Vítán je každý !

Hotely v Manchesteru

Nejlevnější hotel v Manchesteru zarezervujete již za 820 Kč pro 2 osoby. Pokud budete mít štěstí, za tuto cenu lze zarezervovat i 3* hotely. Zkontroluj nabídku hotelů v Manchesteru >>

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 62%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 34%
Jedem!
ušetříš až 44%
To bude jízda!
ušetříš až 54%
Honem, dokud jsou místa!
4375 starších akcí