Letenky z Prahy do Británie: Manchester - 1.558 Kč.

Jak akci využít?

Připomenout si dobu Beatles nebo zafandit na fotbal Manchester United můžete přímo a bez kompromisů! Zpáteční letenky z Prahy do Manchesteru zakoupíte na stránkách low-cost společnosti easyJet za cenu 1.558 Kč. Cena je konečná vč. tax,

poplatků a příručního zavazadla bez hmotnostního limitu. Společnost easyJet je spíše nízkorozpočtový než nízkonákadový dopravce. Rozdíly si brzy řekneme v našem magazínu. Obecně lze tvrdit, že u nízkorozpočtových aerolinek dostanete základní komfort klasických dopravců - přidělené sedadlo, nástup pomocí mostů, hlavní letiště a jiné drobnosti.

K celkové rezervaci bude připočítán poplatek 270 Kč za platbu kartou. Čím více Vás poletí, tím méně jednotlivec zaplatí. Termíny jsou dostupné především během října. Linka Praha - Manchaster je v provozu 2x týdně, a to ve středu a pátek.

Lístky na fotbal - Manchester United

Pokud byste rádi zašli na pravou anglickou ligu a nevíte si rady s rezervací lupenů, můžete si přečíst pár tipů v našem diskuzním fóru a případně se taktéž do diskuze zapojit. Vítán je každý !

Hotely v Manchesteru

Nejlevnější hotel v Manchesteru zarezervujete již za 820 Kč pro 2 osoby. Pokud budete mít štěstí, za tuto cenu lze zarezervovat i 3* hotely. Zkontroluj nabídku hotelů v Manchesteru >>

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam chceš!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Všude dobře, co doma!

Další akce