Letenky z Prahy do Francie na letní prázdniny - 1.245 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

V aktuální nabídce španělských aerolinek Volotea lze nalézt na období letních prázdnin několik kousků jednosměrných letenek z Prahy do Toulouse za jednotnou cenu 22,36 eur. Zpáteční cestu v téže ceně musíte zvolit z Bordeaux, Marseille či Nantes. Tato výhodná kombinace letenek nahrává k sestavení zajímavých itinerářů pro poznávací výlety napříč Francií. Zvolíte-li například kombinaci Praha - Toulouse / Marseille - Praha, při pozemním přesunu můžete navštívit proslulé středověké Carcassonne, dále Montpellier a slavný most Pont du Gard (na úvodním obrázku) mezi Nimes a Avignonem.

Letenky lze zakoupit jednotlivě nebo jako multi-city. Příkladově uvádíme rezervaci letenky do Toulouse s návratem z Bordeaux za celkovou cenu 46 eur (vč. administrativního poplatku), tedy 1.245 Kč. Ceny jsou platné pro vlastníky členství Supervolotea. Členství je možné zakoupit zároveň s letenkami nebo zvlášť za 50 eur. Na rezervaci letenek pak můžete využít kredit 10 eur, který získáte za registraci na Volotea.com. Kredit nelze využít při nákupu členství Supervolotea, proto po registraci nejprve zakupte členství a poté samotné letenky, u kterých již můžete kredit využít.

Termíny:

⇒ Praha - Toulouse za 22,36 €

  • červenec: 4, 11, 14, 18, 21, 25
  • srpen: 15, 22, 25
⇐ Bordeaux - Praha za 22,36 €
  • červenec: 25
  • srpen: 4, 11, 15, 18, 22, 25
⇐ Marseille - Praha za 23,34 €
  • červenec: 7, 21, 28
  • srpen: 1, 4, 8, 11, 15, 18, 25
⇐ Nantes - Praha za 22,36 €
  • červenec: 11, 18, 21, 25
  • srpen: 8, 11, 15, 22, 25, 29
  • září: 1
Volotea standardně umožňuje přepravu dvou kusů kabinových zavazadel, jejichž rozměry jsou limitovány na 55×40×20 a 35×20×20 cm, souhrnná hmotnost by neměla překročit 10 kg.

Přesuny mezi městy

Ke snadnějšímu plánování k dopravy mezi jednotlivými městy využijte sofistikovaný vyhledávač Rome2rio, který vám nabídne dostupné možnosti pro přesuny ze zadaných destinací. Příkladová trasa z úvodního odstavce: Toulouse - Carcassonne - Montpellier - Nimes - Marseille.

Toulouse a Nantes spojuje vzduchem EasyJet, taktéž byste mohli využít levných letenek z Toulouse do Nice nebo Lyonu, rovněž s EasyJet.

Pokud máte rádi volnost, vypůjčte si auto, nicméně počítejte s vyššími cenami za pronájem, také je potřeba vzít v potaz poplatek za jednosměrnou výpůjčku. Ceny všech dostupných půjčoven srovnejte skrze náš vyhledávač.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Qeasa

Ahoj, chci se zaregistrovat na voloteu (když mě někdo doporučí, dostanu 10€ a on také), pošlete mi někdo svůj odkaz/referal number nebo jak to u nich chodí... Ať to nemusím googlit a dávat jen tak někomu na netu! :)

Ahoj, tady je můj nebo Lukášův, už těžko poznat :) https://goo.gl/FQCIyf Díky Kubo!

Avatar uživatele ivana.xx

přes léto jezdí na jih i cestovky a berou jen lidi jen do busu, ck sim a ck viktorka z brna

Avatar uživatele speedy

Díky za tip. Nevíte jak by se dalo nejlevněji dostat z Toulouse do Marseille? Nejezdí tam nějaký Megabus nebo tak něco? Případně jak vychytat levný vlak? Díky za tipy. Už to mám booknutý na srpen. :)

Avatar uživatele speedy

http://www.eurolines.fr/en/coach-bus-destinations/coach-bus-france-destinations/ Eurolines tam jezdí za 19€ na osobu... ted babo raď... trouba jsem to měl vzít na týden a né jen čtvrtek - pondělí :/

Avatar uživatele lafayette

Mám dojem, že se dá jet i TGV za 20€ (ale to se musí bookovat s předstihem). Ale nejspíš to nejede přímo, cesta trvá 3 a 3/4 hodiny.

Avatar uživatele speedy

jj, taky na to koukám... není to přímák, ale půjde to... a určo to bude větší zážitek...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Jedem!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

Tam jsi ještě nebyl!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie