Jeruzalém

Letenky z Prahy do Izraele na celý únor - 3.452 Kč.

3 komentáře
2015-01-28T09:16:22+01:00

O akci

Nízkonákladová odnož izraelských aerolinek El Al přišla s jednodenní zvýhodněnou nabídkou zpátečních letenek z Prahy do Tel-Avivu, ve které je možné je zakoupit za 3.452 Kč. Cena nějak nevybočuje z dlouhodobého průměru, ale je o to atraktivnější tím, že můžete svou cestu uskutečnit již v následujícíh dnech.

Letenka zahrnuje přepravu příručního zavazadla maximálních rozměrů 56×45×25 cm a hmotnosti 8 kg. Před cestou se nezapomeňte odbavit online z domova, neboť odbavení na přepážce na letišti je zpoplatněno 10 dolary. Zavazadlo do podpalubí taktéž podléhá poplatku 35 $ v jednom směru.

Pátrání po cenných a užitečných informacích ohledně dopravy v Izraeli vám ulehčí následující tipy a postřehy:

od čtenářky Martiny:

- doprava Jerusalém – Mrtvé moře (Ein Gedi): z centrálního autobusového nádraží jezdí autobusy cca jednou až dvakrát za hodinu (busy 486 a 421) každý den kromě šabatu, autobus staví u cesty jen pár metrů od moře, přístup k moři v Ein Gedi je zdarma, cesta stojí 80 šekelů zpáteční

- šabat: během soboty není možné se v Jerusalémě dostat ke Zdi nářků a na Chrámovou horu, zbytek Starého města je přístupný, Olivová hora také.

Další informace naleznete v našem diskuzním fóru, kde můžete svými radami přispět i vy, pokud jste už ve Svaté zemi byli.

TIP: Narazili jsem na zajímavý web Čecha, který střídavě žil(žije) v Izraeli

Tento web je bezednou studnou vyčerpávajících informací o Izraeli od A do Z. Nemusíte se ani shánět po knižním průvodci.

[start][zeme]Izrael[/zeme][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][isr][prg][konec]

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-01-28T09:16:22+01:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce