Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Stále dostupný a velmi atraktivní tarif aerolinií Air France vybízí cestovatele k strávení dovolené na karibských ostrovech Guadeloupe a Martinik. Ojedinělá nabídka, kterou se letošní sezonu snaží dopravce prorazit umožňuje zakoupení zpátečních letenek z Prahy již za 12.645 Kč.

Takto nízké ceny do Karibiku z Prahy jsou prvně v historii a dá se očekávat, že příští rok se dopravci zaměří na jinou destinaci.

 • Praha ↔ Fort de France (Martinik) za 12.645 Kč rezervuj letenku >>
 • Praha ↔ Pointe a Pitre (Guadeloupe) za 12.672 Kč rezervuj letenku >>
 • Cesty do 30.06.2016
 • Prodej do zítra, 15.9.
V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo do  23 kg.

Upozornění: během cesty vás čeká přestup mezi letišti v Paříži. Nezapomeňte si proto vyzvednout a znovu odbavit svá zavazadla. Při přestupu máte zdarma transfer autobusy Air France - jízdenku na přepážce Air France v Paříži, při cestě zpět na check-inu.

Ceny na ostrovech a ubytování

Na těchto ostrovech jsou ceny potravin o cca 20-30 % vyšší než u nás, v podstatě odpovídají cenám v západní Evropě. Ubytovacích kapacit je nepřeberné množství a je jen na vás, jak si dovolenou naplánujete, můžete si pronajmout apartmán s vlastní kuchyní nebo se nechat hýčkat službami hotelů. Vyzkoušejte také budgetové řešení, v podobě individuálních pronájmů nemovitostí – vil, domků, bytů na Gîtes de France či Airbnb (sleva za registraci 610 Kč).

Tip: Využít můžete také Čecha žijícího na Guadeloupe, u kterého je možné zamluvit bungalovy s cenou od 39 eur za noc.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

39 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Ela.15
Ela.15

a co nějaké plavby lodí do okolních ostrovů z Guadeloupe? termín přelom listopadu a prosince? :) nebo nejaky tip, kde bych to mohla hledat? díky

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele
cali

Pokud budete někdo v prosinci na Guadaloupe, dá se koupit okružní plavba na Costa Magica, nejlevněji od 16.12. na 7 dnů, se stopem v Dominikánské, Antigua, St.Marteen, St. Kitts a návratem na Guadaloupe za skvělých 4.500,-Kč samozřejmě s plnou penzí.

před 6 lety
Avatar uživatele Ela.15
Ela.15

a kde to je možné booknout? :)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele marketa.nepokojova
marketa.nepokojova

Ahoj, dívala jsem se na letenky s odletem teď na začátku října, ceny jsou stále skvělé, ale chtěla jsem se zeptat, zda je možné přiletět na Martinik a odletět z Guadeloupe? Děkuji.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Kamil.neuwirt
Kamil.neuwirt

Ahoj, chci rezervovat na unor 2016 ale uz jsou pres 15 000

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele petr_8
petr_8

Pokud chce někdo inspiraci i co se dá díky letence na Guadaloupe zažít, tak jsem sepsal cestopis zde: http://dobrodruh.cz/evropa-jizni-amerika-severni-amerika/karibske-putovani-po-osmi-ostrovech-v_boa112kip

před 6 lety
Avatar uživatele jeanetta
jeanetta

Ahoj, prosimtě, jak je to s půjčovnami aut na Guadeloupe? Chceme si booknout auto předem, ale chtějí po nás kreditní kartu, tu teda bohužel nemám, jen klasickou platební, ale oni chtějí kreditku...lze booknout i na místě? Jedeme v lednu...

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele xdanhelt
xdanhelt

Opět děkuji za skvělou akci, již máme zakoupeny špicberky a nyní karibik, ještě nějakou hezkou akci na druhou polovinu 2016 a budu maximálně spokojen (to už sem tedy tedko :-) )

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Radek.Danc
Radek.Danc

Ahoj Dave, již můj klasický dotaz. Lze to spojit s Kubou a Kolumbií? Cestovní období cca. 1.12.2015 - 5.1.2016 (cca). Kolumbie minimálně 14 dní. Jinak se přizpůsobíme. Děkuji moc. Radek

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele vla.mraz
vla.mraz

Nevíte někdo jak vypadá aktuální situace v karibiku s těmi řasami??

před 6 lety
Avatar uživatele tomas_osmaka
tomas_osmaka

Na jaře se vyskytovaly poměrně hodně na volném moři, ale minulou sezonu nebyly třeba zdaleka tolik. Těžko předpovídat dlouhodobě dopředu, záleží na mořských proudech, pasátech atd. Ale na plážích na závětrné straně ostrovů se není třeba řas obávat.

před 6 lety
Avatar uživatele Mil Gru
Mil Gru

Řekl bych 50% pláži dobrých, 50% špatných, jižní pláže nic moc, nějaké čistí ale nějaké jsou nepoužitelné, sever a západ byl OK téměř bez výskytu. Petti terre řasy, ale na šnorchlování to nevadí.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele alenamalkova
alenamalkova

Měla bych dotaz k přepravě mezi letišti. Na jaře jsme letěli s přestupem mezi CDG a Orly, jízdenka na autobus Air France, linka 3, měla být v ceně, odbavovali jsme se elektronicky (takže zde jsme žádnou jízdenku neobdrželi). V Praze nám řekli, že se máme zeptat v Paříži, tam nikdo nic nevěděl a transferovou přepážku(kde ji údajně dávají proti palubence) jsme nenašli. Takže nakonec jsme si ji koupili u řidiče, cesta trvala cca 1,20. Po návratu jsem se dotazovala na Air France v Praze a opět mně bylo potvrzeno, že jsme měli na voucher na autobus nárok. V pátek nás čeká prakticky ten samý přestup, takže bych byla ráda, kdyby mně někdo zasvěcený poradil, jak to skutečně funguje a kde tu jízdenku dostaneme. A prosila bych i to samé na cestě zpět (tzn., kde ji dostaneme na Orly). 21 Eur (x 2 osoby), se mně už dávat moc nechce a je to přece jen nejpohodlnější cesta. Děkuji.

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11008 komentářů
 • Poslat zprávu

Má informace je takové, že se lístek dostává rovnou na check-inu. Pokud vás poslali na transferovou přepážku, bylo potřeba ji nejprve najít a tam byste ji 100% obdrželi.

před 6 lety
Avatar uživatele Borda
Borda

Aniž bych chtěl vyvolávat paniku, tak pokud letíte s ČSA (PRG-CDG či zpět), tak se na letišti budou bránit Vám lístky na bus vydat. Pokud máte letenky přes Air France (byť operované ČSA), tedy máte letenky s kódem Air France tak je nakonec asi dostanete, ale minule se s námi i tak na CDG hádali, a to jsme kupovali přímo přes Air France a nakonec jsem je musel ukecávat, že jsem opravdu nechtěl letět s ČSA, ale nic jiného mi nezbylo. Pokud máte vše s Air France, neměl by tedy být problém. Často lístky dostanete už na check inu. U letů s ČSA může být problém a problém bude skoro určitě, pokud nekoupíte letenky s kódem Air France, ale třeba právě s ČSA. Absolvovali jsme to 2x, 1x Cayenne a 1x Fort de France.

před 6 lety
Avatar uživatele agatha-ahu
agatha-ahu

Zdravím, tuhle cestu jsme absolvovali v květnu (díky za tip). V Praze se tvářili, že o busu nic nevědí, pak tvrdili, že ji dostaneme na CDG. Tam jsme hodinu běhali od čerta k ďáblu, protože nás přímo ze stánku Air France vyhodila ženská u vchodu. Nakonec jsme ji ignorovali a došli na přepážku, tam to sice chvíli trvalo, ale jízdenku jsme dostali. Na přesun mezi letišti jsme měli cca 3 hodiny přes poledne a byť jsme chytli zácpu kvůli bouračkám, v pohodě jsme dojeli. U zpátečního letu jsme jízdenku na bus dostali hned při odbavení ve Fort-de-France.

před 6 lety
Avatar uživatele alenamalkova
alenamalkova

Nás právě taky u stánku Air France slušně vykázali a tvářili se, že o ničem nevědí. Ta přepážka na CDG je kde? My jsme tam docela na poprvé bloudili. Letenky máme koupené od Air France.Paní na Air France mně vysvětlila, že pokud přistáváme na terminálu 2F, tak je to operované Air France. Takže v tom by problém neměl být.

před 6 lety
Avatar uživatele Lucelle
Lucelle

Měli jsme kombinaci ČSA + Airfrance, koupeno komplet u AirFrance, v Praze na check-inu nám nic nedali, šli jsme se tedy zeptat na pobočku, tam nám řekli, že si musíme vouchery vyzvednout pro příletu do Paříže na letišti na terminálu 2F - přepážka AirFrance. Vzhledem k tomu, že jsme přiletěli na 2D (jako asi všchny ČSA lety Praha - Paříž) měli jste to na 2F celkem štreku, možná by nám je dali i jinde, ale tak nějak jsem volila ze dvou různých zel... Paní byla celkem v pohodě, sice si to musela nejdřív s někým vytelefonovat, ale pak nám vouchery dala. Nicméně.. let z Orly jsme díky šíleným zácpám v Paříži nestihli, už nám nedovolili nastoupit, šlo celkem o minuty, které by se hodily neztratit je honbou za voucherem. Na Guadeloupe jsme se dostali asi o 8 hodin později, než bylo v plánu, letěli jsme na Martinik a až otamtud nočním letem na Guadeloupe. Zpětně by se dalo říct Happy End, tou dobou mi to tak nepřišlo a měla jsem na ten systém dost vztek. Do Paříže jsme přiletěli v 9:00, na Guadeloupe jsme měli letět něco po 12. a sama bych takhle krátký přestup už nikdy neriskovala... anebo oželela ten pos*aný voucher.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele jiri.kacmar
jiri.kacmar

Máte i nějakou dobrou cenu na letenky do Dominikánské republiky letiště Puerto Plata s příletem 30.10.2015 a odletem 9.11.2015?Děkuji, Jiří Kačmař

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele tslunksy
tslunksy

Dobré odpoledne, kufr bude cestovat mezi letišti v Paříži sám, nebo musím počkat na zavazadlo a pak teprve se přesunovat n jiné letiště?díky

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11008 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, jak píši - nezapomeňte si vyzvednout a znovu odbavit zavazadlo.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele John11
John11

Zvlada se transfer z CDG na ORL za 4h pres poledne?

před 6 lety
Avatar uživatele kepler
kepler

Cesta trvá cca 80-90 minut.

před 6 lety
Avatar uživatele John11
John11

Díky za info. Já tady pod minulou akcí do karibiku četl skazky o zácpách a 3h cestě skrz Paříž.

před 6 lety
Avatar uživatele
Liborek

80-90 minut v ideálním případě. Už se mi stalo, že jsem měl na přestup tři hodiny a dorazil jsem na CDG 25 minut před odletem. Zácpám na povrchu se dá vyhnout kombinací RER/metra (linka B) na Anthony a odtamtud Orlyvalem (což je speciální linka na Orly). Včetně přestupů to trvá maximálně hodinu a půl. Ale není to zdarma.

před 6 lety
Avatar uživatele
Liborek

Ale mám i kolegy, kteří nestihli ani za 4 hodiny. Fakt záleží na spoustě okolností (stačí jedna stávka a je vymalováno).

před 6 lety
Avatar uživatele Jana _3
Jana _3

My jsme v pohode stihli prestup za 3 hod,40 min, dokonce jsme i cekali. A to obe cesty CDG-Orly, Orly-CDG. Bylo to pres poledne a kdyztak leti dalsi letadlo. Guadeloupe muzu jedine doporucit, pristi rok letime na Martinik.

před 6 lety
Avatar uživatele John11
John11

Já uvažuji o spojení Guadeloupe + St. Martin. Cena není zas o tolik vyšší a přelet je za rozumný peníz taktéž. ono 14 dnů na 1 ostrově je bych řekl až až.

před 6 lety
Avatar uživatele John11
John11

Teda týden na jednom ostrově

před 6 lety
Avatar uživatele Mil Gru
Mil Gru

Ahoj, ted jsem se vrátil z dovolené z Guadeloupe, kdyby jste měli někdo nějaký dotazy klidně piště:))

před 6 lety
Avatar uživatele mialau
mialau

Milane, můžu se tě zeptat, jak to bylo na Guadeloupe s počasím (snesitelnost horka a vlhka) a na kolik cca výjde třeba jídlo na jednoho člověka na týden v průměru? Díky

před 6 lety
Avatar uživatele jeanetta
jeanetta

Milane, můžeš mi na sebe poslat email? Pár dotazů ke Guadeloupe bych měla :) Děkuji!

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele petrosko82
petrosko82

Myslím že ty města máte naopak... Jestli mně paměť slouží...

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11008 komentářů
 • Poslat zprávu

Neklame, je to tak :) Díky.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele elu_thingol
elu_thingol

Len malicky detail k fotke - papagaje lori (konkretne lori mnohofarebny) neziju v karibiku ale v australii ;)

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11008 komentářů
 • Poslat zprávu

Ahoj, tak zde nejsem odborník a vycházím z údajů, které mi fotograf poskytne https://flic.kr/p/6XK9Rg :) možná místní zoo?

před 6 lety
Avatar uživatele elu_thingol
elu_thingol

no na tej velkej fotke vidiet za nimi nejaky plot, takze zrejme asi ano :)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele Honzy
Honzy

Kdyz je pripoj pres noc, tak je nejaka sleva na hotel nebo smula? ( prilet (CDG) - 19:25 a odlet je az 11:55 :-/ )

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11008 komentářů
 • Poslat zprávu

Ano, AirFrance tuto službu neposkytuje.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
To musíš vidět!
Jambiani
ušetříš až 39%
To musíš vidět!
Enna
ušetříš až 71%
Tam to bude krásný!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Honem, dokud jsou místa!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Guadeloupe
Guadeloupe

Motýl s nádechem Evropy v Karibiku

Tento nenápadný ostrov ve tvaru motýla je zámořský department Francie a leží v Malých Antilách. Díky tomu, že spadá pod Francii, vízum nepotřebujete. Jeho sousedy jsou Atlantský oceán a Karibské moře. Ostrov je výjimečný díky své unikátnosti „dva v jednom“,  tedy jednak hornaté části Basse Terre a oblasti bez jediného vrcholku, kde najdeme cukrovou třtinu a bílé pláže – Grande Terre.

Průvodce pro Guadeloupe

Zavřít boční panel
Martinik
Martinik

Nejlepší rum na světě najdete na ostrově květin

Právem tento karibský skvost jeho praobyvatelé nazývali „Madinina“, v překladu z jazyka původních indiánů to totiž znamená „ostrov květin“ a o tom, že je tohle označení oprávněné, se sami přesvědčíte téměř okamžitě, kdekoli se na ostrově budete vyskytovat, tam vás bude obklopovat rozmanitá, bujná a okouzlující tropická vegetace.

Martinik je ostrov ležící v Atlantském oceánu, polohou ve východní části Karibského moře je součástí souostroví Malé Antily, na jihu sousedí se Svatou Lucií a na Severu s Dominikou. Je původní francouzskou kolonií a i v současnosti je pod správou Francie, a proto zároveň také spadá do skupiny ostrovů označovaných jako Francouzské Antily. 

Skloubením francouzského šarmu a elegance, tropického klimatu, širokých bílých pláží posetých palmami, možností potápění se v křišťálově průzračné vodě nebo výšlapu na nejvyšší vrchol ostrova, sopku Montagne Peleé, a neposlední řadě nejlepšího rumu na světě je Martinik opravdovým rájem na zemi a své turistické touhy, zde může uspokojit i náročný cestovatel. 

Průvodce pro Martinik