Letenky z Prahy do LOS ANGELES - 12.005 Kč.

Jak akci využít?

V rezervačním systému Amadeus stále naleznete letenky na trase Praha - Los Angeles - Manchester. Z Prahy tak na západní pobřeží USA doletíte za 12.005 Kč, přičemž vedle návštěvy Manchesteru můžete zvolit taktéž Edinburgh. Letenky z Anglie do ČR a okolí pořídíte již od 800 Kč. Letět můžete od konce října až do dubna 2014.

Pro vstup na území USA je nutné vlastnit víza, či mnohem pohodlnější způsobem jak si obstarat vstupní povolení je elektronická vstupní prověrka ESTAŽádejte online o povolení, které je platné 2 roky s jednorázovým poplatkem 14$.

Ačkoliv jsou letenky dostupné pro návrat do Manchesteru / Edinburghu, můžete svou cestu ukončit při přestupu v Londýně, odkud dále pokračovat do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy a dalších x letišť ve Vašem okolí. V tomto případě si nechte dostatečný časový prostor, jelikož budete přejíždět mezi letišti. Metrem z Heathrow a poté Terravision na konkrétní letiště za +/- 10 liber.

prglaxman

Jak z Manchesteru

Nejen do Prahy můžete letět z Manchesteru. Například s easyJet nebo Jet2 zakoupíte letenky od 780 Kč, v ceně je však pouze příruční zavazadlo, které je u easyjetu limitované pouze rozměrem, nikoliv vahou. Přikoupení dalšího zavazadla činí +/- 400 Kč.

Do Katovic či Krakova létá společnost Ryanair za téměř ty samé peníze.

Hotely, autopůjčovny

Akční nabídky hotelů naleznete v tomto odkaze. Doporučuji však nejdříve porovnat nabídky hotelů ve srovnávači hotelscombined.com Dvou hvězdičkové hotely nabízí pokoje od 780 Kč.

Pokud chcete udělat kalifornský okruh (LA, Vegas, San Francisco) doporučuji si rezervovat automobil předem. V našem srovnávači cen naleznete sazby od 511 Kč / den.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele blodiac

Ahoj, Plánuji v březnu NY tam zůstat týden a pak letět do LA a z LA do Evropy. Asi to budu muset kupovat zvlast co? Maximalne vyuzit nejakou akci do NY nebo z LA. Díky

Avatar uživatele jklomngz

Ahoj, má někdo osobní zkušenost s tím, že si koupí letenky např. z LA do Manchestru přes Londýn, ale cestu ukončí už v Londýně? Ptala jsem se na to v jedné agentuře a bylo mi řečeno, že záleží na pracovníkovi u odbavení v LA, jestli to povolí nebo ne... Že zpravidla to není problém, ale teďka mi to nedokáže nikdo říct na 100%. Díky.

Ahoj, my když jsme letěli z NY přes Řím do Varšavy, tak jsme také chtěli ukončit cestu v Římě. V NY to však neprošlo, a odbavili nás tedy do Varšavy, nicméně v Římě jsme si našli přepážku Alitalie a tam řekli, že dál neletíme a potřebujeme kufry, během hodiny kufry dorazily a my pokračovali dále po vlastní ose :) Problém to rozhodně nebyl, jen se to vyřizoval v místě přestupu. Třeba v LA bude slečna milejší :)

Avatar uživatele anicka

Ahoj, mám prosbu, je nějaká možnost nakombinovat tuto akci s akční letenkou New York -> Manchester? Hledám letenku z Prahy -> LA -> NY -> Praha. Termín od 13.9. - 1.10. Díky moc za pomoc

Avatar uživatele anicka

Až teď jsem si všimla, že se jedná o rok 2014. Pokud budeš mít tip na letošní letenky, budu ráda. Děkuji

Ahoj, akce platí od října 2013 do dubna 2014 ;) Pro tvou variantu spíše doporučuji Praha - LAX / JFK - Berlín za 14.391 Kč! Případně se lze vrátit do Vídně, ale to je o 1k dražší a cena jízdenky z letiště stojí stejně jako z Berlína.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Jedem!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To bude jízda!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam chceš!

Další akce