Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V rezervačním systému Amadeus stále naleznete letenky na trase Praha - Los Angeles - Manchester. Z Prahy tak na západní pobřeží USA doletíte za 12.005 Kč, přičemž vedle návštěvy Manchesteru můžete zvolit taktéž Edinburgh. Letenky z Anglie do ČR a okolí pořídíte již od 800 Kč. Letět můžete od konce října až do dubna 2014.

Pro vstup na území USA je nutné vlastnit víza, či mnohem pohodlnější způsobem jak si obstarat vstupní povolení je elektronická vstupní prověrka ESTAŽádejte online o povolení, které je platné 2 roky s jednorázovým poplatkem 14$.

Ačkoliv jsou letenky dostupné pro návrat do Manchesteru / Edinburghu, můžete svou cestu ukončit při přestupu v Londýně, odkud dále pokračovat do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy a dalších x letišť ve Vašem okolí. V tomto případě si nechte dostatečný časový prostor, jelikož budete přejíždět mezi letišti. Metrem z Heathrow a poté Terravision na konkrétní letiště za +/- 10 liber.

prglaxman

Jak z Manchesteru

Nejen do Prahy můžete letět z Manchesteru. Například s easyJet nebo Jet2 zakoupíte letenky od 780 Kč, v ceně je však pouze příruční zavazadlo, které je u easyjetu limitované pouze rozměrem, nikoliv vahou. Přikoupení dalšího zavazadla činí +/- 400 Kč.

Do Katovic či Krakova létá společnost Ryanair za téměř ty samé peníze.

Hotely, autopůjčovny

Akční nabídky hotelů naleznete v tomto odkaze. Doporučuji však nejdříve porovnat nabídky hotelů ve srovnávači hotelscombined.com Dvou hvězdičkové hotely nabízí pokoje od 780 Kč.

Pokud chcete udělat kalifornský okruh (LA, Vegas, San Francisco) doporučuji si rezervovat automobil předem. V našem srovnávači cen naleznete sazby od 511 Kč / den.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele blodiac
blodiac

Ahoj, Plánuji v březnu NY tam zůstat týden a pak letět do LA a z LA do Evropy. Asi to budu muset kupovat zvlast co? Maximalne vyuzit nejakou akci do NY nebo z LA. Díky

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele jklomngz
jklomngz

Ahoj, má někdo osobní zkušenost s tím, že si koupí letenky např. z LA do Manchestru přes Londýn, ale cestu ukončí už v Londýně? Ptala jsem se na to v jedné agentuře a bylo mi řečeno, že záleží na pracovníkovi u odbavení v LA, jestli to povolí nebo ne... Že zpravidla to není problém, ale teďka mi to nedokáže nikdo říct na 100%. Díky.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
  • Právě online
  • Přidal se před 10 lety
  • Napsal 11189 komentářů
  • Poslat zprávu

Ahoj, my když jsme letěli z NY přes Řím do Varšavy, tak jsme také chtěli ukončit cestu v Římě. V NY to však neprošlo, a odbavili nás tedy do Varšavy, nicméně v Římě jsme si našli přepážku Alitalie a tam řekli, že dál neletíme a potřebujeme kufry, během hodiny kufry dorazily a my pokračovali dále po vlastní ose :) Problém to rozhodně nebyl, jen se to vyřizoval v místě přestupu. Třeba v LA bude slečna milejší :)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele anicka
anicka

Ahoj, mám prosbu, je nějaká možnost nakombinovat tuto akci s akční letenkou New York -> Manchester? Hledám letenku z Prahy -> LA -> NY -> Praha. Termín od 13.9. - 1.10. Díky moc za pomoc

před 9 lety
Avatar uživatele anicka
anicka

Až teď jsem si všimla, že se jedná o rok 2014. Pokud budeš mít tip na letošní letenky, budu ráda. Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
  • Právě online
  • Přidal se před 10 lety
  • Napsal 11189 komentářů
  • Poslat zprávu

Ahoj, akce platí od října 2013 do dubna 2014 ;) Pro tvou variantu spíše doporučuji Praha - LAX / JFK - Berlín za 14.391 Kč! Případně se lze vrátit do Vídně, ale to je o 1k dražší a cena jízdenky z letiště stojí stejně jako z Berlína.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Hagia Sophia, Istanbul
ušetříš až 62%
Honem, dokud jsou místa!
Istanbul nejlevněji z Prahy
1 155 Kč
2022-08-16T15:49:43+02:00 5 komentářů
Pantheon
ušetříš až 60%
Všude dobře, co doma!
Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
Tam to bude krásný!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
Tam jsi vždycky chtěl!
5564 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?