Mapa

Letenky z Prahy do LOS ANGELES - 12.005 Kč.

6 komentářů
2013-07-14T14:04:51+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

V rezervačním systému Amadeus stále naleznete letenky na trase Praha - Los Angeles - Manchester. Z Prahy tak na západní pobřeží USA doletíte za 12.005 Kč, přičemž vedle návštěvy Manchesteru můžete zvolit taktéž Edinburgh. Letenky z Anglie do ČR a okolí pořídíte již od 800 Kč. Letět můžete od konce října až do dubna 2014.

Pro vstup na území USA je nutné vlastnit víza, či mnohem pohodlnější způsobem jak si obstarat vstupní povolení je elektronická vstupní prověrka ESTAŽádejte online o povolení, které je platné 2 roky s jednorázovým poplatkem 14$.

Ačkoliv jsou letenky dostupné pro návrat do Manchesteru / Edinburghu, můžete svou cestu ukončit při přestupu v Londýně, odkud dále pokračovat do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy a dalších x letišť ve Vašem okolí. V tomto případě si nechte dostatečný časový prostor, jelikož budete přejíždět mezi letišti. Metrem z Heathrow a poté Terravision na konkrétní letiště za +/- 10 liber.

prglaxman

Jak z Manchesteru

Nejen do Prahy můžete letět z Manchesteru. Například s easyJet nebo Jet2 zakoupíte letenky od 780 Kč, v ceně je však pouze příruční zavazadlo, které je u easyjetu limitované pouze rozměrem, nikoliv vahou. Přikoupení dalšího zavazadla činí +/- 400 Kč.

Do Katovic či Krakova létá společnost Ryanair za téměř ty samé peníze.

Hotely, autopůjčovny

Akční nabídky hotelů naleznete v tomto odkaze. Doporučuji však nejdříve porovnat nabídky hotelů ve srovnávači hotelscombined.com Dvou hvězdičkové hotely nabízí pokoje od 780 Kč.

Pokud chcete udělat kalifornský okruh (LA, Vegas, San Francisco) doporučuji si rezervovat automobil předem. V našem srovnávači cen naleznete sazby od 511 Kč / den.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-07-14T15:04:51+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce