Mapa

Letenky z Prahy do Moskvy (červenec - říjen) - 4.220 Kč.

1 komentář
2013-01-21T19:21:26+01:00

O akci

Pro nejideálnější návštěvu Rudého náměstí jsou právě letní prázdniny. Přesně na toto období můžete zakoupit zpáteční letenky z Prahy do Moskvy za 4.220 Kč.

Všechny možné termíny za tuto cenu přehledně najdete v kalendáři letenek do Moskvy.

Vízum do Ruska

Před odjezdem nezapomeňte vyřídit nejdůležitější část své cesty, a to ruské vstupní povolení. Podrobné podmínky k získání ruského víza zjistíte na oficiálních stránkách ministerstva zahraničních věcí - Rusko vízum.

Jak zařídit vízum individuálně

Zde je reakce na vízum do Ruska z našich FB stránek:

Cestujlevne.com Zarizovali jsme si ho sami (bez pouziti agentury) z duvodu maximalniho snizeni nakladu: 
Je potreba mit:

  1. platne cestovni pojisteni (staci kopie pojistne smlouvy) po celou dobu platnosti viza. Na pojisteni musi byt uvedeno: a) uzemnni platnost (pripadne poznamka ze je vizum platne na uzemi ruske federace), b) datum platnosti, c) cislo pojistky, d) razitko, e)podpis pojistovny. Muj tip: nejlevneji u generali. Za 5 dni jsem platil nejakych 105kc
  2. pas (nejmene 6 mesicu pred vyprsenim platnosti)
  3. kopie pasu (obycejna z kopirky napr)
  4. klasicka dokladova fotografie (klasickych 3.5x4.5 cm)
  5. pozvani do ruska (pokud tam nemate pribuzenstvo, je nutne si ho zakoupit). Muj tip: Nejlevneji jsem ho nasel za 450kc zde:http://www.viza-ruska-federace.cz/
  6. vyplneny specialni formular online o zadost o vizum vyplneny zdehttps://visa.kdmid.ru/

Vse tohle donest na jeden z konzulatu (lokace: Praha, Brno, Karlovy Vary) a zaplatit administracni poplatek 990kc za vyrizeni turistickeho viza (maximalne 30 dni v Rusku). Cekaci doba je 10 dnu. Expresni vyrizeni trva 3 dny a stoji 1990 kc. 

Snad to nekomu pomuze, klidne to muzes sepsat na web do nejake pouzitelnejsi podoby, at to vidi vice lidi jak lze nejlevneji obstarat ruske vizum. Informace na internetu se dost lisi (zejmena v tom, co je treba si k zadosti o vizum obstarat) Tohle je otestovano u 4 lidi co dostali takhle vizum.

Ubytování v Moskvě

Nejlevnější ubytování v Moskvě zakoupíte za 445 Kč na noc pro 2 osoby. Využít samozřejmě můžete taktéž zvýhodněných nabídek na hotely se slevou 50% a více.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-01-21T19:21:26+01:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce