Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Stále akční ceny letenek předbíhají jednu nabídku za druhou. V tuto chvíli nabízí promo tarif bruselský národní dopravce - Brussels Airlines. V tuto chvíli můžete zakoupit multi-city letenky na trase Praha - New York - Mnichov / Vídeň. Ceny za danou letenku jsou konečné vč. tax a poplatků za zavazadlo. Vybírejte termíny z následujících kalendářů:

Podmínky tarifu omezují minimální pobyt nocí ze soboty na neděli. Naopak maximální pobyt je 3 měsíce ! Tarif je v prodeji do 2.ledna 2013, avšak jak z mnohých akcí již víme - letenky jsou vyprodány mnohem dříve než tento časový limit vyprší.

Bezesporu tato akce je nejlepší, kterou jsme tu v nedávné době měli. Cena sice není nejnižší, ale rozhodující je termín cesty. Letenky zakoupíte s návratem až v srpnu 2013 ! Pokud tedy chcete na léto do USA tak není lepší volby ! Nerozhodujte se příliš dlouho, letenek není neomezené množství a levnější ceny na léto 2013 rozhodně v 99% nedosáhnete ! 

Autobusem z Vídně / Mnichova do Prahy

Pokud nevíte jak zpět do Prahy, určitě vám přijde vhod tento odstavec. Jízdenky na trase Mnichov - Praha zakoupíte za 500 Kč. Z letiště ve Vídni zpět do Prahy pojedete za stejnou cenu - 500 Kč. Obě varianty zakoupíte nejen u společnosti Eurolines, ale také známější žluté firmy Student Agency. Přepravu zavazadel v autobuse máte samozřejmě v ceně.

Levné ubytování v New Yorku

Levné Ubytování v New Yorku je dostupné již za 1.053 Kč. Vzhledem k velmi levným nákupům nejen oblečení, doporučuji si zabalit do baťůžku a kufr nechat prázdný pro cestu zpět.

New York Pass a "vízum USA"

Pokud nejedete za velkou louži jen na nákupy, může Vám přijít vhod sleva na památky / turistické atrakce. Nezapomeňte tedy na New York Pass, se kterým ušetříte při vstupech na nejrůznější turistické místa. Pro vstup na americké území je dostačující platný biometrický pas a k němu elektronická žádost ESTA - ESTA za 14$ na 2 roky.

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius pláže
ušetříš až 26%
To budou fotky!
Domky na Madeiře
ušetříš až 33%
Hurá za zážitky!
Almadraba
ušetříš až 49%
Tam jsi ještě nebyl!
K moři do Alicante z Prahy
3 048 Kč
2022-05-19T12:02:42+02:00 0 komentářů
Tropea - Kalábrie
ušetříš až 64%
Tam jsi vždycky chtěl!
5455 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?