Letenky z Prahy: Ibiza, Španělsko - 2.176 Kč.

Jak akci využít?

Pro předprázdninové výlety na španělský ostrov Ibiza můžete využít levných letenek od nejlepší nízkonákladové aerolinie v Evropě. Zpáteční letenky s 1 přestupem v Milánu zakoupíte za 2.176 Kč. Na výběr je velké množství termínů - pro inspiraci můžete využít bezplatný vyhledávač azair.cz a nechat se tak navést na další zajímavé data.

Letenky + ubytování + auto na týden = 6.600 Kč / osoba

K celkové ceně rezervace bude připočítán poplatek 270 Kč, který se rozpočítá mezi všechny cestující. Letenky zakoupíte na stránce easyJet.com a postupujte nejdříve vyhledáním letu Praha - Milán a následně pomocí tlačítka přidat další lety Milán - Ibiza.

Při své cestě si můžete udělat také přestávku v Miláně. Na cestu si zabalte jen do příručního zavazadla, který u easyJet není váhově omezen.

Hotely na Ibize

Ubytování po celém ostrově naleznete v tomto odkazu - Hotely Ibiza. V samotném městě Ibize pak zakoupíte ubytování pro 2 osoby za 640 Kč. Ubytování na týden tak budete mít za 5.800 Kč.

Dovolená na Ibize s autem

K detailnímu prozkoumání ostrova můžete využít levných autopůjčoven. Půjčení auta na týden Vás vyjde jen na 3.000 Kč s vyzvednutím i vrácením přímo na letišti ! Využijte náš vyhledávač na hlavní stránce tohoto webu. Získáte vždy tu nejlepší nabídku od všech dealerů na jednom místě. Cestuj levně a nepij za volantem !

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 30. 01. 2013
Napsal 26 příspěvků
Aktivní před rokem
Zobrazit profil
Avatar uživatele Kanistr

díky vaším stránkach jedeme na konci května na Ibizu, takže chci tímto poděkovat všem, co se na tomto webu podilejí, děkujeme:)

Přidal se 30. 01. 2013
Napsal 26 příspěvků
Aktivní před rokem
Zobrazit profil
Avatar uživatele Kanistr

zdravim, da se ocekavat v prubehu casu dalsi podobne akce na terminy pred letnimi prazninami? letenky sleduju teprve prvne a tak neznam jeste trendy:) diky:)

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4247 příspěvků
Aktivní před 9 hod
Zobrazit profil

Jasně, všechno je to +/- 3000 i na červen. Kupuj teď, u easyJetu nemá smysl čekat, nejlevněji nakoupíš co nejdřív ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na Island během letních prázdnin z Polska
-69 %

Všude dobře, co doma!

Babí léto v Miláně, Bergamu či u italských jezer
-60 %

Všude dobře, co doma!

Z Ženevy na keňské safari do Nairobi
-35 %

To musíš vidět!

Další akce