Mapa

Letenky z Prahy: Ibiza, Španělsko - 2.176 Kč.

3 komentáře
2013-01-21T21:10:50+01:00

O akci

Pro předprázdninové výlety na španělský ostrov Ibiza můžete využít levných letenek od nejlepší nízkonákladové aerolinie v Evropě. Zpáteční letenky s 1 přestupem v Milánu zakoupíte za 2.176 Kč. Na výběr je velké množství termínů - pro inspiraci můžete využít bezplatný vyhledávač azair.cz a nechat se tak navést na další zajímavé data.

Letenky + ubytování + auto na týden = 6.600 Kč / osoba

K celkové ceně rezervace bude připočítán poplatek 270 Kč, který se rozpočítá mezi všechny cestující. Letenky zakoupíte na stránce easyJet.com a postupujte nejdříve vyhledáním letu Praha - Milán a následně pomocí tlačítka přidat další lety Milán - Ibiza.

Při své cestě si můžete udělat také přestávku v Miláně. Na cestu si zabalte jen do příručního zavazadla, který u easyJet není váhově omezen.

Hotely na Ibize

Ubytování po celém ostrově naleznete v tomto odkazu - Hotely Ibiza. V samotném městě Ibize pak zakoupíte ubytování pro 2 osoby za 640 Kč. Ubytování na týden tak budete mít za 5.800 Kč.

Dovolená na Ibize s autem

K detailnímu prozkoumání ostrova můžete využít levných autopůjčoven. Půjčení auta na týden Vás vyjde jen na 3.000 Kč s vyzvednutím i vrácením přímo na letišti ! Využijte náš vyhledávač na hlavní stránce tohoto webu. Získáte vždy tu nejlepší nabídku od všech dealerů na jednom místě. Cestuj levně a nepij za volantem !

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-01-21T22:10:50+01:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Kanistr
před 11 lety

díky vaším stránkach jedeme na konci května na Ibizu, takže chci tímto poděkovat všem, co se na tomto webu podilejí, děkujeme:)

Avatar uživatele
Kanistr
před 11 lety

zdravim, da se ocekavat v prubehu casu dalsi podobne akce na terminy pred letnimi prazninami? letenky sleduju teprve prvne a tak neznam jeste trendy:) diky:)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 11 lety

Jasně, všechno je to +/- 3000 i na červen. Kupuj teď, u easyJetu nemá smysl čekat, nejlevněji nakoupíš co nejdřív ;)

Další akce