Letenky z Prahy: LISABON, Portugalsko - 1.882 Kč.

Jak akci využít?

Ačkoliv nepatří Portugalsko k zemím, kam by se dalo levně z Prahy doletět, přináším Vám tip, jak lze cestovat levně i do této země. Letenky od společnosti easyJet nakupte v pořadí 1) Praha - Milán a zpět a poté pomocí tlačítka "Přidat lety" doplníte tuto linku o Milán - Lisabon a zpět. Ve vhodných kombinací můžete zaplatit za letenku 1.882 Kč (+ 270 Kč servisní poplatek, který bude rozpočítán mezi osoby). Na cestě tam máte čas na přestup necelé 3 hodiny, při cestě zpět necelých 11 hodin přes noc, kterou můžete využít k odpočinku na letišti.

Nezapomeňte cestovat pouze s příručním zavazadlem a dodatečné informace o letišti v Miláně naleznete zde - Malpensa (MXP)

Ubytování v Lisabonu můžete sehnat za 402 Kč na noc pro 2 osoby.

[insetleft title="Eurovíkend v Lisabonu"]Letenky + ubytování na 3 noci od 2.620 Kč[/insetleft]Příkladovou cestou může být víkendový lednový pobyt 10.-14.ledna. Odlet z Prahy dopoledne v 12:30 a přílet do Lisabonu v 18:35. Ubytování od 10. do 13.ledna Vás bude stát dle výběru od 1.206 Kč pro 2 osoby na 3 noci. Odlet zpět z Lisabonu je 13.ledna k večeru v 20:05 a přílet do Prahy následující den v 12:05.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na druhou stranu Země z Německa: Austrálie, Nový Zéland a ještě dál
-34 %

To musíš vidět!

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

Honem, dokud jsou místa!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

Všude dobře, co doma!

Další akce