Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Stále několik dostupných termínů vybízí k odpočinku v předvánočním shonu. Zpáteční letenky z Prahy do města Male stojí 618$, tedy 12.397 Kč. Termíny naleznete v měsíci listopad a prosinec. Avšak pokud chcete letět v lednu 2013, letenky Vás budou stát také velmi málo - 666$ - 13.360 Kč. Letenky zakoupíte na americké verzi charterové společnosti Condor US.

Ubytování v Male zakoupíte již za 803 Kč na noc pro 2 osoby, a to v 3* hotelu s možností storna ZDARMA nebo snídaní v ceně!

[insetleft title="Týden na Maledivách"]za 16.820 Kč[/insetleft]Příkladovou předvánoční dovolenou v Maledivách pořídíte za 33.640 Kč. V této ceně je 2x letenka z Prahy do Male s přestupem ve Frankfurtu a zavazadlem do 23kg v ceně. Následně budete ubytovaní v 3* hotelu na samostatném ostrově, který je vzdálen 30 minut plavby od letiště, za 8.840 Kč vč. snídaně. Cena zahrnuje všechny poplatky a daně.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Tam to bude krásný!
Jambiani
ušetříš až 39%
Tam jsi vždycky chtěl!
Enna
ušetříš až 71%
To bude jízda!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Tam jsi vždycky chtěl!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Maledivy
Maledivy

Ráj v Indickém oceánu

Maledivy (anglicky Maldives) se nachází v Indickém oceánu v oblasti rovníku asi 500 km jihozápadně od břehů Indie. Maledivy jsou zapsány v Guinessově knize rekordů jako nejplošší země světa (žádné místo neleží více než 2,5 m nad mořskou hladinou).

Maledivy tvoří tisíce malých ostrůvků, které jsou omývány křišťálově průzračnou vodou a písek na plážích je jemný a bílý tak jako nikde jinde na světě. To celé dokresluje azurově modré nebe bez jediného mráčku a vzrostlé kokosové palmy.

Průvodce pro Maledivy