Letenky z Prahy: MALE, Maledivy - 12.397 Kč.

Maledivy
Před 5 lety

Jak akci využít?

Stále několik dostupných termínů vybízí k odpočinku v předvánočním shonu. Zpáteční letenky z Prahy do města Male stojí 618$, tedy 12.397 Kč. Termíny naleznete v měsíci listopad a prosinec. Avšak pokud chcete letět v lednu 2013, letenky Vás budou stát také velmi málo - 666$ - 13.360 Kč. Letenky zakoupíte na americké verzi charterové společnosti Condor US.

Ubytování v Male zakoupíte již za 803 Kč na noc pro 2 osoby, a to v 3* hotelu s možností storna ZDARMA nebo snídaní v ceně!

[insetleft title="Týden na Maledivách"]za 16.820 Kč[/insetleft]Příkladovou předvánoční dovolenou v Maledivách pořídíte za 33.640 Kč. V této ceně je 2x letenka z Prahy do Male s přestupem ve Frankfurtu a zavazadlem do 23kg v ceně. Následně budete ubytovaní v 3* hotelu na samostatném ostrově, který je vzdálen 30 minut plavby od letiště, za 8.840 Kč vč. snídaně. Cena zahrnuje všechny poplatky a daně.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Prázdninový Skiathos z Mnichova
-61 %

Honem, dokud jsou místa!

Madeira na týden z Prahy s 4* ubytováním
-45 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Na road trip do Kalifornie z Berlína
-35 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Maledivy  

Ráj v Indickém oceánu

Maledivy (anglicky Maldives) se nachází v Indickém oceánu v oblasti rovníku asi 500 km jihozápadně od břehů Indie. Maledivy jsou zapsány v Guinessově knize rekordů jako nejplošší země světa (žádné místo neleží více než 2,5 m nad mořskou hladinou).

Maledivy tvoří tisíce malých ostrůvků, které jsou omývány křišťálově průzračnou vodou a písek na plážích je jemný a bílý tak jako nikde jinde na světě. To celé dokresluje azurově modré nebe bez jediného mráčku a vzrostlé kokosové palmy.

Průvodce pro Maledivy