Francie

Letenky z Prahy do Marseille a návratem z Toulouse za 270 Kč.

27 komentářů
2016-07-18T19:51:49+02:00

O akci

K zevrubné poznávací cestě jižní Francií napříč regiony Provence a Languedoc-Roussillon-Midi-Pyrénées se nechte vyzvat nabídkou letenek španělského dopravce Volotea. V jeho rezervačním systému jsou dostupné letenky v ceně pouhých 5 euro v každém směru.

Na tuto cenu dosáhnete je v případě aktivního členství Supervolotea. Pokud jej ještě nemáte, můžete jej pořídit společně s letenkami za 49,99 € na celý rok. Po tuto dobu kupujete letenky vždy v nejnižších cenách a pro libovolný počet spolucestujících. O exkluzivních nabídkách se jako člen Supervolotea dozvídáte zpravidla jako první. Nezapomeňte, že v případě aktivace členství je zároveň aktivována funkce jeho automatického prodlužování, proto ji včas vypněte!

Letenky rezervujte jako Multi-city:

  • Praha – Marseille / Toulouse – Praha za 10 € / 270 Kč rezervuj na volotea.com
  • Cestovní období: srpen až leden (i silvestrovský termín)
S Voloteou se můžete bezplatně sbalit do dvou příručních zavazadel 55×40×20 a 35×20×20 cm, souhrnná hmotnost by neměla překročit 10 kg.

Mezi Marseille a Toulouse…

Tato letenka dovoluje naplánovat cestu skrze několik měst jižní Francie. Po Marseille se dále zastavíte třeba v Avignonu, zvěčníte se u Pont du Gard, pak pokračujete do Nimes, Montpellieru a určitě nesmíte minout středověké Carcassonne.

V regionu Languedoc-Roussillon se budete levně přesunovat vlaky s jízdenkami za 1 euro. Jízdenky zakoupíte na webu www.train1euro.fr, ty jsou dostupné v maximálně 21 denním předstihu. Jízdenky musí být vytištěny na papíru formátu A4 a jsou platné na konkrétní spoj a datum. Na jeden nákup lze zakoupit jízdenky pro nejvíce dvě osoby.

Pokud budete chtít využít jen přímou dopravu mezi Marseille a Toulouse, jízdenky za 15, resp. 19 € hledejte u FlixBusu nebo u OUIBUS. Jízdenky na francouzské železnice vyhledáte a zakoupíte na webu www.voyages-sncf.com.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-07-18T20:51:49+02:00

27 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce