Indonésie

Letenky z Prahy na indonéský ostrov Bali - 15.195 Kč.

32 komentářů
2015-06-01T09:05:01+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Nejen študáci zakončující zkouškové období si mohou zaletět odfrknout na legendární místo v jihovýchodní Asii, na ostrov Bali. Několik volných míst za zvýhodněnou cenu naleznete při odletech z Prahy koncem června a návratem v první polovině července, tedy v hlavní turistické sezoně. Chcete-li dát přednost před typickou dovolenou ve Středozemním moři této exotice, věřte, že vás nevyjde o mnoho dráž. Letenky zakoupíte za 15.195 Kč a pobyt na místě počítejte okolo 500 Kč na den.

Lety jsou operovány dopravci Air France / KLM zahrnující 4 hodinové přestupy v Amsterdamu a Paříži. V ceně je také zahrnuto zavazadlo do 23 kg, které si vyzvednete až na Bali, na letišti v Denpasaru.

Trocha motivace v podobě videa z Lomboku a Bali od kluků z EyeEye.

https://www.youtube.com/watch?v=-9wdYPMcfzc

Tip k přestupu v Paříži: Doporučuji naskočit na CDG Val (vláček spojující terminály) a vystoupit na Terminálu 3. Zde menším parkem, kde je plno zajíců, pokračujte dále až dojdete ke spotterskému místu odkud můžete pozorovat letadla a hlavně si prohlédnout legendární letoun Concord.

Vízum do Indonésie obdržíte po příletu. Hradí se 35$ za 30 dní pobytu.

Zapomeňte na Kutu, pravé Bali se skrývá jinde

Rozhodnete-li se pro návštěvu Bali, nezůstávejte jen v hlavním centru dění Kutě. Centrum dění je jen proto, že sem míří spoustu zahraničních turistů a kouzlo indonéské kultury zde dávno vyprchalo. Objevovat opravdovou krásu ostrova tisíce chrámů musíte na severu a severovýchodě ostrova. K tomu vám nejlépe poslouží skútr, který si půjčíte za pár korun. Nezapomeňte však na mezinárodní řidičský průkaz.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-06-01T10:05:01+02:00

32 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce