Letenky z Prahy na jedinečný Réunion - 16.870 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Aerolinie Air France v uplynulých dnech zlevnily spoustu svých tarifů a ve spolupráci s dalšími dopravci ze SkyTeamu se proto v globálních rezervačních systémech objevily zajímavé nabídky směrem do exotických destinací.

Na překrásný ostrov Reúnion se z Prahy nyní dostanete za přitažlivou cenu 16.870 Kč, přičemž standardní nabídky letenek z Prahy se tímto směrem dlouhodobě drží na cenách kolem 25 tis. Kč!

  • Cestovní období: odlety 15. ledna - 30. června, návrat do 1. srpna
  • Prodej do 22. ledna nebo aktualizace tarifu
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce
V ceně letenky je samozřejmě přeprava odbaveného zavazadla do 23 kg.

Jak je patrné z náhledu itineráře letenky, přestup je v rámci dvou pařížských letišť, po příletu na letiště Charlese de Gaulla se musíte přesunout autobusovou linkou Air France na letiště Orly. Přeprava je zdarma v rámci letenky a jízdenky na tuto transferovou přepravu obdržíte při odbavení na letišti. Při výběru letenky se proto raději zaměřte na spoje, kde jsou min. 3 hodiny na přestup. O zavazadla se musíte během přepravy mezi letišti postarat sami.

Ostrov Réunion je zámořským územím Francie, proto zde platí stejné podmínky vstupu, jako do jiných členských zemí EU. Na cestu si tedy vystačíte i s klasickým občanským průkazem a evropskými platidly - eury.

Ačkoliv platí, že Réunion patří mezi dražší a luxusnější destinace, ceny jsou srovnatelné s těmi v kontinentální Francii.

[start][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][prg][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele matt

cena celkom fajn, chcelo by to nieco podobne na susedny Mauricius ( len nie Condor-om :) )

Avatar uživatele LukeW

Já jsem se dostal od 8. do 20. března na cca 17 tisíc. Musím říct, že je to fakt hodně dobrá cena. Teď zkouším nějaké levné ubytování, vypadá to, že kolem 10 tisíc se lze za těch 10 nocí dostat.

Avatar uživatele puketapu

Na ubytku se dá hodně ušetřit, když budeš spát pod širákem, popř. ve stanu. Nejlepší je spát na těch jejich piknikových místech. Jen o víkendech tam je plno, to si je zaberou místní :-)

Avatar uživatele gdfhdfhdgfhdsf

Souhlas, na ubytovani se da fakt dost usetrit, ja jsem spal pod stanem a pohoda... Jinak cena za letenku je velice solidni (ja jsem letel za cca 23000 kc), jen cestovni obdobi bych doporucoval od cca poloviny dubna, kdy uz tam prsi o dost mene...Preci jenom ty rekordni srazkove uhrny ve svete na Reunionu bych radeji neprehlizel...:-)

Avatar uživatele LukeW

Chtěli jsme cca tu polovinu března - takže raději ne?

Avatar uživatele gdfhdfhdgfhdsf

Podle me uz to bude lepsi, nez treba v lednu, nebo v unoru, nicmene pokud je to mozne, tak bych preferoval letet pozdeji...

Avatar uživatele kostik.on

Ahoj, pro dvě osoby na konci února na +-necelých 14 dní jsem se pod 18 nedostal, dělám něco špatně?

Ahoj, s dostupností letenek za avizovanou cenu je to na leden a únor horší, nejlevnější letenky jsou za 17,2 tis. - příklad rezervace

Avatar uživatele kostik.on

Ahoj, Díky!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Honem, dokud jsou místa!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

To musíš vidět!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Réunion  

Zelená perla Indického oceánu

Réunion (La Réunion) – sopečný ostrov ležící v jižní části Indického oceánu mezi 700 km vzdáleným Madagaskarem a 200 km vzdáleným Mauriciem, s nimiž společně patří k souostroví Maskarény. Území je francouzským zámořským departementem a součástí EU.

Réunion je rájem pěší turistiky a vodních sportů i domovem divokých orchidejí a tajemných útesů. Láká nejen špičkovými treky v přírodě připomínajícími velkou botanickou zahradu, ale i možností vypravit se k druhé nejaktivnější sopce světa – Piton de la Fournaise.

Průvodce pro Réunion