Kypr

Letenky z Prahy na Kypr na celé léto - 4.780 Kč.

16 komentářů
2015-03-18T11:04:06+01:00

O akci

Rádi plánujete dovolenou na vlastní pěst a stále se nemůžete rozhodnout, kam letos v létě vyrazíte? Co třeba na Kypr? Tento třetí největší ostrov ve Středomoří je jako stvořený pro trávení dovolené, ať už na pobřeží, kde si přijdou na své milovníci vodních radovánek, potápění a šnorchlování, tak i k poznávání přírodních krás a pestré historie, která rozdělila Kypr na dvě území.

Dejte vale tuzemskému dopravci, který drží monopol na téměř všech linkách do populárních středomořských destinací a letenky na Kypr prodávají za vydřidušskou cenu 9.500 Kč. Jedinou výhodou celé nabídky je přímý let.
A pokud pro vás není překážkou let s přestupem, využijte nabídky ukrajinských aerolinek, se kterými se na Kypr dopravíte za necelých pět tisíc. Jako bonus si můžete naservírovat krátkou, ale i několikadenní návštěvu hlavního města Ukrajiny, které vás ohromí svou monumentálností a krásou. Tarif je bez bližších omezení, proto můžete tuto nabídku využít pro cesty po celý rok 2015 vč. prvních měsíců 2016 a na libovolně dlouhý pobyt.

V ceně letenky je bezplatná přeprava 2 kusů zavazadel, příruční standardních rozměrů a zapsané do maximální hmotnosti 20 kg. Naopak občerstvení během letu je za poplatek. Jelikož poletíte přes Ukrajinu, budete na cestu potřebovat cestovní pas.

Ubytování na Kypru, pronájem automobilu

Ostrov nabízí pestrou směsici ubytovacích kapacit, záleží jen na vašich preferencích. V letoviscích je rušněji, ale najdete tam veškerou vybavenost. Pokud se budete ohlížet po klidných lokalitách, můžete zkusit zamířit na výběžek Karpas v Severním Kypru, kde narazíte na krásná liduprázdná zákoutí, horší je to však s dostupností hotelů. Individuální možnosti ubytování v nemovitostech, jako jsou apartmány, vily, sruby apod. naleznete na serveru Airbnb, kde při první rezervaci zároveň obdržíte bonus 640 Kč.

Pokud byste se chtěli po ostrově přesouvat vypůjčeným automobilem, počítejte se zádrhelem, kterým je levostranný provoz.

Nabídky dostupných autopůjčoven srovnejte přes partnerský vyhledávač >>

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-03-18T12:04:06+01:00

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce