Letenky z Prahy na Maltu v květnu a červnu - 2.390 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele espanola1

v termínu 13.5. - 20.5. cena už 400 E za 2osoby?nebo jen špatně něco zadávám? Děkuju za pomoc:-)c

Je to tak, termíny jsou k večeru probrané a nic levného pravděpodobně nenajdeš.

Avatar uživatele a.betty

Škoda,že jsem koupila letenky včera přes letušku za dvojnásobek. Ti zamrzí, ale dovolenou nám to nezkazí

Avatar uživatele rennie

Já byla na Maltě v říjnu a sami jsme si zařídili hotel Sun Flower Malta. (Původně jsme chtěli Bella vista hotel Malta, ale už byl plný) ... nabízejí polopenzi formou bufetu ... je to v oblasti Qawra. V blízkosti hotelu je autobusové nádraží, kde se člověk dostane po celém ostrově ... Hotel nabízí i transport z letiště, jedna cesta 25€ tam i zpět za 40€. Minimálně při příletu je fajn to využít, protože se přilétá v noci.

Avatar uživatele r.schstr

Při platbě letenek mi byly strženy peníze z účtu, ale místo potvrzení rezervace se objevila chybová hláška, na mail zatím od airmalta nepřišlo potvrzení a peníze jsou stále fuč.. má někdo podobnou zkušenost?

http://www.airmalta.com/information/about/contact-us ;) není se čeho bát, snad jen toho, že rezervace neprošla a peníze ti vrátí :D Doporučuji řešit hned, abys měl letenky v uvedené ceně.

Avatar uživatele r.schstr

Jop, hned jsem jim napsal a reagovali hodně rychle. Tak kdyby se to stalo ještě někomu (mají teď asi dost vytížený servery), tak potvrzuju - není s nimi problém. Díky za tip na dovolenou!

Tak oproti minulému týdnu se dost poučili, řekl bych ;) Prodali na 7.000 letenek, což je celkem hezké číslo na lokální aerolinku.

Zakoupeno :) Díky Dejve ! Jakej hotel cena/výkon bys doporučil ?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy do Gruzie, Íránu, Kuvajtu a dalších se 40% slevou Pegasus Airlines
-41 %

Tam to bude krásný!

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

Hurá za zážitky!

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Malta  

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Průvodce pro Malta