Letenky z Prahy na Maltu v květnu a červnu - 2.390 Kč.

Malta
Před rokem

Jak akci využít?

Pokud jste nestihli zakoupit zpáteční letenky na Maltu v akci Šílené pondělí z minulého týdne, máte dnes další šanci pro nákup letenek se společností Air Malta. Letenky jsou dostupné na termíny v květnu a červnu, kdy můžete celý ostrov důkladně prozkoumat za slunného počasí. Nezapomeňte také navštívit historické památky, z nichž některé patří pod patronaci UNESCO.

Všechny uvedené kombinace letenek je možné rezervovat na webu dopravce www.airmalta.com, ubytování poté na booking.com/maltaV ceně je zahrnuto zavazadlo do 20 kg.

  • Praha - Malta za 87 € / 2.390 Kč 
  • Budapešť - Malta za 88 € / 2.418 Kč
  • Vídeň - Malta za 88 €/ 2.418 Kč
  • Nabídka platí pouze dnes!
Nejlevnější letenky jsou platné v okamžiku zveřejnění příspěvku (13.00), termíny uvádíme níže. Pro více dostupných termínů v uvedené ceně zkombinujte letenky s návratem na jiné letiště. Termíny za 44 € pro Prahu:
  • tam →
  • květen: 13, 27, 30
  • červen: 3, 10
  • ← zpět
  • květen: 2, 6, 13, 20, 23
  • červen: 3

[start][prilet]Malta[/prilet][mezikrok][mla][konec]

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

9 komentářů

Avatar uživatele espanola1

v termínu 13.5. - 20.5. cena už 400 E za 2osoby?nebo jen špatně něco zadávám? Děkuju za pomoc:-)c

Je to tak, termíny jsou k večeru probrané a nic levného pravděpodobně nenajdeš.

Avatar uživatele a.betty

Škoda,že jsem koupila letenky včera přes letušku za dvojnásobek. Ti zamrzí, ale dovolenou nám to nezkazí

Avatar uživatele rennie

Já byla na Maltě v říjnu a sami jsme si zařídili hotel Sun Flower Malta. (Původně jsme chtěli Bella vista hotel Malta, ale už byl plný) ... nabízejí polopenzi formou bufetu ... je to v oblasti Qawra. V blízkosti hotelu je autobusové nádraží, kde se člověk dostane po celém ostrově ... Hotel nabízí i transport z letiště, jedna cesta 25€ tam i zpět za 40€. Minimálně při příletu je fajn to využít, protože se přilétá v noci.

Avatar uživatele r.schstr

Při platbě letenek mi byly strženy peníze z účtu, ale místo potvrzení rezervace se objevila chybová hláška, na mail zatím od airmalta nepřišlo potvrzení a peníze jsou stále fuč.. má někdo podobnou zkušenost?

http://www.airmalta.com/information/about/contact-us ;) není se čeho bát, snad jen toho, že rezervace neprošla a peníze ti vrátí :D Doporučuji řešit hned, abys měl letenky v uvedené ceně.

Avatar uživatele r.schstr

Jop, hned jsem jim napsal a reagovali hodně rychle. Tak kdyby se to stalo ještě někomu (mají teď asi dost vytížený servery), tak potvrzuju - není s nimi problém. Díky za tip na dovolenou!

Tak oproti minulému týdnu se dost poučili, řekl bych ;) Prodali na 7.000 letenek, což je celkem hezké číslo na lokální aerolinku.

Zakoupeno :) Díky Dejve ! Jakej hotel cena/výkon bys doporučil ?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)