Mapa

Ženeva, Curych, Basilej z Prahy od 1.572 Kč.

0 komentářů
2013-09-10T16:46:42+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Alpy, hodinky, čokoláda, železnice, banka, to jsou první slova, která nás napadnou, když se řekne Švýcarsko. Švýcarsko je hornatá, bohatá, historická, kulturní a především půvabná země, která stojí za nejedno navštívení.

Aerolinky Swiss mají ve stálé nabídce letenky do hlavních švýcarských měst za ceny, které mohou zcela jistě konkurovat nízkonákladovým přepravcům. Ceny letenek začínají na částce 1.572 Kč za zpáteční letenku mezi Prahou a Ženevou.

Za mírně vyšší ceny se můžete vydat také do Basileje nebo Curychu. Nejnižší ceny letenek podléhají tarifu Economy Light, který umožňuje přepravu jen příručního zavazadla do max. rozměrů 55x40x23 cm do 8 kg.

  • Rezervuj na swiss.com
  • Cestovní období od 18. září
  • Bez omezení délky pobytu

Ubytování

Švýcarsko je drahá země, a to platí samozřejmě i pro ceny hotelů. Jistou úsporou může být ubytování za hranicemi Švýcarska, v případě Ženevy se poohlídněte po ubytování na francouzské straně. Sledujte také akční nabídky, kde můžete najít ubytování se slevou až 50 %. Pokud se spokojíte se spaním ve sdílených ložnicích, hledejte v nabídkách hostelů.

Parkování u letiště v Praze

Nevíte kde zaparkovat levně u pražského letiště? Vyzkoušejte Goparking.cz, který pro čtenáře Cestujlevne.com poskytl promo kód CLC001.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2013-09-10T17:46:42+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce