Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Alternativou k jihovýchodní Asii je cestovateli neméně oblíbené indické letovisko Goa, a to ať již svou finanční dostupností či ideálním počasí v zimním čase. Právě sem míří akční tarify společnosti Jet Airways, které umožňují podniknout předvánoční cesty z vídeňského letiště již za 12.799 Kč. Standardní cena zpátečních letenek se přitom pohybuje okolo 18 tisíc.

V ceně letenek je zahrnuto také zavazadlo do 30 kg a 2 krátké přestupy. Do Vídně a zpět se za méně než 1 tisíc korun dopravíme se Student Agency, přímo k letištnímu terminálu.

Víza: před cestou nezapomeňte na nutno víz do Indie. Vyřídíte si je na indické ambasádě v Praze za poplatek 850 Kč, vyřízení trvá až 7 dní.

Hotely na 14 dní od 3 tisíc

Spokojíte-li se s tím nejjednodušším ubytováním, dovolená se vám nikterak neprodraží. Za 1 noc v této oblasti totiž nezaplatíte více než 250 Kč. Náročnější cestovatelé zase uvítají levné 4* resorty při ceně 1.000 Kč za noc.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Aďo

Ahojte. Hladam ako lacno jednosmerne do Goa pocas marec/april. Poradi niekto?

před 7 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Ahoj, napadá mě jedině kombinace dvou letenek Praha-Dubaj 3,5 tis. s Ukraine International + Sharjah-Goa za 151 eur s Air Arabia, případně i s autobusem z Dubaje za 154 eur. Úspora není moc velká, ale každá kačka dobrá. Ještě níž by se snad dalo jít s Budapešť-Dubaj s Wizzairem.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele infp
infp

Jirko já na konkurenční weby nechodím, tenhle mne, pokud jde o cestování, zahltí dostatečně .-) Jo a do Dublinu letět nemusíš, tedy pokud nechceš - https://www.cestujlevne.com/mega-letenky-prahy-indickeho-goa-7-215-kc/

před 7 lety
Avatar uživatele malatidevidasi
malatidevidasi

Nějaká aktuálnější nabídka, než rok stará, s avizovanou poloviční cenou by nebyla? :-)

před 7 lety
Avatar uživatele malatidevidasi
malatidevidasi

Ano, psala jsem to jako rekaci na Petra, kterému se cena z této nabídky stála přiliš vysoká, neb se dá létat levněji (chybová nabídka před rokem).

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele exetera
exetera

Za polovinu ano - z Milána, návrat do Dublinu, na dvě samostatné letenky/ rezervace, a s příručním batůžkem. Jsem rád, že se na cestujlevne.com i když jen občas objevují i nabídky ve "vyšších" cenových kategoriích, řada lidí si raději trochu připlatí za komfort a jistotu. Možná bych uvítal i více "dražších" letenek do více destinací (občas mi chodí zajímavé nabídky přímo např. z AF/KLM, o kterých se tady nemluví, protože to není "low cost"). Konkurenční web má mnohem pestřejší nabídku - a své si tam najdou jak low cost cestovatelé, tak i další, kteří nechtějí zbytečně utrácet, ale netlačí na nejnižší nabídky za každou cenu.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele valesek
valesek

Goa, tam lítala hlavní postava z knížky City Boy. :)

Odpovědět
před 7 lety
Petr Mach

Přátelé, kamarádi, takové nabídky snad ani nezveřejňujte, vždyť my jsme,díky Vám, rozmazlení a víme, že se tam dá letět za polovinu :-)

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
A už tam budem?
Ragusa
ušetříš až 60%
To musíš vidět!
Gambie
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
Milán Duomo
ušetříš až 70%
Hurá za zážitky!
5512 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indie
Indie

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie