Letenky z Vídně do indického letoviska Goa - 12.799 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Alternativou k jihovýchodní Asii je cestovateli neméně oblíbené indické letovisko Goa, a to ať již svou finanční dostupností či ideálním počasí v zimním čase. Právě sem míří akční tarify společnosti Jet Airways, které umožňují podniknout předvánoční cesty z vídeňského letiště již za 12.799 Kč. Standardní cena zpátečních letenek se přitom pohybuje okolo 18 tisíc.

V ceně letenek je zahrnuto také zavazadlo do 30 kg a 2 krátké přestupy. Do Vídně a zpět se za méně než 1 tisíc korun dopravíme se Student Agency, přímo k letištnímu terminálu.

Víza: před cestou nezapomeňte na nutno víz do Indie. Vyřídíte si je na indické ambasádě v Praze za poplatek 850 Kč, vyřízení trvá až 7 dní.

Hotely na 14 dní od 3 tisíc

Spokojíte-li se s tím nejjednodušším ubytováním, dovolená se vám nikterak neprodraží. Za 1 noc v této oblasti totiž nezaplatíte více než 250 Kč. Náročnější cestovatelé zase uvítají levné 4* resorty při ceně 1.000 Kč za noc.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahojte. Hladam ako lacno jednosmerne do Goa pocas marec/april. Poradi niekto?

Avatar uživatele lukas

Ahoj, napadá mě jedině kombinace dvou letenek Praha-Dubaj 3,5 tis. s Ukraine International + Sharjah-Goa za 151 eur s Air Arabia, případně i s autobusem z Dubaje za 154 eur. Úspora není moc velká, ale každá kačka dobrá. Ještě níž by se snad dalo jít s Budapešť-Dubaj s Wizzairem.

Avatar uživatele infp

Jirko já na konkurenční weby nechodím, tenhle mne, pokud jde o cestování, zahltí dostatečně .-) Jo a do Dublinu letět nemusíš, tedy pokud nechceš - https://www.cestujlevne.com/mega-letenky-prahy-indickeho-goa-7-215-kc/

Avatar uživatele malatidevidasi

Nějaká aktuálnější nabídka, než rok stará, s avizovanou poloviční cenou by nebyla? :-)

Avatar uživatele malatidevidasi

Ano, psala jsem to jako rekaci na Petra, kterému se cena z této nabídky stála přiliš vysoká, neb se dá létat levněji (chybová nabídka před rokem).

Avatar uživatele exetera

Za polovinu ano - z Milána, návrat do Dublinu, na dvě samostatné letenky/ rezervace, a s příručním batůžkem. Jsem rád, že se na cestujlevne.com i když jen občas objevují i nabídky ve "vyšších" cenových kategoriích, řada lidí si raději trochu připlatí za komfort a jistotu. Možná bych uvítal i více "dražších" letenek do více destinací (občas mi chodí zajímavé nabídky přímo např. z AF/KLM, o kterých se tady nemluví, protože to není "low cost"). Konkurenční web má mnohem pestřejší nabídku - a své si tam najdou jak low cost cestovatelé, tak i další, kteří nechtějí zbytečně utrácet, ale netlačí na nejnižší nabídky za každou cenu.

Avatar uživatele valesek

Goa, tam lítala hlavní postava z knížky City Boy. :)

Avatar uživatele Petrmach

Přátelé, kamarádi, takové nabídky snad ani nezveřejňujte, vždyť my jsme,díky Vám, rozmazlení a víme, že se tam dá letět za polovinu :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam to bude krásný!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Hurá za zážitky!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Indie  

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie