Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nově otevřené letiště ve Varšavě vyvolává poprask v cenách letenek. Letenky za tak málo peněz tu nebyly již pár let. Společnost Ryanair nabízí na letech z letiště Warsaw Modlin letenky od 1 PLN, čili 6 Kč. Podmínkou k získání této ceny je platba pomocí karty MC PrePaid. Její založení není bohužel v ČR možné, není však problém si jí zařídit v cizině. Jedná se o klasickou platební kartu, kterou předem nabijete obdobně jako kartu do mobilu. Pokud tuto kartu nemáte, připlatíte si za každý segment cca 150 Kč, nabídka se tak již nestává tolik zajímavá a pozbývá významu zdlouhavé cesty do Varšavy.

Máme však mnoho čtenářů z různých koutů světa a hlavně je určitě zajímavé vědět, jaké akce se mohou dít, pokud bude otevřeno nízkonákladové letiště Praha Vodochody.

A kam že můžete za tuto cenu letět? V nabídce je letiště Oslo Rygge či Stockholm Skavsta (NYO). Za 9 PLN lze letět do italských destinacích a za 19 PLN do Londýna, Říma či Paříže.

Pokud nad nabídkou vážně uvažujete a nevíte jak do Varšavy, potom využijte levných spojů z Prahy za maximálně 800 Kč zpáteční jízdné. V řadě termínech se však dostanete i na polovinu této ceny, jízdenky zakoupíte na stránkách společnosti Polskibus. Na každé nové prodejní období se prodávají jízdenky také za 1PLN ! V současné době je prodej pouze do 2.října, není tak problém si udělat výlet z Prahy do Osla a zpět za 24 Kč ! :-)

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
To musíš vidět!
Sofie
ušetříš až 60%
Tam to bude krásný!
Bosa
ušetříš až 67%
Tam jsi vždycky chtěl!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Jedem!
5560 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?