Letíme do Melbourne za 16.280 Kč / Sydney za 16.633 Kč.

Jak akci využít?

Pokud plánujete cestu na australský kontinent v období březen - červen a nevadí Vám komplikovanější itinerář, měli byste využít této akce. Zpáteční letenky do australských měst zakoupíte za cenu Melbourne - 16.280 Kč a Sydney - 16.633 Kč. Cestovat však lze pouze od konce března do 26.června 2013, a to na trase Řím - Austrálie - Londýn a letenky zakoupíte nejpozději 31.12.2012

Tranzitní vízum Čína

Vzhledem k tomu, že při své cestě máte možnost zvolit delší přestup v Šanghaji, určitě stojí za zamyšlení možnost opustit prostor letiště a podívat se do tohoto čínského velkoměsta. Od 1.ledna 2013 lze až po 72hodin vstoupit na území Číny bez nutnosti víza pokud v cestě pokračujete dále jako transitní pasažér.

Přípoje do Říma a z Londýna

Tato letenka rozhodně nepatří pro začátečníky. Je nutné celou cestu sladit s navazujícími přípoji. Do Říma se nejlevněji dostanete se společností Wizzair z Prahy, případně Ryanair z Bratislavi, Budapešti nebo polských letišť. Zpět z Londýna Vás bude čekat přesun z letiště Heathrow na nějaké letiště (Gatwick, Stansted nebo Luton) pro přípoj do svého bydliště. Spojení s Londýnem poskytují naprosto všechna letiště a v příštím roce se k těmto přidá snad i letiště Ostrava. S přípoji počítejte, že Vám výdaje na cestu narostou o 1.000 - 2.000 Kč

Hotely v Sydney nebo Melbourne

Ačkoliv mnozí z Vás v těchto městech stráví minimum času a raději se přesunou do přírody, bývá zvykem dávat alespoň příklady minimálních nákladů na ubytování v hotelu. Melbourne v 2-lůžkovém pokoji navýší rozpočet o 1.358 Kč a v Sydney Vás pokoj vyjde na 1.181 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele vlastimil.dispo

Tak velká výhoda mít doma amadeus :-), to můžu kombinovat a kombinovat....

Můžeš letenky i prodávat? Resp. zda jsi prodejce - možná bys mohl nahradit současného pelikána :D

Avatar uživatele vlastimil.dispo

Jde i varianta FCO-PVG-NRT-KIX-CDG - 11 319 czk. To dám asi já. Vlak z NRT do Osaky jede 30 minut a stojí asi 10 eur, a nebo letenka s jetstar japan stojí cca 30 Eur. Dále jde i varianta FCO-PVG-NRT-PVG-SIN-PVG-CDG/LHR - cca 16.500 czk Zkoušel jsem i varianty s návratem do CDG a funguje také.

Je cena vč. kuponu xmas20 ? Omlouvám se, myslel jsem že se jedná o Alitalii :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

To musíš vidět!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Jedem!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Hurá za zážitky!

Další akce