Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na letní průzkumnou dovolenou skrz francouzskými regiony se můžete vydat s aerolinkou Volotea. Ta v letní sezoně přichystá pro obyvatele České republiky pestrý výběr francouzských destinací v podobě Toulouse, Marseille, Bordeaux a Nantes. Aktuálně můžeme pořídit letenky již za 850 Kč - zpáteční multi-city.

Jedná se vždy o odlety z Prahy do Toulouse a návratem z libovolného dalšího města (Bordeaux, Marseille nebo Nantes).

Rezervace letenek

Cena 16 eur v jednom směru je dostupná pro členy i nečleny klubu Supervolotea, zároveň jsou dostupná vždy poslední místa, proto předpokládáme krátkou platnost akce. Lety zakoupíte najednou přepnutím ve vyhledávacím panelu na multi-city variantu.

Před cestou

Přejezd mezi městy

Mezi francouzskými metropolemi se snadno dopravíte vlaky TGV a regionálními linkami. Ke snadnějšímu plánování k dopravy mezi jednotlivými městy využijte sofistikovaný vyhledávač Rome2rio. Příkladová trasa z Toulouse do Marseille: Toulouse – Carcassonne – Montpellier – Nimes – Marseille.

Toulouse a Nantes spojuje vzduchem EasyJet, taktéž byste mohli využít levných letenek z Toulouse do Nice nebo Lyonu, rovněž s EasyJet.

Pokud máte rádi volnost, vypůjčte si auto, nicméně počítejte s vyššími cenami za pronájem, také je potřeba vzít v potaz poplatek za jednosměrnou výpůjčku. Ceny všech dostupných půjčoven srovnejte skrze náš vyhledávač. Na kolech se také levně přesunete autobusy Flixbus.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele aron9991
aron9991

Díky za tip. Mám koupeno Praha – Toulouse, Marseille – Praha 8.9 - 12.9.2016 :) Máte radu, kdy by bylo nejlepší si rezervovat ubytování a jízdenky na vlak/autobus?

před 6 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Ubytko můžete zarezervovat klidně hned, samozřejmě s možností storna, kdyby se v mezidobí obejvilo něco zajímavějšího či levnějšího. U vlaků je rozhodující, zda se chystáte cestovat regionálními vlaky TER, kde je tarif jízdného fixní, nebo TGV, kde jsou jízdenky levnější při včasném nákupu. U autobusů bude cena jízdenek také daná.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele
Jury

Tak se mi pořařilo koupit Praha-Toulouse a Nantes-Praha po dvou 10 eurových slevách za celkem 12 Eur...paráda, díky za tip :)

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele drdakfra
drdakfra

Letí někdo 20.5 - 23.5 PRG-TLS, MRS-PRG?

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele jirka.rechtak
jirka.rechtak

už je to včudu :) sakra!!!

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele peternet
peternet

SAKRA! O fous mi to uteklo, než jsem stihl změnit na multicity a booknout Praha - Toulouse, Nantes - Praha, tak se místa vyprodaly :-P :-(

před 6 lety
Avatar uživatele 111
111

vyprodala :)

před 6 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Pořád se dá třeba sestavit letenka Praha - Toulouse, Bordeaux nebo Marseille - Praha na září ;-)

před 6 lety
Avatar uživatele peternet
peternet

V září mám tolik práce, že by mě to přišlo draho :)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele
Andrea_Pernik

Odporúčam aj trasu Praha -> Paríž -> Bordeaux -> Praha. Do Paríža sme išli EasyJetom za 32€, potom do Bordeaux Flixbusom za 1€ a do Prahy s Voloteou za 1€ :) Volotea ešte isto bude mať akcie za 1-7€.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele katerina.honajzerova_1
katerina.honajzerova_1

Ahoj Dave, moc díky, podařilo se mi Praha - Toul -Marseil- Praha za 31,99 :-) a ještě k tomu v máji, to je opravdu pěkný tip a už se moc těším! Děkuji moc a přeji hodně úspěchu při dalším lovu:-) Katka

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele jindrichsrb
jindrichsrb

Perfektní, máme 26.5. a zpáteční z Marseille 30.5. To budou prima dny :-)

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Thomson
Thomson

Dobrý den, registroval jsem se..na email přišla informace o 10eurové slevě při další rezervaci, ale nedaří se mi do letenky 10eur vtlačit a nefunguje to. Máte prosím někdo tip?

před 6 lety
Avatar uživatele Thomson
Thomson

v profilu to i píše Your available Volotea credit is €10.00 ... ale nikde bohužel jsem nanašel, jak ho připnout k letence

před 6 lety
Avatar uživatele Thomson
Thomson

Máte pravdu, nevšiml jsem si zaškrtnutí položky až na poslední stránce. Teď už jsou koukám všechny 15 eurové letenky pro 2 osoby pryč, škoda :)

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
  • Právě online
  • Přidal se před 10 lety
  • Napsal 11163 komentářů
  • Poslat zprávu

Přijdou další ;)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Domky na Madeiře
ušetříš až 33%
To musíš vidět!
Almadraba
ušetříš až 49%
Tam to bude krásný!
K moři do Alicante z Prahy
3 048 Kč
2022-05-19T12:02:42+02:00 0 komentářů
Tropea - Kalábrie
ušetříš až 64%
Všude dobře, co doma!
Socha svobody a Manhattan
ušetříš až 45%
A už tam budem?
5454 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Francie
Francie

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie