Francie

Letní letenky na jihozápad Francie z Prahy (od Nantes po Marseille) - 850 Kč.

17 komentářů
2015-12-29T12:32:05+01:00

O akci

Na letní průzkumnou dovolenou skrz francouzskými regiony se můžete vydat s aerolinkou Volotea. Ta v letní sezoně přichystá pro obyvatele České republiky pestrý výběr francouzských destinací v podobě Toulouse, Marseille, Bordeaux a Nantes. Aktuálně můžeme pořídit letenky již za 850 Kč - zpáteční multi-city.

Jedná se vždy o odlety z Prahy do Toulouse a návratem z libovolného dalšího města (Bordeaux, Marseille nebo Nantes).

Rezervace letenek

Cena 16 eur v jednom směru je dostupná pro členy i nečleny klubu Supervolotea, zároveň jsou dostupná vždy poslední místa, proto předpokládáme krátkou platnost akce. Lety zakoupíte najednou přepnutím ve vyhledávacím panelu na multi-city variantu.

Před cestou

Přejezd mezi městy

Mezi francouzskými metropolemi se snadno dopravíte vlaky TGV a regionálními linkami. Ke snadnějšímu plánování k dopravy mezi jednotlivými městy využijte sofistikovaný vyhledávač Rome2rio. Příkladová trasa z Toulouse do Marseille: Toulouse – Carcassonne – Montpellier – Nimes – Marseille.

Toulouse a Nantes spojuje vzduchem EasyJet, taktéž byste mohli využít levných letenek z Toulouse do Nice nebo Lyonu, rovněž s EasyJet.

Pokud máte rádi volnost, vypůjčte si auto, nicméně počítejte s vyššími cenami za pronájem, také je potřeba vzít v potaz poplatek za jednosměrnou výpůjčku. Ceny všech dostupných půjčoven srovnejte skrze náš vyhledávač. Na kolech se také levně přesunete autobusy Flixbus.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-12-29T13:32:05+01:00

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele aron9991
aron9991
před 7 lety

Díky za tip. Mám koupeno Praha – Toulouse, Marseille – Praha 8.9 - 12.9.2016 :) Máte radu, kdy by bylo nejlepší si rezervovat ubytování a jízdenky na vlak/autobus?

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 7 lety

Ubytko můžete zarezervovat klidně hned, samozřejmě s možností storna, kdyby se v mezidobí obejvilo něco zajímavějšího či levnějšího. U vlaků je rozhodující, zda se chystáte cestovat regionálními vlaky TER, kde je tarif jízdného fixní, nebo TGV, kde jsou jízdenky levnější při včasném nákupu. U autobusů bude cena jízdenek také daná.

Avatar uživatele
Jury
před 7 lety

Tak se mi pořařilo koupit Praha-Toulouse a Nantes-Praha po dvou 10 eurových slevách za celkem 12 Eur...paráda, díky za tip :)

Avatar uživatele drdakfra
drdakfra
před 7 lety

Letí někdo 20.5 - 23.5 PRG-TLS, MRS-PRG?

Avatar uživatele jirka.rechtak
jirka.rechtak
před 7 lety

už je to včudu :) sakra!!!

Avatar uživatele peternet
peternet
před 7 lety

SAKRA! O fous mi to uteklo, než jsem stihl změnit na multicity a booknout Praha - Toulouse, Nantes - Praha, tak se místa vyprodaly :-P :-(

Avatar uživatele 111
111
před 7 lety

vyprodala :)

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 7 lety

Pořád se dá třeba sestavit letenka Praha - Toulouse, Bordeaux nebo Marseille - Praha na září ;-)

Avatar uživatele peternet
peternet
před 7 lety

V září mám tolik práce, že by mě to přišlo draho :)

Andrea_Pernik
před 7 lety

Odporúčam aj trasu Praha -> Paríž -> Bordeaux -> Praha. Do Paríža sme išli EasyJetom za 32€, potom do Bordeaux Flixbusom za 1€ a do Prahy s Voloteou za 1€ :) Volotea ešte isto bude mať akcie za 1-7€.

Avatar uživatele katerina.honajzerova_1
katerina.honajzerova_1
před 7 lety

Ahoj Dave, moc díky, podařilo se mi Praha - Toul -Marseil- Praha za 31,99 :-) a ještě k tomu v máji, to je opravdu pěkný tip a už se moc těším! Děkuji moc a přeji hodně úspěchu při dalším lovu:-) Katka

Avatar uživatele jindrichsrb
jindrichsrb
před 7 lety

Perfektní, máme 26.5. a zpáteční z Marseille 30.5. To budou prima dny :-)

Avatar uživatele Thomson
Thomson
před 7 lety

Dobrý den, registroval jsem se..na email přišla informace o 10eurové slevě při další rezervaci, ale nedaří se mi do letenky 10eur vtlačit a nefunguje to. Máte prosím někdo tip?

Avatar uživatele Thomson
Thomson
před 7 lety

v profilu to i píše Your available Volotea credit is €10.00 ... ale nikde bohužel jsem nanašel, jak ho připnout k letence

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 7 lety

Kredit lze uplatnit v posledním kroku rezervace, tj. při platbě. Pokud je součástí nákupu členství Supervolotea, kredit nelze odečíst. Samozřejmě musíte být přihlášen pod registračními údaji, na které uplatňujete kredit.

Avatar uživatele Thomson
Thomson
před 7 lety

Máte pravdu, nevšiml jsem si zaškrtnutí položky až na poslední stránce. Teď už jsou koukám všechny 15 eurové letenky pro 2 osoby pryč, škoda :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Přijdou další ;)

Další akce