Letní letenky na jihozápad Francie z Prahy (od Nantes po Marseille) - 850 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Na letní průzkumnou dovolenou skrz francouzskými regiony se můžete vydat s aerolinkou Volotea. Ta v letní sezoně přichystá pro obyvatele České republiky pestrý výběr francouzských destinací v podobě Toulouse, Marseille, Bordeaux a Nantes. Aktuálně můžeme pořídit letenky již za 850 Kč - zpáteční multi-city.

Jedná se vždy o odlety z Prahy do Toulouse a návratem z libovolného dalšího města (Bordeaux, Marseille nebo Nantes).

Rezervace letenek

Cena 16 eur v jednom směru je dostupná pro členy i nečleny klubu Supervolotea, zároveň jsou dostupná vždy poslední místa, proto předpokládáme krátkou platnost akce. Lety zakoupíte najednou přepnutím ve vyhledávacím panelu na multi-city variantu.

Před cestou

Přejezd mezi městy

Mezi francouzskými metropolemi se snadno dopravíte vlaky TGV a regionálními linkami. Ke snadnějšímu plánování k dopravy mezi jednotlivými městy využijte sofistikovaný vyhledávač Rome2rio. Příkladová trasa z Toulouse do Marseille: Toulouse – Carcassonne – Montpellier – Nimes – Marseille.

Toulouse a Nantes spojuje vzduchem EasyJet, taktéž byste mohli využít levných letenek z Toulouse do Nice nebo Lyonu, rovněž s EasyJet.

Pokud máte rádi volnost, vypůjčte si auto, nicméně počítejte s vyššími cenami za pronájem, také je potřeba vzít v potaz poplatek za jednosměrnou výpůjčku. Ceny všech dostupných půjčoven srovnejte skrze náš vyhledávač. Na kolech se také levně přesunete autobusy Flixbus.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele aron9991

Díky za tip. Mám koupeno Praha – Toulouse, Marseille – Praha 8.9 - 12.9.2016 :) Máte radu, kdy by bylo nejlepší si rezervovat ubytování a jízdenky na vlak/autobus?

Avatar uživatele lukas

Ubytko můžete zarezervovat klidně hned, samozřejmě s možností storna, kdyby se v mezidobí obejvilo něco zajímavějšího či levnějšího. U vlaků je rozhodující, zda se chystáte cestovat regionálními vlaky TER, kde je tarif jízdného fixní, nebo TGV, kde jsou jízdenky levnější při včasném nákupu. U autobusů bude cena jízdenek také daná.

Tak se mi pořařilo koupit Praha-Toulouse a Nantes-Praha po dvou 10 eurových slevách za celkem 12 Eur...paráda, díky za tip :)

Avatar uživatele drdakfra

Letí někdo 20.5 - 23.5 PRG-TLS, MRS-PRG?

Avatar uživatele jirka.rechtak

už je to včudu :) sakra!!!

Avatar uživatele peternet

SAKRA! O fous mi to uteklo, než jsem stihl změnit na multicity a booknout Praha - Toulouse, Nantes - Praha, tak se místa vyprodaly :-P :-(

Avatar uživatele 111

vyprodala :)

Avatar uživatele lukas

Pořád se dá třeba sestavit letenka Praha - Toulouse, Bordeaux nebo Marseille - Praha na září ;-)

Avatar uživatele peternet

V září mám tolik práce, že by mě to přišlo draho :)

Odporúčam aj trasu Praha -> Paríž -> Bordeaux -> Praha. Do Paríža sme išli EasyJetom za 32€, potom do Bordeaux Flixbusom za 1€ a do Prahy s Voloteou za 1€ :) Volotea ešte isto bude mať akcie za 1-7€.

Avatar uživatele katerina.honajzerova

Ahoj Dave, moc díky, podařilo se mi Praha - Toul -Marseil- Praha za 31,99 :-) a ještě k tomu v máji, to je opravdu pěkný tip a už se moc těším! Děkuji moc a přeji hodně úspěchu při dalším lovu:-) Katka

Avatar uživatele jindrichsrb

Perfektní, máme 26.5. a zpáteční z Marseille 30.5. To budou prima dny :-)

Avatar uživatele Thomson

Dobrý den, registroval jsem se..na email přišla informace o 10eurové slevě při další rezervaci, ale nedaří se mi do letenky 10eur vtlačit a nefunguje to. Máte prosím někdo tip?

Avatar uživatele Thomson

v profilu to i píše Your available Volotea credit is €10.00 ... ale nikde bohužel jsem nanašel, jak ho připnout k letence

Avatar uživatele Thomson

Máte pravdu, nevšiml jsem si zaškrtnutí položky až na poslední stránce. Teď už jsou koukám všechny 15 eurové letenky pro 2 osoby pryč, škoda :)

Přijdou další ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

To budou fotky!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

A už tam budem?

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie