Letní letenky na Maltu s ČSA v průběhu prázdnin - 2.961 Kč.

Malta
Před 10 měs

Jak akci využít?

Na jediný termín v druhé polovině července můžete zakoupit zpáteční letenky s ČSA na přímých letech mezi Prahou a Maltou za méně než 3 tisíce korun. Další termíny v průběhu léta jsou k dispozici za zhruba o tisíc korun více a bydlení na týden vychází od 3.500 Kč za osobu, více níže.

Letenky jsou dostupné v omezeném počtu od úterý do úterý s odletem v 17:00 a návratem před 23 hodinou.

  • Praha - Malta za 2.961 Kč rezervuj >>
  • Termín: 19. - 26.7.2016 vyprodáno
V ceně letenky je jeden kus odbaveného zavazadla o váze 15 kg a standardně příruční zavazadlo. Pokud se zdarma stanete členy OK Plus, bude vám zvýšen hmotnostní limit na 23 kg. Občerstvení je u ČSA již pouze za poplatek.

Po příletu do Vallety si zakupte týdenní lístek na MHD po celém ostrově za 21 €.

Ubytování v apartmánu do 1.000 Kč

Hotely jsou v průběhu sezonu na Maltě poměrně drahé - startují od 2.000 Kč za pokoj. Mnohem levnější alternativou je využití soukromých bytů a apartmánů od místních obyvatel, kteří nabízejí prostory na portálu airbnb.cz (psali jsem o Airbnb zde). Prohlédněte si nabídku nyní s cenami od 970 Kč za byt a získejte zároveň bonus 500 Kč za první registraci.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

11 komentářů

Avatar uživatele milan

Nebo co tak skusit z Wroclawi cena muze byt i kolem 2tis.

Avatar uživatele ja

Ma v tom pripade cenu to sem davat?

To právě nevím.. Z mého pohledu to udělá radost jednomu páru co to koupí a je lepší, než aby termín zůstal v zapomnění v rezervačním systému. Navíc cena 3,7k za lety přes prázdniny je také super a příspěvek poslouží stále jako skvělá alternativa ke klasickým zájezdům. Jinak souhlas, kdyby bylo míst více, budeme všichni spokojenější :)

Avatar uživatele 1willow

Přesně tak, pokud to splní sen byť jen pouhému jednomu páru, má to smysl, i když jsem ještě žádnou z nabídek nevyužila, mají všichni, kdo se na této stránce podílejí, můj obdiv a poděkování.

Avatar uživatele stafhaf

Myslím, že smysl to sem dávat to má. Upozorní to na fakt, že i CSA má občas "úlety". Jen pokud je to opravdu akce s dvěma, čtyřma místama, mělo by to být v titulku.

Avatar uživatele lohi

Ahoj, nějak ty letenky nevidím, mají je ještě v nabídce? Díky:)

Avatar uživatele ecig

Vydano před minutou a cena letenky je 4178,_

CSA tyhle lety uvolňuje po 2 kusech v průběhu celého léta.. Je to o náhodě, kdo je chytne.

Avatar uživatele grego

Podobna nabidka od CSA da se rict je ted prubezne staci trosku sledovat a ne jen cekat az vam to pristane vsechno od cestujlevne primo do pusinky :)

Milý Grego, pokud budeme všichni všechno průběžně sledovat, tak CestujLevne vůbec nebudeme potřebovat a ta se stane zbytečnou.

Avatar uživatele MichalD

Air Malta též často prodává zpáteční letenky kolem 3 tis. jak z PRG, tak z VIE a v ceně je odbavený zavazadlo a malé občerstvení na palubě.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)